Nema šanse, naši ovdje ulaze bez kompleksa ikakvog.

Pristupio: 31.01.2017.
Poruka: 1.449
07. srpnja 2024. u 18:39

ginobili je napisao/la:

Šanse su nam minimalne. Grci su bolji, jači i širi na svim pozicijama. Giannisa će suci štitit i u bonusu ćemo bit 70% utakmice.

Mi nemamo igrača koji će kao Babo sam održat ekipu u takvim uvjetima, Hez jednostavno nema tu kvalitetu, Kapusta i Filipović nemaju kvalitetu ni Roka Stipčevića, a kamoli Ukića, Popa, pa i Mavre.... Mogao bih još nabrajat, ali i pored toga se nadam prolazu, da će Šiši bit odličan, Mario pogađat lude šuteve, Zubac dominirat kao do sada... Svi na 100% za svaku loptu, pa što bude.

Vidi cijeli citat

E taj nas je držo samo tako... Neporavljivi ste.. ako postoji plus to je što ga nema..

[uredio HdvaO - 07. srpnja 2024. u 18:40]
m5anjak
m5anjak
Pristupio: 19.07.2018.
Poruka: 2.234
07. srpnja 2024. u 18:41

Ne kužim zašto pisete da nemamo kvalitete?
imamo 2 NBA igrača i 2 euroligaška igrača, od toga je jedan vise puta bio MVP kola/mjeseca u istom natjecanju.
dosta alibija

HdvaO
HdvaO
07. srpnja 2024. u 18:42

Echoes je napisao/la:

xxx01 je napisao/la:

Srbija i Francuska nebi bile ovdje favorit protiv Grčke.

Kanada kompletna bi možda imala šansi nekakvih ali to je odron od ekipe, vidjeli smo to na prošlom SP-u.

Jedino bi USA bila favorit ovdje i to je to.

Jok nebi, i francuska i srbija i kanada imaju bolji roster od grka trenutno u ovom sastavu

Francuzi i Srbi nebi protiv ovih Grka bili favoriti kući u ovim sastavima a ne u gostima. Ovo je nakon Kanade kompletne na papiru najbolja momčad.

Srbija je dosta pala bez Kalinića

Bez onog Teodosića... doduše drugi su bili u svitu, a s njim kakav je bio bili bi vjerojatno prvi..

07. srpnja 2024. u 19:18

1993. smo ih razvalili 40 razlike. Prije 8 godina u kvalama smo ih izbacili i pošli na OI. Mislim da smo s njima 9-9 u pobjedama. Nije baš da nemamo lijepih sjećanja.

Favoriti su, ali borit ćemo se ko lavovi!

Istina, samo nam fali dubina.

Al ajmo se nadat da će Krušlin, Drežnjaci, Branković i Filipović biti barem solidni. Kapusta danas nesmije u igru.

El Comandante
Pristupio: 24.01.2007.
Poruka: 416
07. srpnja 2024. u 19:26

ima kakav dobar stream molim?

'This time next year we'll be millioners.' Delboy Trotter. Only Fools and Horses.
Ušljo
Ušljo
Pristupio: 24.11.2018.
Poruka: 897
07. srpnja 2024. u 19:30

El Comandante je napisao/la:

Kanale s nacionalnom frekvencijom nekad znam otvoriti na jagledam.com . Tamo ćeš sigurno naći RTL, vrlo vjerojatno i SK, jedini minus su reklame s kojima se moraš boriti koju minutu dok ih sve ne pogasiš (ne pomaže ni adblocker). Kad ih pogasiš, stavi fullscreen i dobar si. Ja sam tako jučer pratio utakmicu s Dominikancima, bez štekanja. Ako tražiš neku kvalitetu, pričekaj par minuta prije utakmice, netko će tu već staviti link.

[uredio Ušljo - 07. srpnja 2024. u 19:31]