coviknacovika je napisao/la:
Ma nemoguce da on ispadne s 5 osobnih tako da ne bi to uopce uzima u obzir, ne znan jel se ikad dogodilo da ima problem s faulima
Vidi cijeli citat
Nema sanse da se Bozica napuni faulima. Bozic ove sezone jako radi na statistici jer se ocigledno dogodine zeli dobro utopit, pa jako pazi na faulove. U cilo Aba prvenstvo je dosad napravija ukupno samo 18 faulova, sta ti je svega 0.9 po utakmici, a lani ih je radija duplo vise. Na nijednoj utakmici nije skupija vise od 2 faula?! To ti je ona - bolje da oni zabiju, nego da ja skupin faul i smanjin si valorizaciju. I te kako ga treba napadat u reketu, ali ne zato da bi ga se napunilo faulima, nego zato jer ce on rađe pustit naseg igraca da zabije, nego ce napravit faul.