Pristupio: 01.10.2017.
Poruka: 394
29. studenog 2018. u 14:50

Zvezda igra ljepu ekipnu košarku. Svi su jako dobri i uigrani. Nitko ne iskače u soliranju i prenemaganju sa loptom a vidi se pojedinačna kvaliteta igraca.  Brz protok lopte, visok momčadski duh i formula uspheha je tu.

Sada kada krenu HR  soliranja i forsiranja. Muko moja za gledat. I ono  hr forumasko " trebamo ih istrpiti". Presmješno. Ovo su natjecanja koja igraš za pobjedu,  klub u hr ligi neka ih trpi. U ostalom i rad klubova dolazi do izražaja naročito treneri. Vidi se tko priprema igrače za seniorsku košarku. Zvezda, ostali pokušavaju.

Čak i kad ostarim i osjedim, moja strast prema košarci neće nestati. MICHAEL JORDAN
Pristupio: 04.06.2018.
Poruka: 4.658
29. studenog 2018. u 14:56

Zadar izdominirao partizan,iako se nevidi po konacnom rezultatu.Steta sto nema Erslana.

29. studenog 2018. u 14:58

U Jazinama, bar što se ovih jutarnjih utakmica tiče, veliku ulogu igra strana terena na koju napadaš. Južni koš je pod udarom sunca i napadačima to poprilično smeta pri šutu. Planinić je, recimo, u prvom poluvremenu šutirao bacanja 5-11, u drugom 7-8. Govoreć o njemu, nakon utakmice mu je pozlilo. Zajebana situacija za Ružića, racionalno bi ga bilo poštediti protiv Zvezde, a opet večeras bi se moglo pojaviti tipa 2000 ljudi...

Mali Nemanja Popović, uh. Momak ima kretnje ko Durant. Ima još zanimljivih igrača kod Zvezde, ali on baš odskače.