KK Zadar 2025/2026

LazialZD
LazialZD
Dokazano ovisan
Pristupio: 14.07.2011.
Poruka: 14.241
02. lipnja 2026. u 13:25

Odi je košarka sve je napisao/la:

LazialZD je napisao/la:

Oce li danas biti 4000 ?

Vidi cijeli citat

Teško. Na zadnjoj je bilo nešto više od 4500, danas očekujen jedva 3000. Em je radni dan i glupa ura, em je Hrvatska, em je Zadar razočara u nedilju.

Da bog da se privaria

Vidi cijeli citat

Hrv igra u 6 a ura za utorak nemore bolja 

Sa dragom kod četiri kantuna, kroz tihu varoš proći bi zna, Na rivu il' uz Donat stari dok tiho, tiho sniva Zadar grad
Šimun1007
Šimun1007
Željan dokazivanja
Pristupio: 13.01.2025.
Poruka: 109
02. lipnja 2026. u 13:59

8 i kvarat odlicno.za dns, ajmo ljudiii

LazialZD
LazialZD
Dokazano ovisan
Pristupio: 14.07.2011.
Poruka: 14.241
02. lipnja 2026. u 14:11

Veliki Jusuf Nurkić, vrime je 💙🤍

 

https://www.instagram.com/reel/DZE_Uf6oA1R/?igsh=MWJsbDRhcDdtc2hpeA==

 

Sa dragom kod četiri kantuna, kroz tihu varoš proći bi zna, Na rivu il' uz Donat stari dok tiho, tiho sniva Zadar grad
mangu
mangu
Željan dokazivanja
Pristupio: 22.02.2018.
Poruka: 411
02. lipnja 2026. u 16:39

Ima li ko neki link za veceras. Nisam u Zd a bas bi pogleda. molim vas posaljite u pp

stormz95
stormz95
Željan dokazivanja
Pristupio: 13.10.2024.
Poruka: 206
02. lipnja 2026. u 18:20

Oglavina je napisao/la:

Oce tornado pivat danas nesto sto bi mogla i cila dvorana ili zvizdat kad i cila dvorana ko sto su znali prije par godina ili ce nastavit ignorirat i igru i dicu i jug i sve ostale

Vidi cijeli citat


cekaj oces reci da erlicu cobane i rajko lozo ne dignu cili dvoranu na noge? 😂😂😂

StipeŠarlijaŠalalala
StipeŠarlijaŠalalala
Željan dokazivanja
Pristupio: 27.03.2023.
Poruka: 416
02. lipnja 2026. u 20:37

Ima netko stream

Arhemid
Arhemid
Potencijal za velika djela
Pristupio: 13.03.2017.
Poruka: 2.154
02. lipnja 2026. u 20:49

https://www.jagledam.com/MAXSport1-uzivo-stream

Pape&Dida
Pape&Dida
Željan dokazivanja
Pristupio: 04.03.2026.
Poruka: 634
02. lipnja 2026. u 21:05

Opet loše odluke sudaca, faul na trici na Robertsonu gdje je izbacio nogu naprijed, flop Mihailovica koji nije bio,covjek ga ceka pola sata i pada na kontakt, dva bacanja umjesto tri Klarici na faulu na trici, a i ovo od Palokaja mi je prije flop nego ono od Mihailovica

johnwick
johnwick
Željan dokazivanja
Pristupio: 12.05.2026.
Poruka: 157
02. lipnja 2026. u 21:09

Zašto se ne može napuniti Višnjik ? I kad je Buljevic ušao 1:49 do kraja četvrtine kladio sam se sa ženom da neće izdržati u igri do kraja 😀💪.... Jupe ga stvarno ne voli .... 

liquid sun
liquid sun
Potencijal za velika djela
Pristupio: 02.03.2012.
Poruka: 4.147
02. lipnja 2026. u 21:15

johnwick je napisao/la:

Zašto se ne može napuniti Višnjik ? I kad je Buljevic ušao 1:49 do kraja četvrtine kladio sam se sa ženom da neće izdržati u igri do kraja 😀💪.... Jupe ga stvarno ne voli .... 

Vidi cijeli citat

Beskoristan je. Spor ko blato. Dva faula u minut igre

  • Najnovije
  • Najčitanije