Hrvatska košarkaška reprezentacija

Kuki Route 66
Kuki Route 66
Željan dokazivanja
Pristupio: 16.05.2026.
Poruka: 558
danas u 11:14

Waiter je napisao/la:

Rotacija Smitha, Mavre, Badžima, Heza, Škare, Šarića, Zubca, ostali nek griju klupu.

Vidi cijeli citat


S Mavrom, Badžimom i Škar(e)om među 7 najrotacionijih se moš jbt protiv reprezentacija u kojima isti ne bi bili ni među 15 ukoliko bi im roster bio najbolji mogući. Da ih sad ne nabrajam. 

Jbš one koji ne kuže humor i zajebanciju. Pogotovo na svoj račun.
Velbor
Velbor
Željan dokazivanja
Pristupio: 30.05.2024.
Poruka: 435
danas u 11:19

Ali Lovro Gnjidić u bilo kakvom kontekstu reprezentacije u 2026. godini je izrugivanje. Ne zanima me sastav, makar se radilo o C ekipi, ima jedno 30 igrača na pozicijama 1-2 koje bih prije zvao. To se samo kod nas igrača od 25 godina još naziva talentom.

xxx01
xxx01
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 23.11.2009.
Poruka: 29.446
danas u 11:21

Ma nisi u pravu ni priblizno... koliko talijana/finaca bi recimo bilo u 15 srbije pq su ih plesniliili ? Tu ljudi previse generalno gledaju iskljucivo crno/bilo...

[uredio xxx01 - 25. lipnja 2026. u 11:21]
Mihael19
Mihael19
Mali dioničar
Pristupio: 06.06.2020.
Poruka: 5.309
danas u 11:34

Velbor je napisao/la:

Ali Lovro Gnjidić u bilo kakvom kontekstu reprezentacije u 2026. godini je izrugivanje. Ne zanima me sastav, makar se radilo o C ekipi, ima jedno 30 igrača na pozicijama 1-2 koje bih prije zvao. To se samo kod nas igrača od 25 godina još naziva talentom.

Vidi cijeli citat


Slažem se, ajde razumijem što su ga prije 5 godina forsirali, ali ovo nema smisla, sada se ide na foru da je Lovre još uvijek mlad i budućnost, baš ga krenulo, povlače paralelu da je Kruno Simon do 27. bio neozbiljan lokalni igrač za raju, pa se uozbiljio...

Kuki Route 66
Kuki Route 66
Željan dokazivanja
Pristupio: 16.05.2026.
Poruka: 558
danas u 11:37

Mihael19 je napisao/la:

Velbor je napisao/la:

Ali Lovro Gnjidić u bilo kakvom kontekstu reprezentacije u 2026. godini je izrugivanje. Ne zanima me sastav, makar se radilo o C ekipi, ima jedno 30 igrača na pozicijama 1-2 koje bih prije zvao. To se samo kod nas igrača od 25 godina još naziva talentom.

Vidi cijeli citat


Slažem se, ajde razumijem što su ga prije 5 godina forsirali, ali ovo nema smisla, sada se ide na foru da je Lovre još uvijek mlad i budućnost, baš ga krenulo, povlače paralelu da je Kruno Simon do 27. bio neozbiljan lokalni igrač za raju, pa se uozbiljio...

Vidi cijeli citat


Prije 4/5/6 godina Lovru sam smatrao budućim Planinićem (ne Darkom već Zoranom). Zajebao sam se žešće. I to sam priznao prije 3/4 godine. Neka ga u Dubravi, maksimalno Dinamu. 

Jbš one koji ne kuže humor i zajebanciju. Pogotovo na svoj račun.
Mihael19
Mihael19
Mali dioničar
Pristupio: 06.06.2020.
Poruka: 5.309
danas u 11:39

Kuki Route 66 je napisao/la:

Mihael19 je napisao/la:

Velbor je napisao/la:

Ali Lovro Gnjidić u bilo kakvom kontekstu reprezentacije u 2026. godini je izrugivanje. Ne zanima me sastav, makar se radilo o C ekipi, ima jedno 30 igrača na pozicijama 1-2 koje bih prije zvao. To se samo kod nas igrača od 25 godina još naziva talentom.

Vidi cijeli citat


Slažem se, ajde razumijem što su ga prije 5 godina forsirali, ali ovo nema smisla, sada se ide na foru da je Lovre još uvijek mlad i budućnost, baš ga krenulo, povlače paralelu da je Kruno Simon do 27. bio neozbiljan lokalni igrač za raju, pa se uozbiljio...

Vidi cijeli citat


Prije 4/5/6 godina Lovru sam smatrao budućim Planinićem (ne Darkom već Zoranom). Zajebao sam se žešće. I to sam priznao prije 3/4 godine. Neka ga u Dubravi, maksimalno Dinamu. 

Vidi cijeli citat


Nisi jedini, 90% foruma je bilo sličnog mišljenja, sjećam se da ga je i Ukić u jednom podcastu hvalio, nebrušeni dijamant, treba ga istrpiti, imati ćemo u njemu 10+ godina reprezentativnog pleja, ali eto zajebao nas sve..

[uredio Mihael19 - 25. lipnja 2026. u 11:40]
Kuki Route 66
Kuki Route 66
Željan dokazivanja
Pristupio: 16.05.2026.
Poruka: 558
danas u 12:05

Još i ovo, koliko god za reprezentativce, posebno one bitne, Tomica M. bio bolja opcija od Jusupa i slicnih strogih trenera, toliko je isti zajebancija od izbornika/trenera. Točka. Ali, ako nemaš više od 4 ozbiljna igrača zašto bi imao ozbiljnog trenera!?

Jbš one koji ne kuže humor i zajebanciju. Pogotovo na svoj račun.
RealLabel19
RealLabel19
Željan dokazivanja
Pristupio: 05.09.2024.
Poruka: 170
danas u 12:21

Zašto je tomica m zajebancija od trenera? Postavio je dvije odlicne utakmice protiv izraela i njemacke. Protiv njemacke u gostima je losiju zavrsnicu vodio, ali i ta tekma je generalno bila dobra. Ne razumijem pljuvanje, napravio je zasad odlican posao.

xxx01
xxx01
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 23.11.2009.
Poruka: 29.446
danas u 12:24

RealLabel19 je napisao/la:

Zašto je tomica m zajebancija od trenera? Postavio je dvije odlicne utakmice protiv izraela i njemacke. Protiv njemacke u gostima je losiju zavrsnicu vodio, ali i ta tekma je generalno bila dobra. Ne razumijem pljuvanje, napravio je zasad odlican posao.

Vidi cijeli citat

o cemu ti pricas? sto je triba izgubit od izraela na neutralnom terenu s ovom ekipom? jbt imas najboljeg igraca u europi trenutno... a opet si visia ko luster od hendikepirane njemacke i jos jedna stvar, nije mijatovic slucajno pomocni trener cili zivot

[uredio xxx01 - 25. lipnja 2026. u 12:25]
Kuki Route 66
Kuki Route 66
Željan dokazivanja
Pristupio: 16.05.2026.
Poruka: 558
danas u 12:24

RealLabel19 je napisao/la:

Zašto je tomica m zajebancija od trenera? Postavio je dvije odlicne utakmice protiv izraela i njemacke. Protiv njemacke u gostima je losiju zavrsnicu vodio, ali i ta tekma je generalno bila dobra. Ne razumijem pljuvanje, napravio je zasad odlican posao.

Vidi cijeli citat


Koje pljuvanje te spopalo? Ima li reprezentacija na kugli zemaljskoj koju vodi 2. ili 3. pomočni trener nekog kluba? Pa radilo se i o Efesu. Koji ove sezone nije bio ni blizu ozbiljnom euroligaškom klubu. Nemoj mi ništa odgovarati jer bum te sjebal u roku keks. Da Tomica izbornik 😀 ...ko njega uopće ozbiljno shvaća?

[uredio Kuki Route 66 - 25. lipnja 2026. u 12:25]
Jbš one koji ne kuže humor i zajebanciju. Pogotovo na svoj račun.
  • Najnovije
  • Najčitanije