...cak i  da i dalje igra samo premjerusu ( iako bi sa aba 2 bilo puno bolje...) Kucicu treba jos jedna sezona u Cedi junior.....jos on ima zganaca za pojest, nek prvo izdominita taj nivo i postane lider Cede pa onda trbuhom za kruhom... vidi se kod Gnjidica kud vodi rani odlazak.....odes u aba ligasa tamo moras bit bolji od jednog nekad i dva crna amera koji su iskusni profesionalci....

Željan dokazivanja
Pristupio: 22.08.2021.
Poruka: 188
13. svibnja 2023. u 20:16

Izgleda da je ispravno bilo sto se nije ozbiljno shvacalo one nebitne poraze za plasman u LZP kao pokazatelj, Ceda je pokazala sto je i tko ove sezone i nije slucajno bila prva u regularnom dijelu.

Dogodine uz minimalne promjene lagano se uzima ABA 2.

22. svibnja 2023. u 13:03

Dosta loše odigrana utakmica u subotu. Na skoku nas ubili što je bilo i za očekivat donekle uzevši u obzir njihovu fizičku nadmoć. 15 napadačkih skokova je Split imao. Tu je dosta propusta bilo u manjku zagrađivanja.

Kučić jedina svjetla točka prve utakmice. Kako taj mali igra. Nažalost, jedino što je u napadu radilo je izolacija Kučića. No to se ne može igrati 40 minuta. Kod prvog vodstva Cedevite 46-47 (što je ofenzivno Kučić donio) nazad potop i serija 9-0 za Split ili tako nešto. U tom intervalu od 3-4 minute Kučić lopte nije vidio.... Split počeo pick branit iskakanjem i obrana s puno switchanja i raspada se napad Cedevite. Short roll iz picka 0 bodova... Serdarušić bio potpuno neigriv, morao je glumit peticu koja mu nikako nije pozicija za njega, ali sve njegove greške i propusti nisu bili posljedica igranja na neprirosnoj poziciji rekao bih. Nije dobro odgovorio na utakmicu i agresiju splitske obrane i to je to. Simon također podbacio dosta. Topolović sa svojom leđnom tehnikom i drvenim rukama mi je dodao par godina starosti. Ostali više manje ništa vrijedno spomena osim da nisu bili razini.

Falio je Ciani pogotovo kao dodatno tijelo kad su se Vrgoč i Topolović napunili osobonima. No, što je tu je. Probat to dobit sutra i izborit majstoricu u Splitu. I dat Kučiću 30 minuta i loptu u ruke.