Nakon brojnih turbulencija koje su nas zadesile u 2022. nadajmo se boljoj i uspješnijoj 2023. godini.

agricola
Poruka: 834
14. siječnja 2023. u 20:16

Sutra nam je protiv Bosca na domaćem parketu zadnja prilika da nešto napravimo.

Osim ako nam opet ne delegiraju Hadžića&co pa nam kao prošli put ne dosude 47 slobodnjaka za goste.

ilfenomeno
ilfenomeno
Pristupio: 11.12.2018.
Poruka: 300
14. siječnja 2023. u 20:52

Ako se cinac nije oporavio, tesko ce te do pobjede...

Isto tako boscu je hendikep neigranje kature, neznam kakva je ozljeda u pitanju, ali zadnje 2 nije igrao..

agricola
agricola
Poruka: 834
15. siječnja 2023. u 10:25

Da je bar Prgomet tu pa da izvuče iz rukava neku peticu za ovaj jedan žeton koji nam je na raspolaganju.

agricola
agricola
Poruka: 834
15. siječnja 2023. u 20:29

Imali smo korektno suđenje, +16, protivnika koji se sam nudi... i sve smo prosuli.

Nemam više nikakvih iluzija, Gorica je najslabija karika u ovoj ligi i najizgledniji putnik u niži rang 😒

Tako je kako je i treba se polako pripremati za drugu ligu, selektirati igrače, pozvati neke domaće dečke koji su prerano otpisani, a nekima se definitivno zahvaliti.

Zgubidan
Zgubidan
Potencijal za velika djela
Pristupio: 24.10.2015.
Poruka: 1.380
16. siječnja 2023. u 09:52

Što je sa pričom da je Turić expresno podigao momčad!?

S obzirom na imena Gorica nije za ovu poziciju, ali očito je nešto trulo unutar kluba, uopće mi ne djeluju kao momčad.

16. siječnja 2023. u 14:16

Pari mi daj Gunjina obavija labuđi pjev u Zaboka. Katastrofalne igre na Tajvanu nastavja i u Gorici.

Čini se da je Gunjina tipičan igrač koji funkcjonira ka mu trener osigura potpune ovlasti i velike minute. Ja san masu pu napisa daj

lako bi igrač od 30 + minuti, a da samo najboji moredu doprinosit u situacji ka dobije 4 x 4-5 minuti.

Skoro da sa igračke pozicje triba posebno vodit statistiku efikasnosti za prosik igranja manje i više od 20 minuti. Igrači do 20 minuti moradu bi sposobni

odma uvatit momentum i doprinosit ekipi. Kad ti igraš 30+ minuti bitno skaču šanse za vatanje povoljnog individualnog momentuma al je pitanje koliko to stvarno

doprinosi ekipi.

Po men osnovni problen Gorice je upravo gomilanje taki igrača. Jelenković, Uljarević, Porobić, Gunjina, Batur i Cinac su igrači za 30+ minuti il inače ji nima nigdi. I onda jemaš samo Mašića koji kolko go da igra dade svoj doprinos u rezultatu. Ostali poput Majića, Nakića i Sokola nemadu kvalitet ni za 30 + minuti ni za 20 - minuti.

Po men i Zabok jema sličan problen ove godne. Garrett, Tomas, Buljević, Črnjević, Perović su sve ovisnici o količini minuti a onda slidu igrači koji ne moredu u svoji 15-20 minuti standardno isporućit 7-10 koševa.

Analizon ostali klubova se vidi da boje funkcjoniradu klubovi koji imadu više ti momaka sa solidnin 20 - učinkon, a jednog il dva sa 30 +. Po men tako triba slagat ekipu.

U petak Podgorica.

U nedjelju Škrljevo koje nije pristalo odgoditi utakmicu da se igra u vrijeme F8 Kupa.

Vidi cijeli citat

Samo cu kratko za ove minute i reka bi da si uprav, kod nas igracin triba ovlasti i vrimena da cagod naprave. Malo i ima ki mogu za kratko vrime pokazat ca mogu. Kakav je to igrac ki mora igrat 30 minuta da bi ca napravija a to su krivi i treneri ca nekin tako puste i to ka normalno.