KK Zadar 2026/2027

mosa darza
mosa darza
Mali dioničar
Pristupio: 18.09.2013.
Poruka: 7.496
danas u 10:42

A što kad ništa neznamo koliki nam je budžet. Moremo sad samo nagađat sastav. Mislim, ako imamo love volia bi i ja da ostane Vlado, ali i da dođe još jedan top play ala onaj green iz ilirije makar. Ali tribaju nam još i visoki, Hrvata nema (osim vučića možda iz posljske) triba i to strance, al to sve košta...

Amulica
Amulica
Nedokazan i sumnjiv
Pristupio: 15.03.2022.
Poruka: 36
danas u 10:47

Beram vrhunski potez ..veliki radnik i fanatik za kosarku

GrunfZd
GrunfZd
Dokazano ovisan
Pristupio: 01.07.2014.
Poruka: 10.083
danas u 10:48

Lipo je viditi da se direktor igra SD-a pa slaže cilu trenersku križaljku sam. 

Inače, Berama znam otkad sam ka mulac visija na košu, prvenstveno je super tip a drugo veliki košarkaški fanatik. 

Jedino što mi se ne sviđa da uz trenerske obveze ima i posa voditelja pogona, po meni je to misto koje bi trebalo biti odvojeno od svih. 

Nadam se isto tako da su novi treneri plaćeniji od ovih prije, jer uzalud sva nova imena ako plaća ne prati entuzijazam, nema tu kruva. 

Nothing changes nothing
xxx01
xxx01
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 23.11.2009.
Poruka: 29.391
danas u 10:48

nevidim smisao u mihailovicu ako sare dolazi jer tu spajas njih dvojicu a nijedan nije  play, tako da bi radije iša tu s nekim amerom na playu i sarom uz njega

KotaTornado
KotaTornado
Željan dokazivanja
Pristupio: 21.06.2024.
Poruka: 363
danas u 10:51

xxx01 je napisao/la:

nevidim smisao u mihailovicu ako sare dolazi jer tu spajas njih dvojicu a nijedan nije  play, tako da bi radije iša tu s nekim amerom na playu i sarom uz njega

Vidi cijeli citat

Mene Šare nije uvjerio lani

xxx01
xxx01
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 23.11.2009.
Poruka: 29.391
danas u 10:56

uvjeria u što?

Odi je košarka sve
Odi je košarka sve
Mali dioničar
Pristupio: 29.08.2017.
Poruka: 7.791
danas u 11:05

xxx01 je napisao/la:

nevidim smisao u mihailovicu ako sare dolazi jer tu spajas njih dvojicu a nijedan nije  play, tako da bi radije iša tu s nekim amerom na playu i sarom uz njega

Vidi cijeli citat

Pa Vlado prva duja, uz amera na jedan, a Šare backup za obe pozicije uz Andru, Kršu i Bičića

Za najlipšu rivu,za Donat stari
xxx01
xxx01
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 23.11.2009.
Poruka: 29.391
danas u 11:07

Odi je košarka sve je napisao/la:

xxx01 je napisao/la:

nevidim smisao u mihailovicu ako sare dolazi jer tu spajas njih dvojicu a nijedan nije  play, tako da bi radije iša tu s nekim amerom na playu i sarom uz njega

Vidi cijeli citat

Pa Vlado prva duja, uz amera na jedan, a Šare backup za obe pozicije uz Andru, Kršu i Bičića

Vidi cijeli citat

 sare ne dolazi u zadar biti backup

Ivan1990
Ivan1990
Željan dokazivanja
Pristupio: 19.12.2025.
Poruka: 103
danas u 11:12

Znaci on ce sam odredivati koliko ce igrati i oce li biti prvi play ili back up? Cemu onda trener sluzi, mozemo i bez njega

x&yzd
x&yzd
Mali dioničar
Pristupio: 29.10.2016.
Poruka: 6.015
danas u 11:12

xxx01 je napisao/la:

Odi je košarka sve je napisao/la:

xxx01 je napisao/la:

nevidim smisao u mihailovicu ako sare dolazi jer tu spajas njih dvojicu a nijedan nije  play, tako da bi radije iša tu s nekim amerom na playu i sarom uz njega

Vidi cijeli citat

Pa Vlado prva duja, uz amera na jedan, a Šare backup za obe pozicije uz Andru, Kršu i Bičića

Vidi cijeli citat

 sare ne dolazi u zadar biti backup

Vidi cijeli citat


Znači opet ucjenjivanja.... nije on još za prvu petorku Zadra. Treba njemu još malo igranja u manjem klubu. 

  • Najnovije
  • Najčitanije