KK Zadar 2026/2027
birzebbuga je napisao/la:
ZD1010 je napisao/la:
birzebbuga je napisao/la:
Ako Ramljak i Mihailović ostanu, uz Šaru iza kojeg stoji manager i savez, te najavljena tri Amerikanca i barem jednog Slovenca kojeg će Modrić dovesti jer je to njegovo domaće tržište, nema nikakvog mjesta za domaće mlade igrače, osim čekanja na ozljede i rezultat od +/- 20 razlike. Prema najavama očekivalo se deset domaćih igrača i dvojica sa strane s ulogom osigurača. Kako sada stvari stoje Torbarini, Bičiću, Mirčeti i ostalima se loše piše. Čak i da ostanu u sastavu čeka ih klupa i nezadovoljstvo jer će jedan baš biti guran, dok njih čekaju ostaci i garbage time. Ne bi čak niti to bio problem da najave nisu bile sasvim suprotne. Nisam baš siguran za Klaricu. Mislim kako će se njemu kroz neko vrijeme suptilno poručiti kako je super momak, ali da bi za njegovu karijeru bilo dobro malo promijeniti okolinu. Treba napraviti mjesta za Amerikance i Slovence.
Nemam ništa protiv malog Berama, ali suštinski se ništa ne mijenja od vremena kada je Vidaković vodio omladinski pogon i ujedno bio trener jedne od selekcija. Jedno ime se zamijenilo drugim. Drago mi je što su poslušali savjet i odustali od plaćanja stanova, hrane i prijevoza za Tesline učenike iz zagrebačkog bazena koji su trebali spasiti zadarski omladinski pogon. Nisam oduševljen prethodnom suradnjom novog voditelja omladinskog pogona s Vujčićem, jer s njim uvijek ide određena ''prtljaga'', ali recimo da je negdje ipak morao početi.
Vidi cijeli citat
Dosadni ste s tih 10 domaćih igrača isto ko oni da Jupe ne valja, ista sorta ljudi samo drukčija percepcija.
Klub ide dalje, podrži klub ili prati Hajduk ili što već, a ironiju ostavi za užu familiju.
Vidi cijeli citat
Hajduk prepuštam tebi i Erliću. Vama iz mladeži Hdz-a ipak je mali nogomet 4+1 vrhunac bavljenja sportom. KK Zadar je moj životni izbor i to je bio i 1986., ali i 8. listopada 2016. Ti naravno nemaš pojma što se dogodilo tog datuma. Kod mene nema bojkota, nisam to radio ni kad su Marčinkoviću dali ugovor. Od nove garniture u rezultatskom smislu zahtijevam ono što se zahtijevalo od Jusupa uz poštivanje obećanja o mladim igračima. Ako to nisu u stanju ostvariti, nisu trebali niti dolaziti.
Vidi cijeli citat
Samo mali osvrt na ovo napisano. Ne bi se ni javljao, ali jednostavno moram dati osvrt na ovo napisano...
Jučer ja sjedim na piću "u Tamarisa" s jednim iz Nadzornog odbora i naravno zanimaju me informacije što ima novo u košarci. On je više pričao o zadarskom nogometu što me poprilično "davilo" tako da sam htio malo prekinuti taj monolog s nekom bezveznom temom i prvo što mi je palo na pamet priupitati ga gdje je bio kafić Žurnal. Ovaj se iznenadi na tom pitanju i kaže da se nalazio na Bulevaru, od nekadašnjeg Akvarija pa ravno i postavi mi pitanje zašto me to zanima. I ja kažem zbog ovog foruma, pa nakon toga dobijem razne informacije.
E, pa kad smo već kod ljubavi prema Zadru i nebojkotiranju Zadra da se i ja prisjetim nekoliko dogodovština: Prva - Ne drži me previše za riječ je li tada bio trener Zadra Vanjak, Popović ili Vlašić, ali u to vrijeme kažem jednom radijskom voditelju da bi bilo dobro malo na radiju dignuti atmosferu u vezi košarke i zašto na vijestima neki puta uopće ne kaže rezultat i da igra Zadar. I taj radijski voditelj mi odgovori kako njega nije briga i neka im HDZ to objavljuje. Druga - Trener Zadra je Aco Petrović u sezoni 2006/07 i nakon šokantnog izgubljenog prvenstva od Cibone u Jazinama i tricama Marina Rozića radijski voditelj koji je naknadno postao portalni novinar kaže da mu je skoro drago da je Zadar izgubija i eto ti tvoj Aco Petrović. Treća - Trener Zadra je Aleš Pipan. Utakmica Zadra je počela u 19.30. sati i ja u 20.05. sati na izlasku iz dvorane sretnem tog portalnog novinara i pitam ga di će i on mi odgovori kako je njegovo radno vrijeme do 20.00. sati i da neka gleda utakmicu tko želi "ja neću nema šanse".
Toliko o tim istinskim navijačima Zadra koji će drugima nabijati na nos da ne vole Zadar...
[uredio Blue white - 23. lipnja 2026. u 18:42]
birzebbuga je napisao/la:
ZD1010 je napisao/la:
birzebbuga je napisao/la:
Ako Ramljak i Mihailović ostanu, uz Šaru iza kojeg stoji manager i savez, te najavljena tri Amerikanca i barem jednog Slovenca kojeg će Modrić dovesti jer je to njegovo domaće tržište, nema nikakvog mjesta za domaće mlade igrače, osim čekanja na ozljede i rezultat od +/- 20 razlike. Prema najavama očekivalo se deset domaćih igrača i dvojica sa strane s ulogom osigurača. Kako sada stvari stoje Torbarini, Bičiću, Mirčeti i ostalima se loše piše. Čak i da ostanu u sastavu čeka ih klupa i nezadovoljstvo jer će jedan baš biti guran, dok njih čekaju ostaci i garbage time. Ne bi čak niti to bio problem da najave nisu bile sasvim suprotne. Nisam baš siguran za Klaricu. Mislim kako će se njemu kroz neko vrijeme suptilno poručiti kako je super momak, ali da bi za njegovu karijeru bilo dobro malo promijeniti okolinu. Treba napraviti mjesta za Amerikance i Slovence.
Nemam ništa protiv malog Berama, ali suštinski se ništa ne mijenja od vremena kada je Vidaković vodio omladinski pogon i ujedno bio trener jedne od selekcija. Jedno ime se zamijenilo drugim. Drago mi je što su poslušali savjet i odustali od plaćanja stanova, hrane i prijevoza za Tesline učenike iz zagrebačkog bazena koji su trebali spasiti zadarski omladinski pogon. Nisam oduševljen prethodnom suradnjom novog voditelja omladinskog pogona s Vujčićem, jer s njim uvijek ide određena ''prtljaga'', ali recimo da je negdje ipak morao početi.
Vidi cijeli citat
Dosadni ste s tih 10 domaćih igrača isto ko oni da Jupe ne valja, ista sorta ljudi samo drukčija percepcija.
Klub ide dalje, podrži klub ili prati Hajduk ili što već, a ironiju ostavi za užu familiju.
Vidi cijeli citat
Hajduk prepuštam tebi i Erliću. Vama iz mladeži Hdz-a ipak je mali nogomet 4+1 vrhunac bavljenja sportom. KK Zadar je moj životni izbor i to je bio i 1986., ali i 8. listopada 2016. Ti naravno nemaš pojma što se dogodilo tog datuma. Kod mene nema bojkota, nisam to radio ni kad su Marčinkoviću dali ugovor. Od nove garniture u rezultatskom smislu zahtijevam ono što se zahtijevalo od Jusupa uz poštivanje obećanja o mladim igračima. Ako to nisu u stanju ostvariti, nisu trebali niti dolaziti.
Vidi cijeli citat
Sorry tek sad vidim račun napravljen prije 5 dana. Razumim Jupe frustraciju, puno si da Zadra i po meni si zaslužia novi ugovor, ali ne brini kvaliteta izađe uvik, sad ćeš bar moći voditi NBA klub ili u najmanju ruku euroligaša
Nakon tri dana svi su zaboravili Jusupa i nacin na koji je potjeran. Nakon tri dana kao ovce slažemo roster i prelazimo preko toga sto ce Modric dobit nekih 100 k eura vise nego Jupe. Nakon tri dana zaboravljamo koji polusvjet opet ima utjecaj nad klubom. Nakon tri dana skinuli smo gaće Erliću, Jurlini, Kabiću, Mikuliću i ostalim talogom i još smo sami namazali šupak vazelinom. Kolege forumaši i kolege navijači tako se ne bori za ispravan i pošteni klub ali i grad. Grad kojeg odavno nema. Imamo kralježnicu, pamćenje i mentalitet podguznih muha. Sa poštovanjem. Navijač sa 28 godina staža navijanja.
[uredio tribina - 23. lipnja 2026. u 21:59]
Brzo ce doci jesen i utk u Kresinom domu pa će svak pojedinačno ili svi zajedno imati slobodno pravo glasa izniti što misli o stanju u klubu.
A prije toga rez. svega ovoga do sada biti ce br prodanih pretplata.
Sa dragom kod četiri kantuna, kroz tihu varoš proći bi zna, Na rivu il' uz Donat stari dok tiho, tiho sniva Zadar grad
Blue white je napisao/la:
birzebbuga je napisao/la:
ZD1010 je napisao/la:
birzebbuga je napisao/la:
Ako Ramljak i Mihailović ostanu, uz Šaru iza kojeg stoji manager i savez, te najavljena tri Amerikanca i barem jednog Slovenca kojeg će Modrić dovesti jer je to njegovo domaće tržište, nema nikakvog mjesta za domaće mlade igrače, osim čekanja na ozljede i rezultat od +/- 20 razlike. Prema najavama očekivalo se deset domaćih igrača i dvojica sa strane s ulogom osigurača. Kako sada stvari stoje Torbarini, Bičiću, Mirčeti i ostalima se loše piše. Čak i da ostanu u sastavu čeka ih klupa i nezadovoljstvo jer će jedan baš biti guran, dok njih čekaju ostaci i garbage time. Ne bi čak niti to bio problem da najave nisu bile sasvim suprotne. Nisam baš siguran za Klaricu. Mislim kako će se njemu kroz neko vrijeme suptilno poručiti kako je super momak, ali da bi za njegovu karijeru bilo dobro malo promijeniti okolinu. Treba napraviti mjesta za Amerikance i Slovence.
Nemam ništa protiv malog Berama, ali suštinski se ništa ne mijenja od vremena kada je Vidaković vodio omladinski pogon i ujedno bio trener jedne od selekcija. Jedno ime se zamijenilo drugim. Drago mi je što su poslušali savjet i odustali od plaćanja stanova, hrane i prijevoza za Tesline učenike iz zagrebačkog bazena koji su trebali spasiti zadarski omladinski pogon. Nisam oduševljen prethodnom suradnjom novog voditelja omladinskog pogona s Vujčićem, jer s njim uvijek ide određena ''prtljaga'', ali recimo da je negdje ipak morao početi.
Vidi cijeli citat
Dosadni ste s tih 10 domaćih igrača isto ko oni da Jupe ne valja, ista sorta ljudi samo drukčija percepcija.
Klub ide dalje, podrži klub ili prati Hajduk ili što već, a ironiju ostavi za užu familiju.
Vidi cijeli citat
Hajduk prepuštam tebi i Erliću. Vama iz mladeži Hdz-a ipak je mali nogomet 4+1 vrhunac bavljenja sportom. KK Zadar je moj životni izbor i to je bio i 1986., ali i 8. listopada 2016. Ti naravno nemaš pojma što se dogodilo tog datuma. Kod mene nema bojkota, nisam to radio ni kad su Marčinkoviću dali ugovor. Od nove garniture u rezultatskom smislu zahtijevam ono što se zahtijevalo od Jusupa uz poštivanje obećanja o mladim igračima. Ako to nisu u stanju ostvariti, nisu trebali niti dolaziti.
Vidi cijeli citat
Samo mali osvrt na ovo napisano. Ne bi se ni javljao, ali jednostavno moram dati osvrt na ovo napisano...
Jučer ja sjedim na piću "u Tamarisa" s jednim iz Nadzornog odbora i naravno zanimaju me informacije što ima novo u košarci. On je više pričao o zadarskom nogometu što me poprilično "davilo" tako da sam htio malo prekinuti taj monolog s nekom bezveznom temom i prvo što mi je palo na pamet priupitati ga gdje je bio kafić Žurnal. Ovaj se iznenadi na tom pitanju i kaže da se nalazio na Bulevaru, od nekadašnjeg Akvarija pa ravno i postavi mi pitanje zašto me to zanima. I ja kažem zbog ovog foruma, pa nakon toga dobijem razne informacije.
E, pa kad smo već kod ljubavi prema Zadru i nebojkotiranju Zadra da se i ja prisjetim nekoliko dogodovština: Prva - Ne drži me previše za riječ je li tada bio trener Zadra Vanjak, Popović ili Vlašić, ali u to vrijeme kažem jednom radijskom voditelju da bi bilo dobro malo na radiju dignuti atmosferu u vezi košarke i zašto na vijestima neki puta uopće ne kaže rezultat i da igra Zadar. I taj radijski voditelj mi odgovori kako njega nije briga i neka im HDZ to objavljuje. Druga - Trener Zadra je Aco Petrović u sezoni 2006/07 i nakon šokantnog izgubljenog prvenstva od Cibone u Jazinama i tricama Marina Rozića radijski voditelj koji je naknadno postao portalni novinar kaže da mu je skoro drago da je Zadar izgubija i eto ti tvoj Aco Petrović. Treća - Trener Zadra je Aleš Pipan. Utakmica Zadra je počela u 19.30. sati i ja u 20.05. sati na izlasku iz dvorane sretnem tog portalnog novinara i pitam ga di će i on mi odgovori kako je njegovo radno vrijeme do 20.00. sati i da neka gleda utakmicu tko želi "ja neću nema šanse".
Toliko o tim istinskim navijačima Zadra koji će drugima nabijati na nos da ne vole Zadar...
Vidi cijeli citat
Od Taverne se došlo do Tamarisa. Lijepo je znati kako se ima za benzin. Premda, da živimo u nekim prošlim vremenima siguran sam kako bi bila riječ o Složnoj braći, ali sada već ulazim u škakljive stvari zadarske prošlosti pa ću se zaustaviti. Iskreno, očekivao sam neku pripovijest o Ibri Biogradliću, kad ono klasično odrađivanje posla u vezi lika i djela mladog gradonačelnika. Služba je služba, a služba zna najbolje, barem je u Zadru to uvijek bio slučaj. Obojica znamo kako je onima koje sam spomenuo Zadar samo prijelazno razdoblje do nekakvog ureda u Zagrebu ili eventualno partijski zadatak i o tome sam već pisao. Za pet godina nitko od tih velikih zaljubljenika u Zadar neće imati pojma o današnjim zbivanjima, niti će ih klub kao takav zanimati. U svakom slučaju, napredujem u životu. Nekada sad dobijao čudne pozive za sastanke na opskurnim mjestima, a sada sam napredovao do novinara, vlasnika portala ili čega sve ne. Veselim se narednim komentarima u kojima ću saznati nešto novo o sebi.
Krunoslav Simon: 'Utakmica s Izraelom ključna je za nas jer oni dolaze u punom sastavu'
Posljednji test uoči kvalifikacija: Košarkaši u kompletnom sastavu protiv Italije traže formu za Cipar i Izrael
Litavski gorostas napušta Denver: Jokićev suigrač sve dogovorio sa Žalgirisom, čeka se raskid ugovora
NBA otkrio kada točno počinje europska liga, objavljen i popis 12 odabranih gradova
ZD1010 je napisao/la:
birzebbuga je napisao/la:
ZD1010 je napisao/la:
birzebbuga je napisao/la:
Ako Ramljak i Mihailović ostanu, uz Šaru iza kojeg stoji manager i savez, te najavljena tri Amerikanca i barem jednog Slovenca kojeg će Modrić dovesti jer je to njegovo domaće tržište, nema nikakvog mjesta za domaće mlade igrače, osim čekanja na ozljede i rezultat od +/- 20 razlike. Prema najavama očekivalo se deset domaćih igrača i dvojica sa strane s ulogom osigurača. Kako sada stvari stoje Torbarini, Bičiću, Mirčeti i ostalima se loše piše. Čak i da ostanu u sastavu čeka ih klupa i nezadovoljstvo jer će jedan baš biti guran, dok njih čekaju ostaci i garbage time. Ne bi čak niti to bio problem da najave nisu bile sasvim suprotne. Nisam baš siguran za Klaricu. Mislim kako će se njemu kroz neko vrijeme suptilno poručiti kako je super momak, ali da bi za njegovu karijeru bilo dobro malo promijeniti okolinu. Treba napraviti mjesta za Amerikance i Slovence.
Nemam ništa protiv malog Berama, ali suštinski se ništa ne mijenja od vremena kada je Vidaković vodio omladinski pogon i ujedno bio trener jedne od selekcija. Jedno ime se zamijenilo drugim. Drago mi je što su poslušali savjet i odustali od plaćanja stanova, hrane i prijevoza za Tesline učenike iz zagrebačkog bazena koji su trebali spasiti zadarski omladinski pogon. Nisam oduševljen prethodnom suradnjom novog voditelja omladinskog pogona s Vujčićem, jer s njim uvijek ide određena ''prtljaga'', ali recimo da je negdje ipak morao početi.
Vidi cijeli citat
Dosadni ste s tih 10 domaćih igrača isto ko oni da Jupe ne valja, ista sorta ljudi samo drukčija percepcija.
Klub ide dalje, podrži klub ili prati Hajduk ili što već, a ironiju ostavi za užu familiju.
Vidi cijeli citat
Hajduk prepuštam tebi i Erliću. Vama iz mladeži Hdz-a ipak je mali nogomet 4+1 vrhunac bavljenja sportom. KK Zadar je moj životni izbor i to je bio i 1986., ali i 8. listopada 2016. Ti naravno nemaš pojma što se dogodilo tog datuma. Kod mene nema bojkota, nisam to radio ni kad su Marčinkoviću dali ugovor. Od nove garniture u rezultatskom smislu zahtijevam ono što se zahtijevalo od Jusupa uz poštivanje obećanja o mladim igračima. Ako to nisu u stanju ostvariti, nisu trebali niti dolaziti.
Vidi cijeli citat
Sorry tek sad vidim račun napravljen prije 5 dana. Razumim Jupe frustraciju, puno si da Zadra i po meni si zaslužia novi ugovor, ali ne brini kvaliteta izađe uvik, sad ćeš bar moći voditi NBA klub ili u najmanju ruku euroligaša
Vidi cijeli citat
E, moj Jurlina! Mislim da bi bilo najpoštenije da se vratiš u Šibenik jer si ipak ti pokrenuo spiralu propasti koja ih je na kraju poslala u drugi rang natjecanja. Ne sumnjam kako si pun motiva za ispravljanjem lošeg dojma o svojim trenerskim sposobnostima. Kako sam kažeš, kvaliteta mora izaći na vidjelo, premda, u tvom slučaju I wouldn't hold my breath.
Inače, u buduće zamoli nekog iz stranke s malo više škole da ti sastavi komentar koji će biti uvredljiv barem na srednjoškolskoj razini. Ovo do sada nije dostojno WhatsApp grupe u sedmom razredu.
- Najnovije
- Najčitanije


Novi trener u Portlandu: Tvorac napada Wolvesa preuzima Blazerse i dočekuje oporavljenog Lillarda
6 sati•NBA

Posljednji test uoči kvalifikacija: Košarkaši u kompletnom sastavu protiv Italije traže formu za Cipar i Izrael
7 sati•Reprezentacija

NBA Draft: Predviđanja prve runde i detaljan vodič kroz najjaču generaciju posljednjih godina
11 sati•Originalno

Kraj jedne ere u Milwaukeeju: Giannis karijeru nastavlja u Miamiju
15 sati•NBA

Dallas Mavericksi izabrali novog trenera: Aktualni sveučilišni prvak na pragu preuzimanja momčadi
1 dan•NBA

Košarkaši kompletirali redove u Opatiji: Reprezentaciji se priključili Hezonja i Zubac
1 dan•Reprezentacija

Željko Obradović ponovno na klupi Panathinaikosa nakon 14 godina
2 dana•Grčka košarka

KRONOLOGIJA: Portugal - Uzbekistan 5:0 (SP 2026.)
5 sati•Nogomet

KRONOLOGIJA: Norveška - Senegal 3:2 (Svjetsko prvenstvo, skupina I)
22 sata•Nogomet

Engleska - Gana: Dvije pobjedničke reprezentacije iz prvog kola, čiji dvoboj prati i Hrvatska
5 sati•Nogomet

KRONOLOGIJA: Francuska - Irak 3:0 (SP 2026.)
1 dan•Nogomet

Ronaldinho se vraća nogometu: U 47. godini potpisuje za talijanski klub
3 dana•Nogomet

Uvjerljiv start u Sloveniji: Hajduk deklasirao Shkendiju
3 sata•Nogomet

KRONOLOGIJA: Engleska - Gana 0:0 (Svjetsko prvenstvo, skupina L)
2 sata•Nogomet

Portugal - Uzbekistan: Popravni ispit za Portugalce, Cannavarov Uzbekistan ide po povijest
6 sati•Nogomet





