KK Zadar 2026/2027

tribina
tribina
Nedokazan i sumnjiv
Pristupio: 14.06.2026.
Poruka: 37
danas u 10:14

Nema proracuna dovode se igraci. Rekonstrukcija omladinskog pogona radi se bez sportskog direktora. 

zazadarsvedogroba
zazadarsvedogroba
Nedokazan i sumnjiv
Pristupio: 20.06.2026.
Poruka: 16
danas u 10:15

citamsamo je napisao/la:

mosa darza je napisao/la:

Svakako sam za ostanak rame, čak i vlade ali uz smanjenje plaće. Godine + nema šanse da više toliko minuta provedu na parketu

Vidi cijeli citat


Vladu ostavit sa smanjenom placom? u kojem to svitu

Vidi cijeli citat

@citamsamo ajde reci nam nesto sto znas

mosa darza
mosa darza
Mali dioničar
Pristupio: 18.09.2013.
Poruka: 7.496
danas u 10:19

citamsamo je napisao/la:

mosa darza je napisao/la:

Svakako sam za ostanak rame, čak i vlade ali uz smanjenje plaće. Godine + nema šanse da više toliko minuta provedu na parketu

Vidi cijeli citat


Vladu ostavit sa smanjenom placom? u kojem to svitu

Vidi cijeli citat

36 godina, 0 trofeja lani. Neznam koliko je ima, ali korekcija od 10-20 keka manje se čini fer. 

xxx01
xxx01
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 23.11.2009.
Poruka: 29.391
danas u 10:25

Osobno bi dobro razmislia o mihailovicu, ramljak ima smisla za manje novce jer je domaci igrac a situacija je na trzistu takva da ce biti veoma tesko oformiti tu dobru domacu jezgru koja je bitna za hrvatsko prvenstvo te kup

[uredio xxx01 - 23. lipnja 2026. u 10:26]
KotaTornado
KotaTornado
Željan dokazivanja
Pristupio: 21.06.2024.
Poruka: 363
danas u 10:33

xxx01 je napisao/la:

Osobno bi dobro razmislia o mihailovicu, ramljak ima smisla za manje novce jer je domaci igrac a situacija je na trzistu takva da ce biti veoma tesko oformiti tu dobru domacu jezgru koja je bitna za hrvatsko prvenstvo te kup

Vidi cijeli citat

Vlado je bio naš najbolji igrač dvi sezone za redom, ja bi ga definitvno ostavio na istom ugovoru, nemamo razlog da bi bilo šta smanjivali, 20 poena prosjek u ABA ligi, dobre brojke generalno. Dok mu zdravlje služi Vlado je top igrač za naš nivo

Mljet
Mljet
Željan dokazivanja
Pristupio: 09.03.2026.
Poruka: 237
danas u 10:33

xxx01 je napisao/la:

Osobno bi dobro razmislia o mihailovicu, ramljak ima smisla za manje novce jer je domaci igrac a situacija je na trzistu takva da ce biti veoma tesko oformiti tu dobru domacu jezgru koja je bitna za hrvatsko prvenstvo te kup

Vidi cijeli citat

Diže se na 4 stranca hr prvenstvo. 

3 na parketu

Aljinoviceva
Aljinoviceva
Nedokazan i sumnjiv
Pristupio: 25.07.2025.
Poruka: 24
danas u 10:36

Njih dva su van van vec domaci, steta bi bilo da ne ostanu

KotaTornado
KotaTornado
Željan dokazivanja
Pristupio: 21.06.2024.
Poruka: 363
danas u 10:39

Ja bi ostavio i Žganeca ali na malo smanjenom ugovoru. Recimo za solidnih 20-25 minuta. Ipak ima tu 'Floor General' sposobnost koja se rijetko viđa na tom nivou. Je sporiji od ostalih mlađih petica ali je Karlo veliki borac

xxx01
xxx01
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 23.11.2009.
Poruka: 29.391
danas u 10:41

Mljet je napisao/la:

xxx01 je napisao/la:

Osobno bi dobro razmislia o mihailovicu, ramljak ima smisla za manje novce jer je domaci igrac a situacija je na trzistu takva da ce biti veoma tesko oformiti tu dobru domacu jezgru koja je bitna za hrvatsko prvenstvo te kup

Vidi cijeli citat

Diže se na 4 stranca hr prvenstvo. 

3 na parketu

Vidi cijeli citat


a opet ti tribaju ta dva domaca nositelja u prvo petorci, aj ako šare dolazi onda jedan i nema tu bas puno kandidata koji mogu biti nositelji. Sve stoji za mihailovica, medutim postoje tu odredeni rit+zici te odredene manjkavosti i valja prvo vidit ima li što zanimljivije od njega na trzistu za tu cijenu

[uredio xxx01 - 23. lipnja 2026. u 10:42]
fanat baštoni
fanat baštoni
Željan dokazivanja
Pristupio: 28.05.2020.
Poruka: 207
danas u 10:41

Grišili bi dušu da se idemo sa Vladom ciganiti za 10-20 keka eura zbog njegovih 36 godina. Vuka nas čovik ko lokomotiva dvi godine i bezpogovorno igra na sva Jupina bespotrebna raubanja zbog kojih smo šizili tokom tih sezona. Pretprošle sezone je ima podršku u Wahlu, zato je i bila bolja sezona i u ABA ligi i osvojena titula. Ovu sezonu su po meni i Ramo i Mazo bili slabiji za 20-30 posto, a Žganec se sroza izvan kriterija pristojnosti. Tišma je triba biti novi Wahl, ali daleko je on od njega. Neka nama Vlade, trpat će on i dalje. Uz pravog playa i više svježine moga bi biti i bolji nego do sad.   

  • Najnovije
  • Najčitanije