liquid sun je napisao/la:
LazialZD je napisao/la:
Ima li iko info ima li ikakve šanse da reg Maja???
Šteta bi bilo izgubiti momka, puno je pokaza na dogus t.
Vidi cijeli citat
Nevirujem da ce uspiti. Znajuci nasu administraciju i pogotovo ove redikule u klubu... ali bi nam stvarno dobro dosao. Igra dobru obranu i dobar suter. Tocno sto fali...
Vidi cijeli citat
Maj je reka upravi Zadra da je voljan trenirati i čekati registraciju za sljedeću sezonu ako mu mogu to garantirati.
Da mu je ode predobro, da su momci vrhunska klapa.
Problem je što mu to vjerojatno niko ne može garantirati ničim osim ričima. Uglavnom, na njegovoj reg. se još radi.
Marić je reka da je on ipak već u 32-oj godini i da mora igrati da nema smisla da prosidi sezonu i zato se vratija u Slovačku.