26. lipnja 2024. u 20:08

xxx01 je napisao/la:

agramer88 je napisao/la:

ispod zlatnih oblaka je napisao/la:

Je su nas zatrpali Brazilci u prvom poluvremenu. Smith baš loš obe utakmice, ne igra pleja, a ne zabija ništa

Vidi cijeli citat

Čovjek je realno kanta od igrača, 6 poena ove sezone u prosjeku u EL. Kad već uzimamo strance, bar da su iznadprosječni.

a ko ce platit te? plus su svi veoma zafrkanog karakktera....

26. lipnja 2024. u 20:17

Steta sto nismo kompletni, ili bar samo bogdanovic te matkovic  jer onda bi  itekako imali sanse za  zapaprit al necemo ni ovako skinit gace, morat ce se dobrano oznojiti ovi za dobit nas

26. lipnja 2024. u 20:18

Baš mi je žao da nemam zdravog Babu da kao šesti igrač odigra 20-25 min i uzme svojih 10-15 šuteva. To bi otvorilo nebrojene druge opcije, a i rasteretio bi Heza maksimalno jer fokus obrane ne bi bio samo na njemu.

Meni ovo izgleda skroz dobro. Okej, izvanserijska utakmica Hezonje, ali ima tu unutarnje rezerver puno, pogotovo kod Zubca.

Fabjan
Fabjan
Pristupio: 07.05.2018.
Poruka: 5.205
26. lipnja 2024. u 20:19

Jako dobro je što Hrvatska pojačava u drugim poluvremenima (obje četvrtine u obje utakmice). Pored dobre forme tri nositelja, ta činjenica mi daje optimizam.

Vezano uz Smitha, da imamo nekog jakog na lopti i s puno poena u rukama, koliko bi prostora i lopti u napadu bilo za naša tri nositelja?

Nama bekovi moraju igrati obranu, dodavati Zubcu te otvarati prostor Hezonji i Šariću. To bi trebalo biti dosta.

[uredio Fabjan - 26. lipnja 2024. u 20:29]
Ajmo Splite, osvojit prvenstvo ili kup! Ajmo Hrvatska, uletit na Europsko prvenstvo!
xxx01
xxx01
26. lipnja 2024. u 20:30

Ma smith je i vise nego dobar izbor za nas jer euroligaska je kvaliteta, pokriva dvi najkriticnije pozicije i dobar je karakter

maka
maka
Pristupio: 04.10.2002.
Poruka: 353
26. lipnja 2024. u 21:02

Luka i Janis u strahu, stiže duo Dar-Mar...

Nismo li baš u toj dvorani sišli sa postolja prije 29 godina?

Vrijeme za razbijanje kletve?

MUKU MUČE DA NAS SPRIJEČE, SPRIJEČITI NAS NITKO NEĆE, HRVATSKA, HRVATSKA!!!
Tex Willer
Tex Willer
Pristupio: 09.06.2024.
Poruka: 793
26. lipnja 2024. u 21:07

dobro da me nije strefio šlag kad je komentator rekao da se okupilo podosta ljudi u ovoj"prekrasnoj dvorani" 😀 ,dobro pa je bio sarkastičan.

MARE1984
MARE1984
Pristupio: 19.08.2014.
Poruka: 1.177
26. lipnja 2024. u 21:12

Fabjan je napisao/la:

I u Istanbulu je koliko se sjećam bilo tako da smo 3/4 igrali dobro. To je neka novina u Sesarovoj eri. Prije bi se raspadali u toj fazi utakmice.

Vjerujem, ponavljam da možemo u Pireju biti kakvi smo bili u Istanbulu, a onda nismo bez šanse ni protiv Slo ni protiv Dominikanske. O Grcima nadam se na kraju turnira. Treba biti umjereno pozitivan. Apsolutno vjerujem da nećemo biti razneseni kao u Ljubljani.