KK Zadar 2025/2026
Slipi Putnik je napisao/la:
Matija.85 je napisao/la:
Vidi cijeli citat
Znaci da grad kao Zadar nema 2 milijuna eura za prvu ekipu je za mene sramota jer KK Zadar je simbol grada Zadra.
Vidi cijeli citat
Ako uzmes u obzir da je Dinamo simbol Grada Zagreba (Cibonu tu necemo racunati jer vi nemate ozbiljan nogometni klub) kako onda objasnjavas da Grad Zadar u 2025. iz svog proračuna od 150,4 milijuna eura izdvaja za KK Zadar 2,5 milijuna eura što čini oko 1,66 %, dok Grad Zagreb za GNK Dinamo iz svog proračuna od 2,94 milijarde eura izdvaja 689.300 eura, što je oko 0,023 %?
Ako se pogledaju omjeri dobivate ozbiljne novce u odnosu na proračun.
Vidi cijeli citat
Nisi upoznat sa situacijon jer da jesi onda bi zna da tih 2,5 milijuna nisu novci koje KK Zadar dobije na raspolaganje.
Meni bi osobno bilo puno draze kad bi grad Zadar se maka sa strane i dopustija da udju sponzori u klub. Ali u situaciji u kojoj ne dopustaju to onda bi barem bilo lipo od njih da povise budget jer KK Zadar je simbol grada Zadra, grada od 60-70 tisuca ljudi. Mislin da vama u zg nije jasno da zivite u gradu od 800 000 ljudi. Danas je uza svu apatiju oko kluba u dvorani bilo 3000 ljudi. Da cibonu dodje gledati 3000 ljudi bilo bi svrsavanja 5 dana a za mali gradic ili selo poput Zadra to je losa posjeta.
Zadar je simbol ovog grada. Razumis ti to?
Vidi cijeli citat
Ne govorim o Ciboni jer KK Zadar je broj jedan klub u vasem gradu. NK Dinamo je broj jedan klub u nasem gradu. Omjer vam ne idu u prilog.
Matija.85 je napisao/la:
Slipi Putnik je napisao/la:
Matija.85 je napisao/la:
Vidi cijeli citat
Znaci da grad kao Zadar nema 2 milijuna eura za prvu ekipu je za mene sramota jer KK Zadar je simbol grada Zadra.
Vidi cijeli citat
Ako uzmes u obzir da je Dinamo simbol Grada Zagreba (Cibonu tu necemo racunati jer vi nemate ozbiljan nogometni klub) kako onda objasnjavas da Grad Zadar u 2025. iz svog proračuna od 150,4 milijuna eura izdvaja za KK Zadar 2,5 milijuna eura što čini oko 1,66 %, dok Grad Zagreb za GNK Dinamo iz svog proračuna od 2,94 milijarde eura izdvaja 689.300 eura, što je oko 0,023 %?
Ako se pogledaju omjeri dobivate ozbiljne novce u odnosu na proračun.
Vidi cijeli citat
Nisi upoznat sa situacijon jer da jesi onda bi zna da tih 2,5 milijuna nisu novci koje KK Zadar dobije na raspolaganje.
Meni bi osobno bilo puno draze kad bi grad Zadar se maka sa strane i dopustija da udju sponzori u klub. Ali u situaciji u kojoj ne dopustaju to onda bi barem bilo lipo od njih da povise budget jer KK Zadar je simbol grada Zadra, grada od 60-70 tisuca ljudi. Mislin da vama u zg nije jasno da zivite u gradu od 800 000 ljudi. Danas je uza svu apatiju oko kluba u dvorani bilo 3000 ljudi. Da cibonu dodje gledati 3000 ljudi bilo bi svrsavanja 5 dana a za mali gradic ili selo poput Zadra to je losa posjeta.
Zadar je simbol ovog grada. Razumis ti to?
Vidi cijeli citat
Ne govorim o Ciboni jer KK Zadar je broj jedan klub u vasem gradu. NK Dinamo je broj jedan klub u nasem gradu. Omjer vam ne idu u prilog.
Vidi cijeli citat
Imas pravo usporedjujes neusporedivo. Slazen se s tobon
Slipi Putnik je napisao/la:
Matija.85 je napisao/la:
Slipi Putnik je napisao/la:
Matija.85 je napisao/la:
Vidi cijeli citat
Znaci da grad kao Zadar nema 2 milijuna eura za prvu ekipu je za mene sramota jer KK Zadar je simbol grada Zadra.
Vidi cijeli citat
Ako uzmes u obzir da je Dinamo simbol Grada Zagreba (Cibonu tu necemo racunati jer vi nemate ozbiljan nogometni klub) kako onda objasnjavas da Grad Zadar u 2025. iz svog proračuna od 150,4 milijuna eura izdvaja za KK Zadar 2,5 milijuna eura što čini oko 1,66 %, dok Grad Zagreb za GNK Dinamo iz svog proračuna od 2,94 milijarde eura izdvaja 689.300 eura, što je oko 0,023 %?
Ako se pogledaju omjeri dobivate ozbiljne novce u odnosu na proračun.
Vidi cijeli citat
Nisi upoznat sa situacijon jer da jesi onda bi zna da tih 2,5 milijuna nisu novci koje KK Zadar dobije na raspolaganje.
Meni bi osobno bilo puno draze kad bi grad Zadar se maka sa strane i dopustija da udju sponzori u klub. Ali u situaciji u kojoj ne dopustaju to onda bi barem bilo lipo od njih da povise budget jer KK Zadar je simbol grada Zadra, grada od 60-70 tisuca ljudi. Mislin da vama u zg nije jasno da zivite u gradu od 800 000 ljudi. Danas je uza svu apatiju oko kluba u dvorani bilo 3000 ljudi. Da cibonu dodje gledati 3000 ljudi bilo bi svrsavanja 5 dana a za mali gradic ili selo poput Zadra to je losa posjeta.
Zadar je simbol ovog grada. Razumis ti to?
Vidi cijeli citat
Ne govorim o Ciboni jer KK Zadar je broj jedan klub u vasem gradu. NK Dinamo je broj jedan klub u nasem gradu. Omjer vam ne idu u prilog.
Vidi cijeli citat
Imas pravo usporedjujes neusporedivo. Slazen se s tobon
Vidi cijeli citat
Teoretski, da je grad Zagreb vlasnik KK Cibone, kao sto je grad Zadar vlasnik KK Zadra i da izdvoji isti omjer proracuna, Cibona bi za 12 minuta postala ponos grada sa proracunom od 50 milijuna eura. Ja samo iznosim egzaktne broke tako da ne vidim razlog da se netko ljuti zbog toga.
Matija.85 je napisao/la:
Slipi Putnik je napisao/la:
Matija.85 je napisao/la:
Slipi Putnik je napisao/la:
Matija.85 je napisao/la:
Vidi cijeli citat
Znaci da grad kao Zadar nema 2 milijuna eura za prvu ekipu je za mene sramota jer KK Zadar je simbol grada Zadra.
Vidi cijeli citat
Ako uzmes u obzir da je Dinamo simbol Grada Zagreba (Cibonu tu necemo racunati jer vi nemate ozbiljan nogometni klub) kako onda objasnjavas da Grad Zadar u 2025. iz svog proračuna od 150,4 milijuna eura izdvaja za KK Zadar 2,5 milijuna eura što čini oko 1,66 %, dok Grad Zagreb za GNK Dinamo iz svog proračuna od 2,94 milijarde eura izdvaja 689.300 eura, što je oko 0,023 %?
Ako se pogledaju omjeri dobivate ozbiljne novce u odnosu na proračun.
Vidi cijeli citat
Nisi upoznat sa situacijon jer da jesi onda bi zna da tih 2,5 milijuna nisu novci koje KK Zadar dobije na raspolaganje.
Meni bi osobno bilo puno draze kad bi grad Zadar se maka sa strane i dopustija da udju sponzori u klub. Ali u situaciji u kojoj ne dopustaju to onda bi barem bilo lipo od njih da povise budget jer KK Zadar je simbol grada Zadra, grada od 60-70 tisuca ljudi. Mislin da vama u zg nije jasno da zivite u gradu od 800 000 ljudi. Danas je uza svu apatiju oko kluba u dvorani bilo 3000 ljudi. Da cibonu dodje gledati 3000 ljudi bilo bi svrsavanja 5 dana a za mali gradic ili selo poput Zadra to je losa posjeta.
Zadar je simbol ovog grada. Razumis ti to?
Vidi cijeli citat
Ne govorim o Ciboni jer KK Zadar je broj jedan klub u vasem gradu. NK Dinamo je broj jedan klub u nasem gradu. Omjer vam ne idu u prilog.
Vidi cijeli citat
Imas pravo usporedjujes neusporedivo. Slazen se s tobon
Vidi cijeli citat
Teoretski, da je grad Zagreb vlasnik KK Cibone, kao sto je grad Zadar vlasnik KK Zadra i da izdvoji isti omjer proracuna, Cibona bi za 12 minuta postala ponos grada sa proracunom od 50 milijuna eura. Ja samo iznosim egzaktne broke tako da ne vidim razlog da se netko ljuti zbog toga.
Vidi cijeli citat
I ja tebi iznosim egzaktne brojke kako cibonu gleda prakticki nitko a kad Zadra dodje gledati 3000 ljudi govori se o slaboj posjeti. 3000 ljudi je 5 posto stanovnistva grada Zadra. To je kao da cibonu dodje gledati 40 000 ljudi. A nikada u povijesti je nije gledalo vise od 7-8 tisuca.
Tako da eto tebi egzaktne brojke da analiziras
Slipi Putnik je napisao/la:
Matija.85 je napisao/la:
Slipi Putnik je napisao/la:
Matija.85 je napisao/la:
Slipi Putnik je napisao/la:
Matija.85 je napisao/la:
Vidi cijeli citat
Znaci da grad kao Zadar nema 2 milijuna eura za prvu ekipu je za mene sramota jer KK Zadar je simbol grada Zadra.
Vidi cijeli citat
Ako uzmes u obzir da je Dinamo simbol Grada Zagreba (Cibonu tu necemo racunati jer vi nemate ozbiljan nogometni klub) kako onda objasnjavas da Grad Zadar u 2025. iz svog proračuna od 150,4 milijuna eura izdvaja za KK Zadar 2,5 milijuna eura što čini oko 1,66 %, dok Grad Zagreb za GNK Dinamo iz svog proračuna od 2,94 milijarde eura izdvaja 689.300 eura, što je oko 0,023 %?
Ako se pogledaju omjeri dobivate ozbiljne novce u odnosu na proračun.
Vidi cijeli citat
Nisi upoznat sa situacijon jer da jesi onda bi zna da tih 2,5 milijuna nisu novci koje KK Zadar dobije na raspolaganje.
Meni bi osobno bilo puno draze kad bi grad Zadar se maka sa strane i dopustija da udju sponzori u klub. Ali u situaciji u kojoj ne dopustaju to onda bi barem bilo lipo od njih da povise budget jer KK Zadar je simbol grada Zadra, grada od 60-70 tisuca ljudi. Mislin da vama u zg nije jasno da zivite u gradu od 800 000 ljudi. Danas je uza svu apatiju oko kluba u dvorani bilo 3000 ljudi. Da cibonu dodje gledati 3000 ljudi bilo bi svrsavanja 5 dana a za mali gradic ili selo poput Zadra to je losa posjeta.
Zadar je simbol ovog grada. Razumis ti to?
Vidi cijeli citat
Ne govorim o Ciboni jer KK Zadar je broj jedan klub u vasem gradu. NK Dinamo je broj jedan klub u nasem gradu. Omjer vam ne idu u prilog.
Vidi cijeli citat
Imas pravo usporedjujes neusporedivo. Slazen se s tobon
Vidi cijeli citat
Teoretski, da je grad Zagreb vlasnik KK Cibone, kao sto je grad Zadar vlasnik KK Zadra i da izdvoji isti omjer proracuna, Cibona bi za 12 minuta postala ponos grada sa proracunom od 50 milijuna eura. Ja samo iznosim egzaktne broke tako da ne vidim razlog da se netko ljuti zbog toga.
Vidi cijeli citat
I ja tebi iznosim egzaktne brojke kako cibonu gleda prakticki nitko a kad Zadra dodje gledati 3000 ljudi govori se o slaboj posjeti. 3000 ljudi je 5 posto stanovnistva grada Zadra. To je kao da cibonu dodje gledati 40 000 ljudi. A nikada u povijesti je nije gledalo vise od 7-8 tisuca.
Tako da eto tebi egzaktne brojke da analiziras
Vidi cijeli citat
Ali uporno ignoriras da Cibona nije ponos Grada niti broj jedan klub u Zagrebu niti je ikada imala budzet od 50 milijuna eura. Sa tom svotom bi se igrala Euroliga i pa ne znam bas da ne bi bilo 30k ljudi na utakmici, u novoizgradenom zagrebackom Visnjiku. Meni je jasno da bi htjeli vise love i ne kazem da niste zasluzili ali ajmo biti realni.
Matija.85 je napisao/la:
Slipi Putnik je napisao/la:
Matija.85 je napisao/la:
Slipi Putnik je napisao/la:
Matija.85 je napisao/la:
Slipi Putnik je napisao/la:
Matija.85 je napisao/la:
Vidi cijeli citat
Znaci da grad kao Zadar nema 2 milijuna eura za prvu ekipu je za mene sramota jer KK Zadar je simbol grada Zadra.
Vidi cijeli citat
Ako uzmes u obzir da je Dinamo simbol Grada Zagreba (Cibonu tu necemo racunati jer vi nemate ozbiljan nogometni klub) kako onda objasnjavas da Grad Zadar u 2025. iz svog proračuna od 150,4 milijuna eura izdvaja za KK Zadar 2,5 milijuna eura što čini oko 1,66 %, dok Grad Zagreb za GNK Dinamo iz svog proračuna od 2,94 milijarde eura izdvaja 689.300 eura, što je oko 0,023 %?
Ako se pogledaju omjeri dobivate ozbiljne novce u odnosu na proračun.
Vidi cijeli citat
Nisi upoznat sa situacijon jer da jesi onda bi zna da tih 2,5 milijuna nisu novci koje KK Zadar dobije na raspolaganje.
Meni bi osobno bilo puno draze kad bi grad Zadar se maka sa strane i dopustija da udju sponzori u klub. Ali u situaciji u kojoj ne dopustaju to onda bi barem bilo lipo od njih da povise budget jer KK Zadar je simbol grada Zadra, grada od 60-70 tisuca ljudi. Mislin da vama u zg nije jasno da zivite u gradu od 800 000 ljudi. Danas je uza svu apatiju oko kluba u dvorani bilo 3000 ljudi. Da cibonu dodje gledati 3000 ljudi bilo bi svrsavanja 5 dana a za mali gradic ili selo poput Zadra to je losa posjeta.
Zadar je simbol ovog grada. Razumis ti to?
Vidi cijeli citat
Ne govorim o Ciboni jer KK Zadar je broj jedan klub u vasem gradu. NK Dinamo je broj jedan klub u nasem gradu. Omjer vam ne idu u prilog.
Vidi cijeli citat
Imas pravo usporedjujes neusporedivo. Slazen se s tobon
Vidi cijeli citat
Teoretski, da je grad Zagreb vlasnik KK Cibone, kao sto je grad Zadar vlasnik KK Zadra i da izdvoji isti omjer proracuna, Cibona bi za 12 minuta postala ponos grada sa proracunom od 50 milijuna eura. Ja samo iznosim egzaktne broke tako da ne vidim razlog da se netko ljuti zbog toga.
Vidi cijeli citat
I ja tebi iznosim egzaktne brojke kako cibonu gleda prakticki nitko a kad Zadra dodje gledati 3000 ljudi govori se o slaboj posjeti. 3000 ljudi je 5 posto stanovnistva grada Zadra. To je kao da cibonu dodje gledati 40 000 ljudi. A nikada u povijesti je nije gledalo vise od 7-8 tisuca.
Tako da eto tebi egzaktne brojke da analiziras
Vidi cijeli citat
Ali uporno ignoriras da Cibona nije ponos Grada niti broj jedan klub u Zagrebu niti je ikada imala budzet od 50 milijuna eura. Sa tom svotom bi se igrala Euroliga i pa ne znam bas da ne bi bilo 30k ljudi na utakmici, u novoizgradenom zagrebackom Visnjiku. Meni je jasno da bi htjeli vise love i ne kazem da niste zasluzili ali ajmo biti realni.
Vidi cijeli citat
Opet ti kazen ako nisi cita.
Sto se mene tice ja bi da se grad makne i dopusti da u klub udju sponzori. Ne kuzin sto ti nije jasno?
Ali ako se ne zele maknuti, a klub je simbol.grada onda neka uloze vise novaca. Ne kuzin sto je nejasno?
Kraj jedne ere u Milwaukeeju: Giannis karijeru nastavlja u Miamiju
Krunoslav Simon: 'Utakmica s Izraelom ključna je za nas jer oni dolaze u punom sastavu'
Novi trener u Portlandu: Tvorac napada Wolvesa preuzima Blazerse i dočekuje oporavljenog Lillarda
Željko Obradović ponovno na klupi Panathinaikosa nakon 14 godina
Objektivno, Zadar je dosta lošija ekipa od Budućnosti, pa i od Bosne i Spartaka. Budućnost je pravljena za napad na Eurocup, do Žakelja je što imaju omjer od 8:5 i što su treći. Zadar je sastavio frankeštajn od ekipe. Ne može Ramljak biti bek ni u jednoj ozbiljnoj ekipi. Ne može se igrati košarka sa samo dva beka. Ostatak ekipe su sve krila, samo što neka krila glume centre (Mazalin, Žganec). To je prolazilo kada je petorka bila Lakić - Božić - Ramljak - Drežnjak - Žganec jer je Luka bia i plej i bek i centar. Ramljak to ne može biti niti u ludilu!
biancazzurri je napisao/la:
Objektivno, Zadar je dosta lošija ekipa od Budućnosti, pa i od Bosne i Spartaka. Budućnost je pravljena za napad na Eurocup, do Žakelja je što imaju omjer od 8:5 i što su treći. Zadar je sastavio frankeštajn od ekipe. Ne može Ramljak biti bek ni u jednoj ozbiljnoj ekipi. Ne može se igrati košarka sa samo dva beka. Ostatak ekipe su sve krila, samo što neka krila glume centre (Mazalin, Žganec). To je prolazilo kada je petorka bila Lakić - Božić - Ramljak - Drežnjak - Žganec jer je Luka bia i plej i bek i centar. Ramljak to ne može biti niti u ludilu!
Vidi cijeli citat
Slozija bi se.
Problem je sto je kapusta razocara(nisan ni ocekiva puno).
Drugi problem je sto unutarnja igra nije ucinkovita na aba razini jer za razliku od bozica i wahla, mazalin i tisma ne privuku ove ekipe da udvajaju i da se stvara visak.
Tako da nemas unutarnju i nemas vanjsku igru za aba razinu
- Najnovije
- Najčitanije


Novi trener u Portlandu: Tvorac napada Wolvesa preuzima Blazerse i dočekuje oporavljenog Lillarda
1 dan•NBA

Posljednji test uoči kvalifikacija: Košarkaši u kompletnom sastavu protiv Italije traže formu za Cipar i Izrael
1 dan•Reprezentacija

NBA Draft: Predviđanja prve runde i detaljan vodič kroz najjaču generaciju posljednjih godina
1 dan•Originalno

Kraj jedne ere u Milwaukeeju: Giannis karijeru nastavlja u Miamiju
1 dan•NBA

Dallas Mavericksi izabrali novog trenera: Aktualni sveučilišni prvak na pragu preuzimanja momčadi
2 dana•NBA

Košarkaši kompletirali redove u Opatiji: Reprezentaciji se priključili Hezonja i Zubac
2 dana•Reprezentacija

Željko Obradović ponovno na klupi Panathinaikosa nakon 14 godina
3 dana•Grčka košarka

Panama - Hrvatska 0:1: Teško izborena pobjeda i veliki korak prema nokaut fazi
1 dan•Nogomet

KRONOLOGIJA: Škotska - Brazil 0:3 (Svjetsko prvenstvo, skupina C)
5 sati•Nogomet

KRONOLOGIJA: Maroko - Haiti 4:2 (Svjetsko prvenstvo, skupina C)
5 sati•Nogomet

KRONOLOGIJA: BiH - Katar 3:1 (Svjetsko prvenstvo, skupina B)
8 sati•Nogomet

KRONOLOGIJA: Švicarska - Kanada 2:1 (Svjetsko prvenstvo 2026., skupina B)
8 sati•Nogomet

UŽIVO: Češka - Meksiko 0:3 (Svjetsko prvenstvo, skupina A)
1 sat•Nogomet

BiH - Katar 3:1: Zmajevi pobjedom do drugog kruga Svjetskog prvenstva!
5 sati•Nogomet

UŽIVO: Južna Afrika - Južna Koreja 1:0 (Svjetsko prvenstvo, skupina A)
2 sata•Nogomet





