Hrvatska košarkaška reprezentacija

123
...
116611671168
štefek
štefek
Potencijal za velika djela
Pristupio: 19.09.2015.
Poruka: 2.511
jučer u 21:22

John Q je napisao/la:

Prijateljske su tu da se pojedinci koji manje igraju pokažu..Neka im ovo bude škola za dalje 

Vidi cijeli citat

Nadam se da je Tomo danas naučio da nije u stanju motivirat igrače da izgaraju za sveti dres u prijateljskim tekmama. Bog mu pomogao da ih motivira protiv Izraela. 

Waiter
Waiter
Mali dioničar
Pristupio: 03.08.2018.
Poruka: 7.634
jučer u 21:25

Iznenadio me udaranjem po reklamama, mislio sam da je Tomica fin dečko.

štefek
štefek
Potencijal za velika djela
Pristupio: 19.09.2015.
Poruka: 2.511
jučer u 21:26

Waiter je napisao/la:

Iznenadio me udaranjem po reklamama, mislio sam da je Tomica fin dečko.

Vidi cijeli citat

Jako je vruće. Teško je kad gubiš protiv rezervnih ekipa raznih repki. Polako i on shvaća gdje je naša košarka. 

John Q
John Q
Potencijal za velika djela
Pristupio: 03.08.2025.
Poruka: 1.981
jučer u 21:39

Waiter je napisao/la:

Smith samozatajan kad igraju Hezonja i Šarić.

Vidi cijeli citat


Ogavno je čitati tvoje pljucanje po Smithu...U svemu ovome nađeš baš njega pljucati

Waiter
Waiter
Mali dioničar
Pristupio: 03.08.2018.
Poruka: 7.634
jučer u 21:41

John Q je napisao/la:

Waiter je napisao/la:

Smith samozatajan kad igraju Hezonja i Šarić.

Vidi cijeli citat


Ogavno je čitati tvoje pljucanje po Smithu...U svemu ovome nađeš baš njega pljucati

Vidi cijeli citat


Ne pljucam ga samo hoću reći da je fin momak i ne nameće se, a nama treba lik koji će uzeti loptu i kreirati bez respekta prema bilo kome.

[uredio Waiter - 24. lipnja 2026. u 21:42]
Znatiželja
Znatiželja
Potencijal za velika djela
Pristupio: 28.06.2023.
Poruka: 3.353
jučer u 22:01

Waiter je napisao/la:

John Q je napisao/la:

Waiter je napisao/la:

Smith samozatajan kad igraju Hezonja i Šarić.

Vidi cijeli citat


Ogavno je čitati tvoje pljucanje po Smithu...U svemu ovome nađeš baš njega pljucati

Vidi cijeli citat


Ne pljucam ga samo hoću reći da je fin momak i ne nameće se, a nama treba lik koji će uzeti loptu i kreirati bez respekta prema bilo kome.

Vidi cijeli citat


Netko drugi bi to nazvao igračkom inteligencijom. 

Dugi
Dugi
Nedokazan i sumnjiv
Pristupio: 25.07.2025.
Poruka: 75
jučer u 22:10

Waiter je napisao/la:

Iznenadio me udaranjem po reklamama, mislio sam da je Tomica fin dečko.

Vidi cijeli citat

Smijesan lik kome ce taj biti autoritet,pomoćni trenerčić,i kada to radi je smiješno uh kako se uzrujao ,i to izgleda naštrebano.

highlight
highlight
Željan dokazivanja
Pristupio: 21.12.2025.
Poruka: 335
jučer u 22:20

Dugi je napisao/la:

Waiter je napisao/la:

Iznenadio me udaranjem po reklamama, mislio sam da je Tomica fin dečko.

Vidi cijeli citat

Smijesan lik kome ce taj biti autoritet,pomoćni trenerčić,i kada to radi je smiješno uh kako se uzrujao ,i to izgleda naštrebano.

Vidi cijeli citat

Kad netko lupi po reklamama nije za zamjeriti ali kad je to istinska, rodena emocija ali ovako je vise bilo fake reakcija. Cinjenica da je Saric totalno van forme i sve nesto na silu. Kampfa nigdje, ma obrana ko svicarski sir i najbolje ne ici u detalje. Skara i Badim dobri i naravno Zubac kad mu se nabaci. Sreca da su Izraelci  bez kljucnih igraca jer ovakvom igrom mozemo samo Cipar dobiti.

johnwick
johnwick
Željan dokazivanja
Pristupio: 12.05.2026.
Poruka: 148
jučer u 22:27

Jednostavno uživam , obožavam Luku Božica u njegovoj maestralnoj kreaciji ⛹️😀.... koji je to idiot kad on jedini stavi svoje ime umjesto prezimena na dres ..... Zico , Socratrs , Rivaldo , Romario i Luka 😀😀😀

quiksilver
quiksilver
Željan dokazivanja
Pristupio: 20.12.2025.
Poruka: 414
jučer u 23:01

Nema bas komentara a i meni se ne pise ali moram,  nismo bili dobri i ocekivao sam puno, puno vise. Ovo je ipak neka treca postava i igrali igraci koji u svojim klubovima su vise na klupi nego u igri, mislim na Talijane.

123
...
116611671168
  • Najnovije
  • Najčitanije