ginobili je napisao/la:
Jotojoto je napisao/la:
To je malo nespreno sročeno. Nije on igrao playa, nego je povremeno prenosio loptu na suparničku polovicu.
Rekao bih da je tu od značaja koliko viša razina košarke (suparničkih obrana) od aba i a1 razine, toliko i odgovornosti koju nosi igranje u reprezentativnom dresu.
Vidi cijeli citat
To je čisti sindrom igranja s boljim suigračima od sebe. Gledaš prema boljima, plašiš se greške i onda oklijevaš i činiš grešku.
Isti taj Ramljak, ili bilo koji drugi igrač, kada je jedan od boljih u ekipi, onda igra sasvim drugačije i opuštenije.
Mislim da bi Aci jedan od glavnih zadataka trebao biti da Ramljaku da više minuta u dvije utakmice protiv Slovenije i tako ga proba malo opustiti.
Na onom turniru u kini se zalječe u reket podvaljuje loptu buvi a sad se sav smrzo.