KK Zadar 2026/2027

123
...
144145146
mosa darza
mosa darza
Mali dioničar
Pristupio: 18.09.2013.
Poruka: 7.498
danas u 13:54

I ramo i vlado i šare i 2-3 amera.... nemoguće. Tko će to platit....

ForzaDarza
ForzaDarza
Nedokazan i sumnjiv
Pristupio: 23.08.2025.
Poruka: 48
danas u 14:08

Vlado ostaje

birzebbuga
birzebbuga
Nedokazan i sumnjiv
Pristupio: 18.06.2026.
Poruka: 12
danas u 14:23

Mljet je napisao/la:

birzebbuga je napisao/la:

Ako Ramljak i Mihailović ostanu, uz Šaru iza kojeg stoji manager i savez, te najavljena tri Amerikanca i barem jednog Slovenca kojeg će Modrić dovesti jer je to njegovo domaće tržište, nema nikakvog mjesta za domaće mlade igrače, osim čekanja na ozljede i rezultat od +/- 20 razlike. Prema najavama očekivalo se deset domaćih igrača i dvojica sa strane s ulogom osigurača. Kako sada stvari stoje Torbarini, Bičiću, Mirčeti i ostalima se loše piše. Čak i da ostanu u sastavu čeka ih klupa i nezadovoljstvo jer će jedan baš biti guran, dok njih čekaju ostaci i garbage time. Ne bi čak niti to bio problem da najave nisu bile sasvim suprotne. Nisam baš siguran za Klaricu. Mislim kako će se njemu kroz neko vrijeme suptilno poručiti kako je super momak, ali da bi za njegovu karijeru bilo dobro malo promijeniti okolinu. Treba napraviti mjesta za Amerikance i Slovence.

Nemam ništa protiv malog Berama, ali suštinski se ništa ne mijenja od vremena kada je Vidaković vodio omladinski pogon i ujedno bio trener jedne od selekcija. Jedno ime se zamijenilo drugim. Drago mi je što su poslušali savjet i odustali od plaćanja stanova, hrane i prijevoza za Tesline učenike iz zagrebačkog bazena koji su trebali spasiti zadarski omladinski pogon. Nisam oduševljen prethodnom suradnjom novog voditelja omladinskog pogona s Vujčićem, jer s njim uvijek ide određena ''prtljaga'', ali recimo da je negdje ipak morao početi.  

Vidi cijeli citat

Nitko nije najavljivao 12 Zadrana u ekipi. To su gluposti. 

Jedan do dva su dosta da stječu iskustvo i sljedeće godine preuzimaju veću ulogu. Tako se to radilo uvik. 

Sad sljedi traje formiranje ekipe... 

 

Vidi cijeli citat

Kakav je ovo kopernikanski obrat? Naravno da se najavljivala zadarska ekipa. Čak je i Bilaver najavio kako će županija dati financijska sredstva ako budu igrali mladi igrači. Zanimljivo je kako se još prekjučer govorilo kako će se odabrati jedan mlađi igrač kojeg će se gurati, a sada je stvar spala na jednog ili dvojicu koji ''skupljaju iskustvo. Prošle sezone su Torbarina, Bičić i Dundović skupljali iskustvo pa je Jusup zbog toga bio luđak i psihopat, ali kada se skuplja iskustvo kod Jurline onda je to neprocjenjivo iskustvo. Jurlina smatra kako je bolji košarkaški stručnjak od Jusupa. Sada to mora dokazati osvajanjem četiri titule državnog prvaka i dva kupa u narednom razdoblju s velikom i ozbiljnom participacijom mladih zadarskih igrača. Ili pukovnik ili pokojnik. Propao je u Šibeniku, propadne li u Zadru, morat će potražiti vježbenički posao u nekom odvjetničkom uredu ili može postati predsjednik županijskog saveza umjesto Vrsaljka.

Idemodalje
Idemodalje
Nedokazan i sumnjiv
Pristupio: 18.06.2026.
Poruka: 4
danas u 14:29

LazialZD je napisao/la:

I Vidaić dolazi skupa sa Beramom ?

Ako je ovo su jako dobre vijesti

Vidi cijeli citat


Odlicna vijest ako i Vidaic dolazi. Rijec je o renomiranom strucnjaku koji po generaciji izbaci 2 nba igraca i 4 euroligaska. 

Podrska Beramu! Ajmo jos dva ozbiljna iskusna trenera da pretumbamo cili omladinski pogon

mosa darza
mosa darza
Mali dioničar
Pristupio: 18.09.2013.
Poruka: 7.498
danas u 14:36

Nadam se da će se klub nakon pustih ulaganja u omladinski pogon, nekako zaštiti u smislu otimačine talenata od ncaa i ostalih europskih klubova i da čemo imati nešto od ovoga svega, u financijskon i igračkom smislu u budućnosti. U protivnom ovo nema smisla, da sad dovodimo puste stručnjake za mlade i da oni s 18 napuštaju klub mukti. Ispast će da razvijamo igrače za Mikulića  da on bere proviziju, a klubu da ostane k.....a

birzebbuga
birzebbuga
Nedokazan i sumnjiv
Pristupio: 18.06.2026.
Poruka: 12
danas u 14:37

ZD1010 je napisao/la:

birzebbuga je napisao/la:

Ako Ramljak i Mihailović ostanu, uz Šaru iza kojeg stoji manager i savez, te najavljena tri Amerikanca i barem jednog Slovenca kojeg će Modrić dovesti jer je to njegovo domaće tržište, nema nikakvog mjesta za domaće mlade igrače, osim čekanja na ozljede i rezultat od +/- 20 razlike. Prema najavama očekivalo se deset domaćih igrača i dvojica sa strane s ulogom osigurača. Kako sada stvari stoje Torbarini, Bičiću, Mirčeti i ostalima se loše piše. Čak i da ostanu u sastavu čeka ih klupa i nezadovoljstvo jer će jedan baš biti guran, dok njih čekaju ostaci i garbage time. Ne bi čak niti to bio problem da najave nisu bile sasvim suprotne. Nisam baš siguran za Klaricu. Mislim kako će se njemu kroz neko vrijeme suptilno poručiti kako je super momak, ali da bi za njegovu karijeru bilo dobro malo promijeniti okolinu. Treba napraviti mjesta za Amerikance i Slovence.

Nemam ništa protiv malog Berama, ali suštinski se ništa ne mijenja od vremena kada je Vidaković vodio omladinski pogon i ujedno bio trener jedne od selekcija. Jedno ime se zamijenilo drugim. Drago mi je što su poslušali savjet i odustali od plaćanja stanova, hrane i prijevoza za Tesline učenike iz zagrebačkog bazena koji su trebali spasiti zadarski omladinski pogon. Nisam oduševljen prethodnom suradnjom novog voditelja omladinskog pogona s Vujčićem, jer s njim uvijek ide određena ''prtljaga'', ali recimo da je negdje ipak morao početi.  

Vidi cijeli citat

Dosadni ste s tih 10 domaćih igrača isto ko oni da Jupe ne valja, ista sorta ljudi samo drukčija percepcija. 

Klub ide dalje, podrži klub ili prati Hajduk ili što već, a ironiju ostavi za užu familiju.

Vidi cijeli citat

Hajduk prepuštam tebi i Erliću. Vama iz mladeži Hdz-a ipak je mali nogomet 4+1 vrhunac bavljenja sportom. KK Zadar je moj životni izbor i to je bio i 1986., ali i 8. listopada 2016. Ti naravno nemaš pojma što se dogodilo tog datuma. Kod mene nema bojkota, nisam to radio ni kad su Marčinkoviću dali ugovor. Od nove garniture u rezultatskom smislu zahtijevam ono što se zahtijevalo od Jusupa uz poštivanje obećanja o mladim igračima. Ako to nisu u stanju ostvariti, nisu trebali niti dolaziti.

Grizem ka pas
Grizem ka pas
Nedokazan i sumnjiv
Pristupio: 21.05.2024.
Poruka: 5
danas u 14:39

Kao navijac Splita budite zahvalni sto ne trazite igrace preko facebooka kao neki

[uredio Grizem ka pas - 23. lipnja 2026. u 14:41]
Plavo Bili
Plavo Bili
Nedokazan i sumnjiv
Pristupio: 10.06.2026.
Poruka: 8
danas u 14:40

Iskreno ovo nista ne znaci ali nema mi smisla da Vlado upisuje dite ode u skolu ako misli ici ca. Osim ako ce u penziju oa ode ostat zivit

xxx01
xxx01
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 23.11.2009.
Poruka: 29.401
danas u 14:43

Plavo Bili je napisao/la:

Iskreno ovo nista ne znaci ali nema mi smisla da Vlado upisuje dite ode u skolu ako misli ici ca. Osim ako ce u penziju oa ode ostat zivit

Vidi cijeli citat

Sto si ti ravnatelj? Sto se ti upisi ne vrsu ranije tj te prijave?

[uredio xxx01 - 23. lipnja 2026. u 14:45]
fanat baštoni
fanat baštoni
Željan dokazivanja
Pristupio: 28.05.2020.
Poruka: 208
danas u 14:46

Ako je tako, di ćeš bolje naznake da je Vlado u kućici za novu sezonu. Ulipša si mi dan...

123
...
144145146
  • Najnovije
  • Najčitanije