KK Zadar 2026/2027

xxx01
xxx01
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 23.11.2009.
Poruka: 29.401
danas u 13:14

Tesko zadar moze dovest i saru i sikirica(tu bi priko 100k islo na odstete), a kad bi ga slucajno i dovea sto ce ti ramljak onda?

[uredio xxx01 - 23. lipnja 2026. u 13:15]
Ryan
Ryan
Nedokazan i sumnjiv
Pristupio: 22.01.2025.
Poruka: 46
danas u 13:15

Odakle vam info da ostaju Vlado i Ramo? Jel ima sto sluzbeno?

xxx01
xxx01
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 23.11.2009.
Poruka: 29.401
danas u 13:16

Ryan je napisao/la:

Odakle vam info da ostaju Vlado i Ramo? Jel ima sto sluzbeno?

Vidi cijeli citat

Ma to ti je sve rekla kazala, iskreko cisto sumnjam za vladu a nevirujen ni da ce ramo, iako to djeluje ko realnija opcija od vlade

gogsi30
gogsi30
Potencijal za velika djela
Pristupio: 09.11.2024.
Poruka: 1.738
danas u 13:17

xxx01 je napisao/la:

gogsi30 je napisao/la:

xxx01 je napisao/la:

Kakvo ispadanje iz abe? Pa da smo imali jednog glasa ove sezone, lagano bi bili prvaci... glas i dva amera na krucijalnim pozicijama su garancija kvalitete, tomislav gabric takoder za ovu razinu i vise nego dobar jos domaci sa vrhunskim karakterom i iskustvom, za saru san vec pisa sto mislin... jer ideja je igrati moderno sto podrazumijeva brzo, sa ranim sutevima a ovo je okvirno ekipa za takvu kosarku, plus guramo mlade je naslovni slogan ove nove ere bez jusupa pa san i na to obratia pozornost

Vidi cijeli citat


Šta znači ovo moderno...brzo, sa ranim šutevima?

Vidi cijeli citat

A da se maksimalno forsira tranzicija i da napade zavrsavas vrlo rano ko sto je jupe radia u onoj prvoj sezoni sa jordanom recimo

Vidi cijeli citat

Onda ostaje za nadat se da takva ekipa igra bar malo dobru obranu, jer ako im ne ide taj dan šut zna se kakav će bit poraz na puno posjeda.

Istu mantru je pokuša Jurlina prezentirat u Šibenci kad je doša, pa znamo kako je igrala ekipa...brzo je, al neefikasno i bez obrane.

[uredio gogsi30 - 23. lipnja 2026. u 13:17]
Mljet
Mljet
Željan dokazivanja
Pristupio: 09.03.2026.
Poruka: 237
danas u 13:20

Zaratin je napisao/la:

birzebbuga je napisao/la:

Ako Ramljak i Mihailović ostanu, uz Šaru iza kojeg stoji manager i savez, te najavljena tri Amerikanca i barem jednog Slovenca kojeg će Modrić dovesti jer je to njegovo domaće tržište, nema nikakvog mjesta za domaće mlade igrače, osim čekanja na ozljede i rezultat od +/- 20 razlike. Prema najavama očekivalo se deset domaćih igrača i dvojica sa strane s ulogom osigurača. Kako sada stvari stoje Torbarini, Bičiću, Mirčeti i ostalima se loše piše. Čak i da ostanu u sastavu čeka ih klupa i nezadovoljstvo jer će jedan baš biti guran, dok njih čekaju ostaci i garbage time. Ne bi čak niti to bio problem da najave nisu bile sasvim suprotne. Nisam baš siguran za Klaricu. Mislim kako će se njemu kroz neko vrijeme suptilno poručiti kako je super momak, ali da bi za njegovu karijeru bilo dobro malo promijeniti okolinu. Treba napraviti mjesta za Amerikance i Slovence.

Nemam ništa protiv malog Berama, ali suštinski se ništa ne mijenja od vremena kada je Vidaković vodio omladinski pogon i ujedno bio trener jedne od selekcija. Jedno ime se zamijenilo drugim. Drago mi je što su poslušali savjet i odustali od plaćanja stanova, hrane i prijevoza za Tesline učenike iz zagrebačkog bazena koji su trebali spasiti zadarski omladinski pogon. Nisam oduševljen prethodnom suradnjom novog voditelja omladinskog pogona s Vujčićem, jer s njim uvijek ide određena ''prtljaga'', ali recimo da je negdje ipak morao početi.  

Vidi cijeli citat

Sa Beramom se puno toga mjenja nego naspram sa Vidakovićem, biti će to sve puno ozbiljnije,  ovaj je bio totalni levat.

Vidi cijeli citat

Beram živi i jede košarku. 

Teži modernoj košarci i učenju. 

On je pogodak u sridu. 

gogsi30
gogsi30
Potencijal za velika djela
Pristupio: 09.11.2024.
Poruka: 1.738
danas u 13:20

Na isti budžet dovest 3 dobra amera je moguće samo ako će stvarno 4 zadnja na klupi bit domaća dica. Al onda ne vidin kako će Ramo i Vlado ostat, financijski gledano. 

xxx01
xxx01
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 23.11.2009.
Poruka: 29.401
danas u 13:23

gogsi30 je napisao/la:

xxx01 je napisao/la:

gogsi30 je napisao/la:

xxx01 je napisao/la:

Kakvo ispadanje iz abe? Pa da smo imali jednog glasa ove sezone, lagano bi bili prvaci... glas i dva amera na krucijalnim pozicijama su garancija kvalitete, tomislav gabric takoder za ovu razinu i vise nego dobar jos domaci sa vrhunskim karakterom i iskustvom, za saru san vec pisa sto mislin... jer ideja je igrati moderno sto podrazumijeva brzo, sa ranim sutevima a ovo je okvirno ekipa za takvu kosarku, plus guramo mlade je naslovni slogan ove nove ere bez jusupa pa san i na to obratia pozornost

Vidi cijeli citat


Šta znači ovo moderno...brzo, sa ranim šutevima?

Vidi cijeli citat

A da se maksimalno forsira tranzicija i da napade zavrsavas vrlo rano ko sto je jupe radia u onoj prvoj sezoni sa jordanom recimo

Vidi cijeli citat

Onda ostaje za nadat se da takva ekipa igra bar malo dobru obranu, jer ako im ne ide taj dan šut zna se kakav će bit poraz na puno posjeda.

Istu mantru je pokuša Jurlina prezentirat u Šibenci kad je doša, pa znamo kako je igrala ekipa...brzo je, al neefikasno i bez obrane.

Vidi cijeli citat

Pa zato san i napisa da gadas na centru vrhunskog obrambenog amera, nema ni vladimira ni rame ko sto vidis u ovoj mojoj projekciji. Isla bi velika lova na tri igraca, ostalo popunjavas s dobrim radnim igracim i tjt

[uredio xxx01 - 23. lipnja 2026. u 13:24]
Zaratin
Zaratin
Željan dokazivanja
Pristupio: 04.07.2025.
Poruka: 257
danas u 13:34

gogsi30 je napisao/la:

Na isti budžet dovest 3 dobra amera je moguće samo ako će stvarno 4 zadnja na klupi bit domaća dica. Al onda ne vidin kako će Ramo i Vlado ostat, financijski gledano. 

Vidi cijeli citat

Pa morat će im se smanjiti ugovor to je jedini način da njih dvojica ostanu

Zaratin
Zaratin
Željan dokazivanja
Pristupio: 04.07.2025.
Poruka: 257
danas u 13:36

LazialZD je napisao/la:

Zaratin je napisao/la:

ilfenomeno je napisao/la:

Mljet, Zaratin, koliki je buđet dogodine za igrace, iman info iz 3 izvora, pa ne zelin lupati, vi ste ipak na prvoj fronti...

Vidi cijeli citat

Isti ili ne znatno veći 

Vidi cijeli citat

Znaci nista on novih sponzora i dizanja budzeta ? 🔝

Vidi cijeli citat

Od grada isti novac možda malo veći

zuti1945
zuti1945
Željan dokazivanja
Pristupio: 10.06.2024.
Poruka: 351
danas u 13:53

Meni taj Šare nista poseban igrač,ovo da bude starter ni u ludilu...

Rađe daj dici koja su se borila za minute prošle godine veću minutažu, uz dobrog pogođenog nositelja.

  • Najnovije
  • Najčitanije