KK Zadar 2026/2027

123
...
144145146
xxx01
xxx01
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 23.11.2009.
Poruka: 29.401
danas u 14:47

A nzn di je jurlina vec moga doci do vladimira a nekidan tek trenera potpisa ili je takav mag vec glumia sportskog tokom sezone?

Blue white
Blue white
Nedokazan i sumnjiv
Pristupio: 10.06.2026.
Poruka: 26
danas u 15:28

birzebbuga je napisao/la:

ZD1010 je napisao/la:

birzebbuga je napisao/la:

Ako Ramljak i Mihailović ostanu, uz Šaru iza kojeg stoji manager i savez, te najavljena tri Amerikanca i barem jednog Slovenca kojeg će Modrić dovesti jer je to njegovo domaće tržište, nema nikakvog mjesta za domaće mlade igrače, osim čekanja na ozljede i rezultat od +/- 20 razlike. Prema najavama očekivalo se deset domaćih igrača i dvojica sa strane s ulogom osigurača. Kako sada stvari stoje Torbarini, Bičiću, Mirčeti i ostalima se loše piše. Čak i da ostanu u sastavu čeka ih klupa i nezadovoljstvo jer će jedan baš biti guran, dok njih čekaju ostaci i garbage time. Ne bi čak niti to bio problem da najave nisu bile sasvim suprotne. Nisam baš siguran za Klaricu. Mislim kako će se njemu kroz neko vrijeme suptilno poručiti kako je super momak, ali da bi za njegovu karijeru bilo dobro malo promijeniti okolinu. Treba napraviti mjesta za Amerikance i Slovence.

Nemam ništa protiv malog Berama, ali suštinski se ništa ne mijenja od vremena kada je Vidaković vodio omladinski pogon i ujedno bio trener jedne od selekcija. Jedno ime se zamijenilo drugim. Drago mi je što su poslušali savjet i odustali od plaćanja stanova, hrane i prijevoza za Tesline učenike iz zagrebačkog bazena koji su trebali spasiti zadarski omladinski pogon. Nisam oduševljen prethodnom suradnjom novog voditelja omladinskog pogona s Vujčićem, jer s njim uvijek ide određena ''prtljaga'', ali recimo da je negdje ipak morao početi.  

Vidi cijeli citat

Dosadni ste s tih 10 domaćih igrača isto ko oni da Jupe ne valja, ista sorta ljudi samo drukčija percepcija. 

Klub ide dalje, podrži klub ili prati Hajduk ili što već, a ironiju ostavi za užu familiju.

Vidi cijeli citat

Hajduk prepuštam tebi i Erliću. Vama iz mladeži Hdz-a ipak je mali nogomet 4+1 vrhunac bavljenja sportom. KK Zadar je moj životni izbor i to je bio i 1986., ali i 8. listopada 2016. Ti naravno nemaš pojma što se dogodilo tog datuma. Kod mene nema bojkota, nisam to radio ni kad su Marčinkoviću dali ugovor. Od nove garniture u rezultatskom smislu zahtijevam ono što se zahtijevalo od Jusupa uz poštivanje obećanja o mladim igračima. Ako to nisu u stanju ostvariti, nisu trebali niti dolaziti.

Vidi cijeli citat

Samo mali osvrt na ovo napisano. Ne bi se ni javljao, ali jednostavno moram dati osvrt na ovo napisano...

Jučer ja sjedim na piću "u Tamarisa" s jednim iz Nadzornog odbora i naravno zanimaju me informacije što ima novo u košarci. On je više pričao o zadarskom nogometu što me poprilično "davilo" tako da sam htio malo prekinuti taj monolog s nekom bezveznom temom i prvo što mi je palo na pamet priupitati ga gdje je bio kafić Žurnal. Ovaj se iznenadi na tom pitanju i kaže da se nalazio na Bulevaru, od nekadašnjeg Akvarija pa ravno i postavi mi pitanje zašto me to zanima. I ja kažem zbog ovog foruma, pa nakon toga dobijem razne informacije.

E, pa kad smo već kod ljubavi prema Zadru i nebojkotiranju Zadra da se i ja prisjetim nekoliko dogodovština: Prva - Ne drži me previše za riječ je li tada bio trener Zadra Vanjak, Popović ili Vlašić, ali u to vrijeme kažem jednom radijskom voditelju da bi bilo dobro malo na radiju dignuti atmosferu u vezi košarke i zašto na vijestima neki puta uopće ne kaže rezultat i da igra Zadar. I taj radijski voditelj mi odgovori kako njega nije briga i neka im HDZ to objavljuje. Druga - Trener Zadra je Aco Petrović u sezoni 2006/07 i nakon šokantnog izgubljenog prvenstva od Cibone u Jazinama i tricama Marina Rozića radijski voditelj koji je naknadno postao portalni novinar kaže da mu je skoro drago da je Zadar izgubija i eto ti tvoj Aco Petrović. Treća - Trener Zadra je Aleš Pipan. Utakmica Zadra je počela u 19.30. sati i ja u 20.05. sati na izlasku iz dvorane sretnem tog portalnog novinara i pitam ga di će i on mi odgovori kako je njegovo radno vrijeme do 20.00. sati i da neka gleda utakmicu tko želi "ja neću nema šanse".

Toliko o tim istinskim navijačima Zadra koji će drugima nabijati na nos da ne vole Zadar...

[uredio Blue white - 23. lipnja 2026. u 18:42]
Iobit
Iobit
Potencijal za velika djela
Pristupio: 04.08.2024.
Poruka: 1.307
danas u 16:12

Kamo sreče da vam Vlado ostane, ali na svojoj prirodnoj poziciji ovaj puta, ne na poziciji razigravača. kod Jusupa je bio takav koncept, možda kod Modrića ne bude, možda kupe playa a ovom daju da igra bek šutera

ZD1010
ZD1010
Nedokazan i sumnjiv
Pristupio: 28.12.2025.
Poruka: 44
danas u 16:21

birzebbuga je napisao/la:

ZD1010 je napisao/la:

birzebbuga je napisao/la:

Ako Ramljak i Mihailović ostanu, uz Šaru iza kojeg stoji manager i savez, te najavljena tri Amerikanca i barem jednog Slovenca kojeg će Modrić dovesti jer je to njegovo domaće tržište, nema nikakvog mjesta za domaće mlade igrače, osim čekanja na ozljede i rezultat od +/- 20 razlike. Prema najavama očekivalo se deset domaćih igrača i dvojica sa strane s ulogom osigurača. Kako sada stvari stoje Torbarini, Bičiću, Mirčeti i ostalima se loše piše. Čak i da ostanu u sastavu čeka ih klupa i nezadovoljstvo jer će jedan baš biti guran, dok njih čekaju ostaci i garbage time. Ne bi čak niti to bio problem da najave nisu bile sasvim suprotne. Nisam baš siguran za Klaricu. Mislim kako će se njemu kroz neko vrijeme suptilno poručiti kako je super momak, ali da bi za njegovu karijeru bilo dobro malo promijeniti okolinu. Treba napraviti mjesta za Amerikance i Slovence.

Nemam ništa protiv malog Berama, ali suštinski se ništa ne mijenja od vremena kada je Vidaković vodio omladinski pogon i ujedno bio trener jedne od selekcija. Jedno ime se zamijenilo drugim. Drago mi je što su poslušali savjet i odustali od plaćanja stanova, hrane i prijevoza za Tesline učenike iz zagrebačkog bazena koji su trebali spasiti zadarski omladinski pogon. Nisam oduševljen prethodnom suradnjom novog voditelja omladinskog pogona s Vujčićem, jer s njim uvijek ide određena ''prtljaga'', ali recimo da je negdje ipak morao početi.  

Vidi cijeli citat

Dosadni ste s tih 10 domaćih igrača isto ko oni da Jupe ne valja, ista sorta ljudi samo drukčija percepcija. 

Klub ide dalje, podrži klub ili prati Hajduk ili što već, a ironiju ostavi za užu familiju.

Vidi cijeli citat

Hajduk prepuštam tebi i Erliću. Vama iz mladeži Hdz-a ipak je mali nogomet 4+1 vrhunac bavljenja sportom. KK Zadar je moj životni izbor i to je bio i 1986., ali i 8. listopada 2016. Ti naravno nemaš pojma što se dogodilo tog datuma. Kod mene nema bojkota, nisam to radio ni kad su Marčinkoviću dali ugovor. Od nove garniture u rezultatskom smislu zahtijevam ono što se zahtijevalo od Jusupa uz poštivanje obećanja o mladim igračima. Ako to nisu u stanju ostvariti, nisu trebali niti dolaziti.

Vidi cijeli citat

Sorry tek sad vidim račun napravljen prije 5 dana. Razumim Jupe frustraciju, puno si da Zadra i po meni si zaslužia novi ugovor, ali ne brini kvaliteta izađe uvik, sad ćeš bar moći voditi NBA klub ili u najmanju ruku euroligaša 

Smeeelyeewatz
Smeeelyeewatz
Nedokazan i sumnjiv
Pristupio: 03.12.2024.
Poruka: 38
danas u 16:59

Direktor fafarikula ovaj jurlina se maka s foruma i radi na jačanju trenerskog kadra u omladinskom pogonu... ako se rijesi parazita sto su vec godinama u pogonu veliki 👍

123
...
144145146
  • Najnovije
  • Najčitanije