Kuki Route 66 je napisao/la:
Mihael19 je napisao/la:
Velbor je napisao/la:
Ali Lovro Gnjidić u bilo kakvom kontekstu reprezentacije u 2026. godini je izrugivanje. Ne zanima me sastav, makar se radilo o C ekipi, ima jedno 30 igrača na pozicijama 1-2 koje bih prije zvao. To se samo kod nas igrača od 25 godina još naziva talentom.
Vidi cijeli citat
Slažem se, ajde razumijem što su ga prije 5 godina forsirali, ali ovo nema smisla, sada se ide na foru da je Lovre još uvijek mlad i budućnost, baš ga krenulo, povlače paralelu da je Kruno Simon do 27. bio neozbiljan lokalni igrač za raju, pa se uozbiljio...
Vidi cijeli citat
Prije 4/5/6 godina Lovru sam smatrao budućim Planinićem (ne Darkom već Zoranom). Zajebao sam se žešće. I to sam priznao prije 3/4 godine. Neka ga u Dubravi, maksimalno Dinamu.
Vidi cijeli citat
Nisi jedini, 90% foruma je bilo sličnog mišljenja, sjećam se da ga je i Ukić u jednom podcastu hvalio, nebrušeni dijamant, treba ga istrpiti, imati ćemo u njemu 10+ godina reprezentativnog pleja, ali eto zajebao nas sve..
[uredio Mihael19 - 25. lipnja 2026. u 11:40]