KK Zadar 2026/2027

123
...
167168169
zazadarsvedogroba
zazadarsvedogroba
Nedokazan i sumnjiv
Pristupio: 20.06.2026.
Poruka: 17
jučer u 21:12

citamsamo je napisao/la:

LazialZD je napisao/la:

Iman osicaj da bi i Vlado moga ostati, uz jednog dobrog playa to bi već bilo obećavajuće. 

Vidi cijeli citat


🤔🤔🙈🙈

Vidi cijeli citat

@citamsamo jel ovo potvrda da ostaje?

tribina
tribina
Nedokazan i sumnjiv
Pristupio: 14.06.2026.
Poruka: 49
jučer u 21:18

Cek potiran je Jusup a ostavljaju njegove senatore koji su ove sezone ostvarili klupske ciljeve, ali trener nije ostvario klupske ciljeve. Ovo je previse cak i za nas.

Kasabian
Kasabian
Željan dokazivanja
Pristupio: 23.06.2025.
Poruka: 147
jučer u 22:45

zazadarsvedogroba je napisao/la:

citamsamo je napisao/la:

LazialZD je napisao/la:

Iman osicaj da bi i Vlado moga ostati, uz jednog dobrog playa to bi već bilo obećavajuće. 

Vidi cijeli citat


🤔🤔🙈🙈

Vidi cijeli citat

@citamsamo jel ovo potvrda da ostaje?

Vidi cijeli citat

Ostaje 🤍💙🤟

xxx01
xxx01
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 23.11.2009.
Poruka: 29.460
jučer u 22:53

Cirkus blago receno, tu kad sve zbrojis i oduzmes je jedino stvar ega diretura jer mu jupe nije da mu se misa u posal

[uredio xxx01 - 25. lipnja 2026. u 22:53]
Lionheart
Lionheart
Željan dokazivanja
Pristupio: 15.09.2025.
Poruka: 832
jučer u 23:09

Torbarina 22+6 uz dobre postotke suta protiv Turske u20, prijateljska

Blue white
Blue white
Nedokazan i sumnjiv
Pristupio: 10.06.2026.
Poruka: 31
jučer u 23:24

xxx01 je napisao/la:

Cirkus blago receno, tu kad sve zbrojis i oduzmes je jedino stvar ega diretura jer mu jupe nije da mu se misa u posal

Vidi cijeli citat

Ne tvrdim da nije tako. Svi imaju ego ovakav ili onakav. Ali, zar ti nije malo čudno ovo sa Dijanom ?! Svi znamo za Jusupove "čari - bari" i kad treba zakucati na zagrijavanju, gdje mora biti lopta cilo vrime i kad, tko, kuda, gdje i kako dolazi, odlazi ili prolazi na tom istom zagrijavanju i kakva su pravila u autobusu za odlazak ili povratak s gostovanja, tko gdje sjedi, tko smije, a tko ne smije ustati, što se mora na treningu, što se mora na utakmici itd. itd. itd. Ponavljam, ne tvrdim da tu i ego nije u pitanju, ali dozvoli i da je mogućnost da svi nemaju razumijevanja za "ćari - bari". Pogotovo ako se igrom slučaja dogodi poraz, pa ljudi budu nervozni. To je moj komentar i moje mišljenje. A neka drugi i dalje budu uvjereni da je "Dijan silno umoran od putovanja" i neka se sjete što su tada sve pisali u vezi Dijana. I naravno, neka slučajno ne zaborave spomenuti Erlića, Bilavera, Kabića, Gendu  Franina, Gulana, Butića, Gunjevića, HDZ, Kradeze....

[uredio Blue white - 25. lipnja 2026. u 23:34]
Marino3101
Marino3101
Željan dokazivanja
Pristupio: 28.06.2018.
Poruka: 300
jučer u 23:31

citamsamo je napisao/la:

Znatiželja je napisao/la:

Marino3101 je napisao/la:

Ne kužim kako Dijanu sad neće smetati putovanja? Čini se meni da je i on okrenuo leđa Jupi..

A sad ovima što je jupe luđak neće smetati što trener sam bira roster? 

Vidi cijeli citat


Pa cijele godine ste pljuvali one koji su se usudili tvrditi da je Dijan otišao jer je puklo između njega i Jusupa.

Sada je to jasno kao dan. 

Vidi cijeli citat


Zar nije Dijan bio na treninzima i sudjelovao u pripremi utakmica u drugom dijelu polusezone, samo nije hodao s njima? 😉🤔

Vidi cijeli citat

Je, ali s obzirom da je sada osim njega samo Bais pomoćni ne virujem da neće putovati na utakmice 

xxx01
xxx01
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 23.11.2009.
Poruka: 29.460
jučer u 23:32

Ocigledno je tako ako ostavljas jednog od 37 a drugog od 33 i ogradujes se zajedno s trenerom oko igranja zadarske dice, kao tribaju zasluzit a dok je jupe bia se lomila koplja sto ne igraju... pa onda smo dns po toj logici tribali cuti,  mircetu vidimo ko rezervnog playa, gulana ko rezervnu tricu... a ne se ponavlja jupina mantra, tribaju zasluziti a busili ga zbog toga...te price su prenapuhane i ramljak je to najbolje objasnia u onom razgovoru... nije problem smjena jusupa al onda reci otvoreno, smeta mi to i to kod trenera i smatram da netko drugi to moze bolje td preuzmi odgovornost za neuspjeh i tjt a ne busis trenera na sve nacine, nmz covik pomocnog dovest pa di to ima?

[uredio xxx01 - 25. lipnja 2026. u 23:34]
Amulica
Amulica
Nedokazan i sumnjiv
Pristupio: 15.03.2022.
Poruka: 37
jučer u 23:41

Neko je pisa kako je puklo izmedu dijana i jupe..dijan je tia vise vrimena za familiju i radia je samo treninge i scouting a nije putova na utakmice...i onda kad smo izgubili protiv splita kup jupe je reka mi se ode mucimo dok dijan doma u fotelji lezi...tu je valjda puklo..inace dijan uvik fali jupu kao trenera....

Sto se tice mladih igraca zadra..niko ih nije spominja  za vrime jupinog mandata dok kabic nie dobia otkaz radi svade s jupom..i onda on izlazi javno i sere di su mladi da  odleze...a do tad ni rici o mladima..to je ta prica propalih igraca  koji vode ljetnu ..i onda mali gago odigra vrhunski i govore ovaj bi u zadru ubia ko nama igra.( podcijenjuju ramu iako nemos za ovaj budet nac zahvalnijeg igraca koi pozna sredinu).i onda taj isti igrac u dubrovniku ili di vec nemore igrat.....gago je primjer samo nista protiv decka...Nakon svade s kabicem je krenulo sve nizbrdo..el su ga odlucili maknut koliko toliko..a dolaskom jurline koi je ista ekipa samo je bilo pitanje vrimena kad...uz pritiske sa svih strana pljuvanje od razno raznih redikula franina itd...spike da gubi sve egale( sad cemo viditi koliko ce uopce bit egala) ne stavlja mlade itd nie mu bilo sudeno nego a zavrsi ovako sezona...toliko negative su te osobe napravile..da sad se samo cek da se zareda par poraza pa ce druga strana njima srat pisat komentare di su dica mladi...jupe nije valja itd.. a realno zadar je sredina koja ne trpi poraze nije sredina niti klub di ce se igraci razvijat..ako si kvalitetan i dobro igras more...tako da svu sricu novom treneru tribat ce mu...jedino nas iz ovog crnila more izvuc da pogode sa  par vrhunskih igraca i da bude dobra sezona...ovo da ce zadar igrat za zadarskin igracima su price za malu dicu...ili za ljude koi misle da je zadar borik il diadora

Znatiželja
Znatiželja
Potencijal za velika djela
Pristupio: 28.06.2023.
Poruka: 3.357
jučer u 23:42

Marino3101 je napisao/la:

citamsamo je napisao/la:

Znatiželja je napisao/la:

Marino3101 je napisao/la:

Ne kužim kako Dijanu sad neće smetati putovanja? Čini se meni da je i on okrenuo leđa Jupi..

A sad ovima što je jupe luđak neće smetati što trener sam bira roster? 

Vidi cijeli citat


Pa cijele godine ste pljuvali one koji su se usudili tvrditi da je Dijan otišao jer je puklo između njega i Jusupa.

Sada je to jasno kao dan. 

Vidi cijeli citat


Zar nije Dijan bio na treninzima i sudjelovao u pripremi utakmica u drugom dijelu polusezone, samo nije hodao s njima? 😉🤔

Vidi cijeli citat

Je, ali s obzirom da je sada osim njega samo Bais pomoćni ne virujem da neće putovati na utakmice 

Vidi cijeli citat


Što ne bi putovao? Putovao je on na utakmice i nakon što su se razišli, samo je sjedio s navijačima. 

123
...
167168169
  • Najnovije
  • Najčitanije