Dao sam si malo truda pa izvukao par upisa od prošle sezone od košarkaškog znalca Zaratina. Jebiga, sad kad ga je Jurlina produžija, sad je Ramo top🤭🤭
"Marko Ramljak je trenutno daleko od dobrog obrambenog igrača, nekad je bio ali ne više "
"Znamo svi da Ramljak sa rive ne može pogoditi more ali bar sam mislio da može zicer zabiti.
Ajmo kapetane povedi nas.
Glumac"
"Ramljak će ići negdje drugdje jer ako mu Jupe ne ostane neće ga ostaviti ljudi iz kluba jer se dosta pročulo da je Jupin udbaš i velika negativa u svlačionici. Naravno tu je i njegova visina ugovora gdje ne bi nigdje dobio nego samo kod Jusupa.
I još nešto on kao kapetan kad je stao za ekipu na nekoj utakmici,uvijek kad je nesto oko suđenja zna samo se okrenuti prema tribini i ruke širiti, di je tehnička ili prigovor na suđenje, kad je ušao kao pravi kapetan u sukob verbalni sa nekim igračem nakon faula teškog da stane u zaštitu svog suigrača, nema on to ništa, običan fikus a takav ne može biti kapetan ."
Zaratin, treba si otvoriti drugi profil, ali nisi ni toliko pametan. Pozdrav od Frane 😘
[uredio GrunfZd - 25. lipnja 2026. u 09:16]