23. prosinca 2022. u 20:34

liquid sun je napisao/la:

kosarka171 je napisao/la:

Articok je napisao/la:

Nismo igrali nasu igru s brzom tranzicijom, kretnjama i cutovima, tu su nas zaustavili, bozica utroje i kad lopta ide vani fali se trica, slabe kretnje u napadu i eto ukratko di je bio poraz. Trica katastrofalna kroz cijelu utakmicu, decki su bili nervozni a sudci pogurali

Vidi cijeli citat

Koji suci pogurali, malo dostojanstva u porazu pa nama nisu sudili par cistih osobnih. Omjer slobodnih je gotovo za duplo u vasu korist. Vi uvijek imate dezurnog krivca, odigrali lose i izgubili i to je to.

aj ne seri. 21-18 omjer slobodnih. Bar pogledaj statistiku prije nego dodjes srati ovdi

Pusti tog provoktora. Prosipa pamet ovdi od početka lita i piše nebuloze. Pravi se da zna sve o klubu, a na drugoj temi piše napuhani Zadar. Kad izgubimo onda je najaktivniji, kad dobijemo nema ga tri dana na temi. Odavno pročitana knjiga. Da je ovaj forum normalan bilo bi mu zabranjeno komentiranje na temi Zadra. Pošto nije, barem ga onda ignorirajmo.

malaika1911
malaika1911
Pristupio: 08.06.2015.
Poruka: 5.144

Sto reci. Uzasan sut. Bilo je zalosno gledati u 3. kako nas pustaju da pucamo trice a lopta se odbija od obruca ko da puskom pucaju. Bilo je i glupavih odluka na kraju. Sa ovako uzasnom igrom smo bili u rezultatu do samog kraja. Bojao sam se ove utakmice. Cibona nam je uzela tranziciju i stisli se u reket. Nista. Biti ce bolje. Uz split, najgora utakmica sezone...

Nemamo playa, a Jordano 1-9 za tricu, Čampara je dobar za Premijer ali ne za ABA-u.Tanka klupa i naiđemo na trenera koji zna kako nas usporiti, ali opet da smo pogodili samo 1-2 trice otišlo bi to na plus 10 za nas.

Umor, jebiga.

GrunfZd
GrunfZd
Pristupio: 01.07.2014.
Poruka: 8.997
23. prosinca 2022. u 20:35

Kad se pobjeđuje, onda se puno ne kritiziraju neke stvari, ali zamjeram Jupi ovu igru sa 6 igrača. Šantelj naprimjer je baš dobro odigra par minuta danas, više ga nije vraća. Niko ne more kupiti tricu, pa mi niko ne more reći da Klarica ne može ući na 3-4 minute da proba malo razdrmati situaciju. Lakić je bio možda i najbolji igrač u prvom poluvremenu, opet klupa u drugom. Ja ne znam da li je čovjek napravio zamjenu u zadnjoj četvrtini. Uvjeren sam da bi dobili da je probao malo više opcija.

Nothing changes nothing
mosa darza
mosa darza
23. prosinca 2022. u 20:36

Umor, viroza i loš dan. Nema veze. Vratit će se.

Istina, Jupe je progrišia što nije stavlja Šantelja više u igru, a i Lakića. Također Klarica čisto ka pokušaj da on uspije pogodit 1-2.

[uredio mosa darza - 23. prosinca 2022. u 20:38]
kosarka171
kosarka171
Pristupio: 08.07.2014.
Poruka: 5.574
23. prosinca 2022. u 20:38

Isprika za slobodna ali vecinu utakmice ste bili u velikoj prednosti sa slobodnim. Isprika. Nisam gledao stat. Voditelji su cesto isticali kako Zadar ima puno vise slobodnih od nas.

GrunfZd je napisao/la:

Sad se može lako naci milijun stvari što nije ovo što nije ono iako se slažem za obojicu da su mogli odigrati dosta više i  bozicevih 40 min upada u oči al on ima snage ko konj očigledno pa ga i mozes jahati. Klarica je daleko od ove razine nazalost po onom što san ga gleda i u prvoj i u drugoj ligi međutim ima definitivno potencijala al sada valja viditi dokle moze dobaciti

[uredio xxx01 - 23. prosinca 2022. u 20:41]
LazialZD
LazialZD
Pristupio: 14.07.2011.
Poruka: 9.828
23. prosinca 2022. u 20:49

Zahebali smo lipu priliku da nakon samo 12 kola pobignemo vec 4 pobjede od prvog ispod crte ali san isto tako uvjeren da ulazimo u playoff i to bez beda.

Neko je napisa da smo u padu sa formon a mi do Cibone napravili niz od 3 pobjede, što sve nećeš odi pročitat  🤦

Sa dragom kod četiri kantuna, kroz tihu varoš proći bi zna, Na rivu il' uz Donat stari dok tiho, tiho sniva Zadar grad

23. prosinca 2022. u 20:53

Najjace mi je ovi iznad mene neki, oni se čude što zganec sutira tricu, sto jordano more sutirat do jutra iako ga ne ide, sto sutiramo u 3oj sekundi napada, sto božić ne stane na loptu. Derbi navijači.

Mi koji smo tu svaku utakmicu neovisno o porazu ili pobjedi, euforiji ili depresiji. Neman puno godina al doživia san sa Zadrom i teže poraze i veća prizemljena. Ali nemojte biti licemjerni i vi koji dolazite na svaku i ovi povremeni navijači. Zadar je dns sutira dosta trica ali to radimo cilu sezonu, sutiramo u 3oj sekundi napadi, vučemo i kad možda tribamo stat, ramljak ore cili teren uzduž i popriko, zganec i ramo vode napade itd itd igramo sa 8 igraca.. i dok smo dobivali taktika je bila odlična iako je i onda bilo pametnih kojima je smetalo što se davis digne na tricu odma na startu napada. A sad svima to isto smeta. LICEMJERJE! Budimo realni da ovaj naš roster igra tipično svi bi nas dobili lagano, a ovako atipični smo problem svima. Naši igrači = nasi heroji. Posebna podrška snajperu!

A oni su se dobri spremili stoga triba čestitati nepristojnom coviku na njihovoj klupi, suđenje komicno, f.b. čoban. Ljubicic odigra dobro.