O Vuki se stav mijenja od utakmice do utakmice. 😉

ispod zlatnih oblaka
Pristupio: 19.06.2022.
Poruka: 462
danas u 12:13

Ne znan zašto ste se Vuke toliko uvatili. On svoj posa ka rezervna četvorka odrađuje. I sinoć je za 14 minuta ubacio 8 poena. Točno ono šta se očekuje od njega

haldol_66
haldol_66
Nedokazan i sumnjiv
Pristupio: 31.07.2024.
Poruka: 32
danas u 12:16

ako je stvarno istina da je Kapusta plaćen ka Shorter onda su ovi iz kluba kompletni idioti

Vidi cijeli citat

Nije problem šta Vuko odigra 15 minuta ka rezervna četvorka, nego u kojim djelovima utakmice on igra.

Njegovih je, za sada, zagarantiranih tri zadnje minute treće četvrtine i pet prvih minuta četvrte četvrtine. Tada se lomi utakmica a mi tada igramo s igračem koji nema klasu ni kvalitet za odučivat u ABA ligi a ni u domaćin derbijima. A imamo Škaru, na ostoj, Vukinoj poziciji, koji je dovoljna klasa i može odlučivat, samo on tada sidi na klupi.

Meni je Vuko bija super i ljubimac prve godine kad se vratija. "Zaustavija je" tada nadolazeću zvizdu Prkačina, bija borben i poletan. Kako je bija četri godine mlađi nego danas (i prije nekih ozljeda koje su posli došle), stvarno je bija nešto pokretljiviji, skočniji i elastičniji.

Pravi razlog njegove odlične igre bija je u tome s kin je igra u paru i ko mu je "čuva leđa" - Doktor obrane Žganec. To san tek lani "skužija", kad me Vuko (a i Sali) do kraja razočara a Žganec do kraja oduševija. Kad je Žganec, zbog visoke cjene, bija  pušten iz Splita, mislija san i mislilii smo - neka, imamo sličnog a puuuno jeftinijeg Vuku.

Kako san se i kako smo se privarili !!!

[uredio Fabjan - 29. rujna 2024. u 14:28]
Ajmo Splite, osvojit prvenstvo ili kup! Ajmo Hrvatska, uletit na Europsko prvenstvo!