Potencijal za velika djela
Pristupio: 14.05.2013.
Poruka: 4.077
23. listopada 2022. u 20:19

Bender opet odličan - u 32 minute ubacio 23 poena i uzeo 9 skokova, ali nedovoljno za Obradoiro koji je izgubio 5 razlike u produžetku protiv Valencie.

Prkačin konačno zabio prve poene, i to njih 4 uz 5 skoka u 13 minuta igre u pobjedi Girone protiv Betisa.

Nakić u 17 minuta uzeo 3 šuta za 3 poena i zabio jedan i to je bilo više manje sve od njega u pobjedi Breogana protiv Bilbaa.

Nemojte me molim te to pitat jer ću odma’ BLA!!!
ARIZIN
ARIZIN
Dokazano ovisan
Pristupio: 19.07.2012.
Poruka: 13.300
23. listopada 2022. u 20:22

Baš htjedoh napisati za Bendera, trenutno u top 5 igrača po poenima i valorizaciji španjolske lige.

Još jedan doktor hrvatske košarke, Ante Tomić je danas imao 15 poena, 10 skokova i 5 asistencija.

Nije ni čudno da Španjolci uživaju u svojoj ligi, pored vrhunskih klubova kao Reala, Barce, Baskonije imaju priliku gledati igrače kao Tomića i Gasola u "manjih" klubovima. Majstori svoje vrste.

Mihael19
Mihael19
Pristupio: 06.06.2020.
Poruka: 2.916
23. listopada 2022. u 20:34

Hezonja nije igrač za klubove u kojima neće biti jedan od nosioca, ruku na srce većina nas je očekivala da bi nakon MVP sezone u Rusiji bi mogao biti važan igrač u Realu, ali već tokom Eurobasketa su neke stvari bile vidljive što se nastavilo i u Realu....

Vidi cijeli citat

Prvo. Ne žurimo uvijek i ne idimo u krajnosti tako olako. Hezonja će veoma vjerojatno tokom prve sezone u Real Madridu u nekoliko perioda biti heroj,a jako često će imati malu minutažu i slab učinak,isto veoma vjerojatno kao što sam pisao ljetos.

Tamo je Tavares stijena, a Musa,Yabusele i Deck su glavni pobočnici kojima će uskakati stalno Llull,Fernandez,Chahco,Causeur,Hezonja,Cornelie,Poirier,Abalde itd.

Dragan Bender priča ala Musa. On u Maccabiju u novom mandatu pod svojim Vujom je nešto i igrao za razliku od Džanana u Efesu šampionskom,no odlaskom u mediokritetski klub Endese dobili na lutriji. 20-8-2 uz doprinos u obrani,odlične postotke i ekipu oko playoff zone za Čapljinskog labuda je negdje realnost. Idealno posloženo da u 27.godini se vrne u euro kremu,a onda nije kasno za nov pokušaj preko bare.

Roko Badžim fina početna 4 kola u Turskoj. 94/95 i 96/97 takoreć zlatne hr generacije u uzletu,čekaju se Šiši i Arapović ili Katić npr.

26. listopada 2022. u 23:35

Gjergja doveo Breein Tyreeja,jednog od brojnih s moje liste koji su bili aspolutno nepoznati prije 2-3 godine,a sada na veoma ozbiljnom nivou.

Ante Tomić opet potvrdio da kani završiti tamo karijeru i nastaviti živjeti u Kataloniji

Jotojoto
Jotojoto
Pristupio: 13.06.2011.
Poruka: 16.372
29. listopada 2022. u 21:12

Toni Nakić u večerašnjoj pobjedi okruglih 20 poena (4/4 za 2, 4/7 za 3).

Bender ovog puta podbacio, samo 8 poena (šut za 3 0/5)

obećao sam adminu da ću biti dobar
30. listopada 2022. u 00:13

Jotojoto je napisao/la:

Šibenska ruka sluša i Badžima u vrhunskoj ligi,on i Toni veoma lijepo su se snašli prijelazom na tu višu razinu zasad. Aco sigurno cijeni njihov forte

moremoje
moremoje
Pristupio: 03.10.2017.
Poruka: 1.519
30. listopada 2022. u 10:01

Pofale Nakicu, znan da more ali je premasio ocekivanja i sritno mu dalje.

Samo da dodan za Bendera nemora svaka bit vrhunska, tako se okrene.

[uredio moremoje - 30. listopada 2022. u 16:11]
anetisi
anetisi
06. studenog 2022. u 09:27

Bender ponovno odigrao dobru utakmicu za Obradoiro i ubacio 21 poen i skupio 6 skokova u 23 minute igre, ali nedovoljno da se izbjegne poraz od Gran Canarie od čak -37.

Tomić, nakon što je zabio polovicu koševa Joventuta u prvom poluvremenu u utakmici protiv Murcie, dogurao do ukupno 26 poena i 7 skokova u 26 minuta, ali isto tako nedovoljno da se izbjegne poraz od gore navedene ekipe.

I za kraj, počela je i G liga - Šamanić u pobjedi Mainea zabio 11 poena (4/14 šut) i skupio isto toliko skokova za 28 minuta. Danas ga čeka nova utakmica.

HdvaO
HdvaO
Pristupio: 31.01.2017.
Poruka: 1.315
06. studenog 2022. u 12:32

Brojanje poena u porazima u ekipama koje nisu ni blizu, ne vrha već sredine, nema smisla. To skoro pa da i nije neki pokazatelj kvalitete za poboljšanje u smislu našeg reprezentantivnog napretka. Kada naši igrači budu imali uspjeha u velikim ekipama tada možemo očekivati napredak kakav želimo, a to je borba za medalje. Do tada se samo možemo nastaviti zavaravati.