KK Zadar 2026/2027

GrunfZd
GrunfZd
Dokazano ovisan
Pristupio: 01.07.2014.
Poruka: 10.096
danas u 09:01

Pacovi obični, bušili ste vi i to ste nakon svakog poraza izlazili iz svojih rupa bušiti. 

Sad kad ste dobili što ste tili, sad bi mir i tišinu. Dobit će te kurac. 

Dobit ćete točno ono što ste vi radili. 

[uredio GrunfZd - 25. lipnja 2026. u 09:02]
Nothing changes nothing
citamsamo
citamsamo
Potencijal za velika djela
Pristupio: 21.05.2021.
Poruka: 3.166
danas u 09:01

De zakljucajte temu na par dana... 

xxx01
xxx01
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 23.11.2009.
Poruka: 29.435
danas u 09:04

citamsamo je napisao/la:

De zakljucajte temu na par dana... 

Vidi cijeli citat

Neka neka malo vatre, a tek cekamo diretura da se obrati... ima da nas izuje iz cipela dns, stipan nece moci do rici doci od njega

[uredio xxx01 - 25. lipnja 2026. u 09:05]
Plavo Bili
Plavo Bili
Nedokazan i sumnjiv
Pristupio: 10.06.2026.
Poruka: 14
danas u 09:08

U koju uru je press zna li tko? 

Mljet
Mljet
Željan dokazivanja
Pristupio: 09.03.2026.
Poruka: 244
danas u 09:11

mosa darza je napisao/la:

Aha, znači onaj koji se zalagao za sportskog direktora je sjeverna koreja, a onaj koji sada sve slaže sam na svoju ruku nije ? Sada je ovo nornalno eli ?

Da još jednom ponovimo, direktor bez ikakvog iskustva na toj poziciji, s katastrofalnom trenerskom epizodom u zadnjem klubu, naspram najtrofejnijem treneru u zd povijesti.

Vidi cijeli citat

Trener koji se nije maka dalje "sela".

Realno Jupe jenu evropskim okvirima prosječan trener. 

 

xxx01
xxx01
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 23.11.2009.
Poruka: 29.435
danas u 09:12

a sto je onda jurlina u europskim okvirima na svim svojim funkcijama? on trenera koji je diga abu u onakvoj konkurenciji s onom ekipom naziva prosječnim trenerom....

[uredio xxx01 - 25. lipnja 2026. u 09:13]
GrunfZd
GrunfZd
Dokazano ovisan
Pristupio: 01.07.2014.
Poruka: 10.096
danas u 09:14

Dao sam si malo truda pa izvukao par upisa od prošle sezone od košarkaškog znalca Zaratina. Jebiga, sad kad ga je Jurlina produžija, sad je Ramo top🤭🤭

"Marko Ramljak je trenutno daleko od dobrog obrambenog igrača, nekad je bio ali ne više " 

 

"Znamo svi da Ramljak sa rive ne može pogoditi more ali bar sam mislio da može zicer zabiti.

Ajmo kapetane povedi nas.

Glumac" 

 

"Ramljak će ići negdje drugdje jer ako mu Jupe ne ostane neće ga ostaviti ljudi iz kluba jer se dosta pročulo da je Jupin udbaš i velika negativa u svlačionici. Naravno tu je i njegova visina ugovora gdje ne bi nigdje dobio nego samo kod Jusupa.

 

I još nešto on kao kapetan kad je stao za ekipu na nekoj utakmici,uvijek kad je nesto oko suđenja zna samo se okrenuti prema tribini i ruke širiti, di je tehnička ili prigovor na suđenje, kad je ušao kao pravi kapetan u sukob verbalni sa nekim igračem nakon faula teškog da stane u zaštitu svog suigrača, nema on to ništa, običan fikus a takav ne može biti kapetan ."

 

Zaratin, treba si otvoriti drugi profil, ali nisi ni toliko pametan. Pozdrav od Frane 😘

[uredio GrunfZd - 25. lipnja 2026. u 09:16]
Nothing changes nothing
xxx01
xxx01
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 23.11.2009.
Poruka: 29.435
danas u 09:17

Zaratin je napisao/la:

GrunfZd je napisao/la:

Pacovi obični, bušili ste vi i to ste nakon svakog poraza izlazili iz svojih rupa bušiti. 

Sad kad ste dobili što ste tili, sad bi mir i tišinu. Dobit će te kurac. 

Dobit ćete točno ono što ste vi radili. 

Vidi cijeli citat

Kad si tako nabrijan evo da i ljudi znaju ko se krije pod imenom GrunfZd, nisam tia napisati ali kad si tako zloban i gnjevan, dragi ljudi GrunfZd je Jusupov sin Frane.

Eto da ljudi znaju iz prve ruke, pozdrav cijeloj obitelji 

Vidi cijeli citat


dobro da nisi napisa da mu je žena to😂

xxx01
xxx01
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 23.11.2009.
Poruka: 29.435
danas u 09:18

to je pravi covk, on se okrice kako vitar puse i nema straha za takve

Zaratin
Zaratin
Željan dokazivanja
Pristupio: 04.07.2025.
Poruka: 262
danas u 09:21

GrunfZd je napisao/la:

Dao sam si malo truda pa izvukao par upisa od prošle sezone od košarkaškog znalca Zaratina. Jebiga, sad kad ga je Jurlina produžija, sad je Ramo top🤭🤭

"Marko Ramljak je trenutno daleko od dobrog obrambenog igrača, nekad je bio ali ne više " 

 

"Znamo svi da Ramljak sa rive ne može pogoditi more ali bar sam mislio da može zicer zabiti.

Ajmo kapetane povedi nas.

Glumac" 

 

"Ramljak će ići negdje drugdje jer ako mu Jupe ne ostane neće ga ostaviti ljudi iz kluba jer se dosta pročulo da je Jupin udbaš i velika negativa u svlačionici. Naravno tu je i njegova visina ugovora gdje ne bi nigdje dobio nego samo kod Jusupa.

 

I još nešto on kao kapetan kad je stao za ekipu na nekoj utakmici,uvijek kad je nesto oko suđenja zna samo se okrenuti prema tribini i ruke širiti, di je tehnička ili prigovor na suđenje, kad je ušao kao pravi kapetan u sukob verbalni sa nekim igračem nakon faula teškog da stane u zaštitu svog suigrača, nema on to ništa, običan fikus a takav ne može biti kapetan ."

 

Zaratin, treba si otvoriti drugi profil, ali nisi ni toliko pametan. Pozdrav od Frane 😘

Vidi cijeli citat

Pa sve je istina što sam napisao, dobro je da ga je potpisao ali ne da bude nosioc nego  za 20 min po utakmici, pozdrav dragi Frane

  • Najnovije
  • Najčitanije