Pristupio: 07.06.2012.
Poruka: 5.981
15. lipnja 2012. u 17:50
Uporno sam tražio ovu temu i došao do šezdesete stranice, ali ne mogu više.. nema pa nema..

Mislim da su cure zaslužile da ih se, nakon odličnog EP, poprati na kvalifikacijskom turniru za London,
što će se održati u Turskoj od 25.lipnja do 1.srpnja..

Sretno cure..
[uredio adriano.fegic - 15. lipnja 2012. u 17:50]
24.10.1984. Rijeka-Real Madrid 3:1
15. lipnja 2012. u 18:29
Na turniru u Turskoj sudjeluje 12 ekipa podijeljenih u 4 skupine.

U London odlazi 5 najboljih ekipa.

Skupina A:Turska, Portoriko, Japan

Skupina B: Češka, Novi Zeland, Argentina

Skupina C: Hrvatska, Južna Koreja, Mozambik

Skupina D: Francuska, Kanada, Mali

Dvije najbolje ekipe iz svake grupe idu u 1/4 finale..
Nažalost, skupina C križa se s skupinom D koja je, po meni, najjača. Prije neki dan igrale su s Kanadom , mogućim
protivnikom u četvretfinalu, i izgubile 66:49..

Ipak, i poraz u 1/4 finalu ne znači kraj jer 5.mjesto također vodi na OI.

Odlazak u London bio bi ogroman uspjeh, da ne kažem senzacija..
16. lipnja 2012. u 07:50
Nakon teškog poraza od Kanade, Hrvatska je na jakom pripremnom turniru u Francuskoj
doživjela i drugi poraz, ovaj put od domaćina 73:69..

Po rezultatu rekao bi da se polako dižu i da će do 25.6. biti spremne..
Jedino me čudi izbor protivnika. Naime Kanada ili Francuska bit će 99% naš protivnik u 1/4 finalu kvalif. turnira..

Danas igraju novu pripremnu utakmicu protiv Češke, jedne od jačih ekipa u Europi, koja također traži put na OI..
vlacng
vlacng
Potencijal za velika djela
Pristupio: 04.03.2010.
Poruka: 3.580
16. lipnja 2012. u 15:27
Bolje da igraju protiv jacih i vide na cemu su,a ne nekakvo pupmanje protiv VB i slicno.
Za koga se jarca ja ovdje zivciram!!!
19. lipnja 2012. u 17:21
Poraz i od Češke..treći uzastopni..
Nadam se da će se cure u ovih 6-7 dana pribrat i odigrati dobar turnir, te se plasirati na OI..

Tko zna da li će ikad imati novu priliku?
Pristupio: 27.02.2010.
Poruka: 11.159
21. lipnja 2012. u 20:31
a 12 cura koje idu u ankaru u boj za olimpijske igre su Ivezić, Jelavić, Mišura, Mandir, Salopek, Ciglar, Lelas, Slišković, Mazić, Karčić, Vrsaljko i Ivanković.
22. lipnja 2012. u 10:58
cepi1 je napisao/la:
Vidi cijeli citat

Koliko se sjećama na EP nisu igrale Jelavić i Vrsaljko zbog teških ozljeda koljena..
Novo lice je i Salopek, koja mi je, moram priznati, nepoznanica..

Uglavnom, trebale bi biti jače nego u Poljskoj, barem na papiru..
22. lipnja 2012. u 11:16
Išao malo pronjuškat o Emaneule Salopek, igračici Novog Zagreba,  i svi rezultati daju jednu priču..

Pomlatile se košarkašice, letjele šake Antonije Mišure!

Kada su gošće početkom treće četvrtine povele s deset razlike tu prednost više nisu ispuštale do kraja. Na kraju utakmice poletjele su ,nakon jednog prekršaja, šake između Emanuele Salopek i Antonije Mišure, ali su ih suci brzo razdvojili.

To je bilo krajem travnja ove godine, na trećoj utakmici polufinala doigravanja..
Znači, vrlo friško..

Pošto su obje među 12, nadam se da su to riješile između sebe i da nema nikakvih repova..
22. lipnja 2012. u 12:33
adriano.fegic je napisao/la:

ma to je odavno riješeno... malo višak nervoze tijekom utakmice... odma poslije utakmice još na terenu su popričale i zagrlile se...
22. lipnja 2012. u 12:54