KK Split 2026/27

123
...
434445
...
495051
xxx01
xxx01
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 23.11.2009.
Poruka: 29.469
23. lipnja 2026. u 20:48

Pa dosada su mogli odlucit miljun puta jel imaju sluha ili ne

splitski lajavac
splitski lajavac
Željan dokazivanja
Pristupio: 07.11.2023.
Poruka: 492
23. lipnja 2026. u 22:10

gogsi30 je napisao/la:

xxx01 je napisao/la:

A nije tomas sad neznan kakvo ime da ga nmg platit, tako da skroz cudna prica moram priznati

Vidi cijeli citat

Nije čudna priča, al koliko čujem ima specifičnu situaciju za koju klub triba imat sluha ako ga želi za trenera

Vidi cijeli citat


tako je, već sam prije pisa da ima određenu obiteljsku situaciju o kojoj se ne treba pisat. Čoviku nije potriba pod svaku cijenu ić negdi

s@lko dinamita$
s@lko dinamita$
Potencijal za velika djela
Pristupio: 21.04.2012.
Poruka: 2.115
23. lipnja 2026. u 22:16

Sasvim je prihvatljiv ovaj put natjecanja što se tiče ove sezone.

Ako se ne može plasirati barem u četvrtfinale Europe Cupa, ne bi ni razmišljao o ozbiljnijem natjecanju. Broj utakmica je dovoljan.

Nadam se da će složiti neku ekipu koja će imati širi lokalni štih i 2 Amera s dodatnom kvalitetom.

vakula
vakula
Mali dioničar
Pristupio: 23.06.2021.
Poruka: 5.612
23. lipnja 2026. u 23:09

2 amera?! a ko ce nac 10 hrvatskih igraca, kad sve sta vridi ide u NCAA?

Crni Kojot
Crni Kojot
Nedokazan i sumnjiv
Pristupio: 28.12.2025.
Poruka: 69
24. lipnja 2026. u 00:45

xxx01 je napisao/la:

jesu ovi što zazivaju abu 2 pogledali kad tu abu2? nijedan hrvatski klub nema sto tamo trazit a split pogotovo, onaj ko bi recimo odlucia da split igra abu 2 pa njega bi tribalo suspendirat iz sporta dozivotno s obziron na sto je ta liga licila ove sezone a i ocigledno za uci  u abu1 iskljucivo tribaju novci, tako da je ta aba2 skoz izgubila smisao iz perspektive nasih klubova jer postoje puno bolje alternative u europi, npr enbl je televizija u boji za abu2 a od fiba europe cupu da ne govorimo

Vidi cijeli citat


Nemaš blage veze ni o životu, a kamoli o sportu i košarci. Veze blage nemaš, samo se sramotiš sa komentarima i izjavama

Znaš Me Znan Te
Znaš Me Znan Te
Nedokazan i sumnjiv
Pristupio: 30.10.2023.
Poruka: 41
24. lipnja 2026. u 00:47

Crni Kojot je napisao/la:

xxx01 je napisao/la:

jesu ovi što zazivaju abu 2 pogledali kad tu abu2? nijedan hrvatski klub nema sto tamo trazit a split pogotovo, onaj ko bi recimo odlucia da split igra abu 2 pa njega bi tribalo suspendirat iz sporta dozivotno s obziron na sto je ta liga licila ove sezone a i ocigledno za uci  u abu1 iskljucivo tribaju novci, tako da je ta aba2 skoz izgubila smisao iz perspektive nasih klubova jer postoje puno bolje alternative u europi, npr enbl je televizija u boji za abu2 a od fiba europe cupu da ne govorimo

Vidi cijeli citat


Nemaš blage veze ni o životu, a kamoli o sportu i košarci. Veze blage nemaš, samo se sramotiš sa komentarima i izjavama

Vidi cijeli citat

Kontraargument?

El Comandante
jupeheroj
jupeheroj
Nedokazan i sumnjiv
Pristupio: 18.06.2026.
Poruka: 48
24. lipnja 2026. u 02:31

Crni Kojot je napisao/la:

xxx01 je napisao/la:

jesu ovi što zazivaju abu 2 pogledali kad tu abu2? nijedan hrvatski klub nema sto tamo trazit a split pogotovo, onaj ko bi recimo odlucia da split igra abu 2 pa njega bi tribalo suspendirat iz sporta dozivotno s obziron na sto je ta liga licila ove sezone a i ocigledno za uci  u abu1 iskljucivo tribaju novci, tako da je ta aba2 skoz izgubila smisao iz perspektive nasih klubova jer postoje puno bolje alternative u europi, npr enbl je televizija u boji za abu2 a od fiba europe cupu da ne govorimo

Vidi cijeli citat


Nemaš blage veze ni o životu, a kamoli o sportu i košarci. Veze blage nemaš, samo se sramotiš sa komentarima i izjavama

Vidi cijeli citat


Sve je točno napisao

ABA2 je cirkus od lige i FIBA Eurocup je 10 puta ozbiljnije natjecanje

Ferata
Ferata
Potencijal za velika djela
Pristupio: 01.03.2015.
Poruka: 1.544
24. lipnja 2026. u 06:58

Dinamo, Cedevita, Zadar, Zabok, Dubrava - predstavili novog trenera

Ima bit da nasa vrla uprava radi na dovođenju Phil Jacksona kad pregovori ovoliko traju

Na brodu je sve super, samo kapetan Kuka
xxx01
xxx01
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 23.11.2009.
Poruka: 29.469
24. lipnja 2026. u 09:19

Crni Kojot je napisao/la:

xxx01 je napisao/la:

jesu ovi što zazivaju abu 2 pogledali kad tu abu2? nijedan hrvatski klub nema sto tamo trazit a split pogotovo, onaj ko bi recimo odlucia da split igra abu 2 pa njega bi tribalo suspendirat iz sporta dozivotno s obziron na sto je ta liga licila ove sezone a i ocigledno za uci  u abu1 iskljucivo tribaju novci, tako da je ta aba2 skoz izgubila smisao iz perspektive nasih klubova jer postoje puno bolje alternative u europi, npr enbl je televizija u boji za abu2 a od fiba europe cupu da ne govorimo

Vidi cijeli citat


Nemaš blage veze ni o životu, a kamoli o sportu i košarci. Veze blage nemaš, samo se sramotiš sa komentarima i izjavama

Vidi cijeli citat

jesi narasta cenat? iskreno se nadam da jesi, ocigledno ti ih manjka

vakula
vakula
Mali dioničar
Pristupio: 23.06.2021.
Poruka: 5.612
24. lipnja 2026. u 11:18

Od nasih klubova u FIBA Europe Cup idu Split, Samobor i Dubrovnik. Ove godine ce se natjecat cak 48 klubova u 8 skupina po 6, a samo prve 2 idu dalje u osminufinala. Pitanje je da li ce Samobor i Dubrovnik uopce proc kvalifikacije, ali osminufinala nece sigurno vidit niko.

10 utakmica van HR prvenstva je malo.

[uredio vakula - 24. lipnja 2026. u 11:24]
123
...
434445
...
495051
  • Najnovije
  • Najčitanije