Željan dokazivanja
Pristupio: 07.01.2024.
Poruka: 142
11. ožujka 2024. u 23:17

Pa općenito Mega imala sreće. Prvo ona trica koja je pogodila obruč pa nekako ušla unutra, na kraju dobijemo skok pa se od Majcunićeve noge odbila van. I na kraju prvog poluvremena kada je proleta fulao tricu pa oni zabiju sa centra...

Raccoon
Raccoon
Nedokazan i sumnjiv
Pristupio: 08.03.2024.
Poruka: 11
11. ožujka 2024. u 23:18

Nije samo na sreću, dobri su ali Mustapić je nakon odlične partije zeznuo par napada kad se lomilo i to je šteta. Netko treba objasniti Bošnjaku kako kaže komentator da ne bježi od igrača u obrani. Ma šta ja tu sad pišem i nema smisla.

Hercules
Hercules
Pristupio: 05.07.2022.
Poruka: 40
11. ožujka 2024. u 23:19

A kod rezultata, 74 : 73, imamo tri - četiri puta šansu pogoditi i nismo! Ne možeš dobiti, ako ni jedan osim Mustapića, nije dohvatio 10 koševa.

11. ožujka 2024. u 23:47

Gledam tekmu i ne vjerujem u što se pretvorio Gnjidić.

Ajmo žuti!!!
nicaze
nicaze
Pristupio: 22.10.2015.
Poruka: 3.141
11. ožujka 2024. u 23:53

Gnjidicu nitko ne može pomoci. Njegov stav i opcenito karakterna kosarkaska malokrvnost su teško popravljivi.

[uredio nicaze - 11. ožujka 2024. u 23:54]
Rabljan
Rabljan
Pristupio: 30.09.2014.
Poruka: 1.689
12. ožujka 2024. u 00:38

Izjava Repeša jr. : "‘Čestitao bih ekipi Mege na pobjedi, bila je to teška utakmica i nažalost nismo imali dovoljno energije, što je posljedica teškog ritma"

Petorka: Radovčić, Perasović, Aranitović, Buljan i Bošnjak.

U Premijer ligu igraju : Radovčić, Aranitović, Perasović, Majcunić i Bundović.

Od čega su umorni: Buljan, Bošnjak, Mustapić i Proleta?

Buljan: 3 poena, 1/6 za 2 poena, 1/2 z 1 poen i 2 skoka.

Bošnjak: 7 poena, 3/6 za 2 poena, 1/2 za 1 poen i 4 skoka.

Mustapić: 28 poena, 6/7 za 2 poena, 4/7 za 3 poena, 4/6 za 1 poen i 4 skoka (jedino on nije bio umoran)!

Proleta: 9 poena, 0/3 za 2 ponea, 3/5 za 3 poena, 0/2 za 1 poen i 2 skoka.

Pa neka objasni Repeša jr. tko od ovih igrača koji igraju samo ABA umoran kada igra samo jedan put svakih 7 dana!?!?!???

A coach is someone who can give correction without causing resentment.

Vidi cijeli citat

Gnjidića se sjećam po nekad super potezima i pomračenju uma u zadnjoj četvrtini. Kako u Ciboni tako i u repezentaciji...

neverbored
neverbored
Moderator
Pristupio: 21.04.2012.
Poruka: 18.574
12. ožujka 2024. u 11:01

Srećom pa sam prestao gledati na vrijeme sinoć.

Bananeros
Bananeros
12. ožujka 2024. u 11:45

Ja sam zaspao zadnji 7-8 min a probudio se na +4 za nas... i onog strmoglavog pada.

Kraj utakmice mi se učinio kao već više puta viđen. Nek me netko demantira, nije niti drugi- a kamoli prvi put ove sezone da na isti način izgubimo.