KK Zadar 2025/2026

mosa darza
mosa darza
Mali dioničar
Pristupio: 18.09.2013.
Poruka: 7.491
27. svibnja 2026. u 10:08

Sigurno bi bilo više ljudi kad bi pred finale objavili produženje ugovora treneru i stožeru, povećanje budžeta i konkretne ciljeve u narednom trogodišnjem razdobolju, tj di se klub vidi, pa da znamo što nam sve naslov prvaka donosi.

mosa darza
mosa darza
Mali dioničar
Pristupio: 18.09.2013.
Poruka: 7.491
27. svibnja 2026. u 10:13

Od ostalih marketniških caka, izlazak igrača na parket uz light show, plesačice i nagradne igre u pauzama, pretplatnicima i prvih 1000 karata grickalice/piće, ponuditi hotelima određeni broj karata ka nekakv program animacije za goste im (uz mogućnost daljnje suradnje i sponzoriranja), podiliti karte u osnovnim školama da se dica zainteresiraju, podiliti svima bile majice u dvorani da ih čekaju na sidalicama, dovesti zokija da otpiva jednu dvi i naravno digniti perića nekako da ne zaspem na njegov glas i pisme 🤣

Da ne spominjem mogućnosti semafora, pojednostavniti proces prodaje pića (jer će se itekako tražiti pošto je vruče za popizditi)

[uredio mosa darza - 27. svibnja 2026. u 10:19]
LazialZD
LazialZD
Dokazano ovisan
Pristupio: 14.07.2011.
Poruka: 14.180
27. svibnja 2026. u 10:24

@mosa darza evo sad će

Sa dragom kod četiri kantuna, kroz tihu varoš proći bi zna, Na rivu il' uz Donat stari dok tiho, tiho sniva Zadar grad
Zaratin
Zaratin
Željan dokazivanja
Pristupio: 04.07.2025.
Poruka: 253
27. svibnja 2026. u 14:09

mosa darza je napisao/la:

Di je novi ugovor za Jusupa ? Što se čeka ?

Vidi cijeli citat

Danijele jesi to ti?

xxx01
xxx01
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 23.11.2009.
Poruka: 29.371
27. svibnja 2026. u 14:10

Zaratin je napisao/la:

mosa darza je napisao/la:

Di je novi ugovor za Jusupa ? Što se čeka ?

Vidi cijeli citat

Danijele jesi to ti?

Vidi cijeli citat


a evo i diretura na forumu ili onog bivseg diretura?

xxx01
xxx01
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 23.11.2009.
Poruka: 29.371
27. svibnja 2026. u 14:10

Zaratin je napisao/la:

mosa darza je napisao/la:

Di je novi ugovor za Jusupa ? Što se čeka ?

Vidi cijeli citat

Danijele jesi to ti?

Vidi cijeli citat


a evo i diretura na forumu ili onog bivseg diretura?

xxx01
xxx01
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 23.11.2009.
Poruka: 29.371
27. svibnja 2026. u 14:10

Zaratin je napisao/la:

mosa darza je napisao/la:

Di je novi ugovor za Jusupa ? Što se čeka ?

Vidi cijeli citat

Danijele jesi to ti?

Vidi cijeli citat


a evo i diretura na forumu ili onog bivseg diretura?

x&yzd
x&yzd
Mali dioničar
Pristupio: 29.10.2016.
Poruka: 6.014
27. svibnja 2026. u 15:39

plavi dom je napisao/la:

Nešto se događa u gradu.. priprema se posebni štimung, ne znam hoće li izaći u javnost, ali čeka nas prekrasna Nedjelja. 

Nadam se da će se klub još malo pokrenuti..

Svi u bilo, povedite dicu, prijatelje, ženu, idemo 🏆

Vidi cijeli citat


I Tornado će biti sav u bilom? To bi bilo lipo za viditi.

mosa darza
mosa darza
Mali dioničar
Pristupio: 18.09.2013.
Poruka: 7.491
27. svibnja 2026. u 19:06

Zaratin je napisao/la:

mosa darza je napisao/la:

Di je novi ugovor za Jusupa ? Što se čeka ?

Vidi cijeli citat

Danijele jesi to ti?

Vidi cijeli citat

Sorry Zula, znam da čekaš priliku

mosa darza
mosa darza
Mali dioničar
Pristupio: 18.09.2013.
Poruka: 7.491
28. svibnja 2026. u 13:54

Primjetio sam da se klub malo aktivirao od mojih prošlih postova, te će biti organizirana dječja tribina za finale +  prvih 100 kupaca u fan shopu će dobiti gratis ulaznicu. Pohvalno, svaka mala dobro dođe za napuniti dvoranu. Puna dvorana nije samo bitna za štimung već za ugled kluba u daljnim pregovorima s novim sponzorima

  • Najnovije
  • Najčitanije