Bi li Klarica moga ući u rotaciju od 5-10min za Aba ?

[uredio LazialZD - 11. siječnja 2023. u 19:35]
Sa dragom kod četiri kantuna, kroz tihu varoš proći bi zna, Na rivu il' uz Donat stari dok tiho, tiho sniva Zadar grad
plavi dom
Pristupio: 10.05.2022.
Poruka: 471
11. siječnja 2023. u 20:12

Ne treba se zanositi, niti treba posebno isticati, ali u zadnjih desetak sezona, jesmo li imali neku sezonu di su mladi igrači imali veću minutažu od ove trenutne?

Volio bih da me netko podsjeti, ali nažalost mislim da su do sada bile sve mrvice, i to uz angažman 1-2 mlada igrača

malaika1911
malaika1911
Pristupio: 08.06.2015.
Poruka: 5.143
11. siječnja 2023. u 20:15

Meni je više problem da kad naši mladi uđu u igru rezultat pati odnosno pada. I to protiv ekipa iz donjeg doma.

GrunfZd
GrunfZd
Pristupio: 01.07.2014.
Poruka: 8.992
11. siječnja 2023. u 22:14

malaika1911 je napisao/la:

Normalna osoba koja piše na ovom forumu bez fige u džepu i sakrivenih agendi bi se zapitala par pitanja prije nego napiše ovakvu glupost.

- Koliku inače minutažu imaju ovi dečki, koliko su uopće košarkaškoj formi?

- Da li se ubaci jedan mladi igrač u 4 prvotimca, pa onda pada rezultat, ili se ubaci cila druga petorka pa onda pada rezultat?

- Da li te druge petorke igraju uopće na treningu zajedno, a kamoli na utakmicama?

Nothing changes nothing
malaika1911
malaika1911
11. siječnja 2023. u 22:56

GrunfZd je napisao/la:

Ove ekipa je skupa od 7. mjeseca. Često ubaci jednog pa odmah pati rezultat, kad ubaci dvojicu kao danas protiv slabog Škrljeva još gore.

noštromo
noštromo
Pristupio: 01.10.2020.
Poruka: 2.915
12. siječnja 2023. u 11:17

Fali igračkog iskustva i to je jedini razlog zbog kojega dolazi do smanjenja efikasnosti. Sikirić je jučer odigra solidnu rolu, napadački i defanzivno izrazito aktivan u skoku, Klarica napadački opasan iz vana i imam osjećaj da može parirati kroz 5-6 minuta u ABA ligi dok su Matulina i Njegovan još zeleni za viši nivo košarke.

Škrljevu je jučer u tom momentu u trećoj čini mi se četvrtini ušlo skoro sve što se uputilo prema košu, a nije se radilo o jednostavnim šutevima.

...zalud zlato cilog svita kada srce neće drugo...
malaika1911
malaika1911
12. siječnja 2023. u 12:07

noštromo je napisao/la:

Sikirić puno oscilira pa ostane dosta nedorečen. ali Klarica mi se zasad čini najzreliji i najhrabriji od tih mladih igrača. Zato ne čudi da je u zadnja 4 kola ABA lige igrao u 3 utakmice po 2-3 minute. Na njemu je da to iskoristi i ako do kraja sezone to digne na 6-7 minuta možemo ga očekivati dogodine u malo većoj rotaciji.