xxx01 je napisao/la:
Cirkus blago receno, tu kad sve zbrojis i oduzmes je jedino stvar ega diretura jer mu jupe nije da mu se misa u posal
Vidi cijeli citat
Ne tvrdim da nije tako. Svi imaju ego ovakav ili onakav. Ali, zar ti nije malo čudno ovo sa Dijanom ?! Svi znamo za Jusupove "čari - bari" i kad treba zakucati na zagrijavanju, gdje mora biti lopta cilo vrime i kad, tko, kuda, gdje i kako dolazi, odlazi ili prolazi na tom istom zagrijavanju i kakva su pravila u autobusu za odlazak ili povratak s gostovanja, tko gdje sjedi, tko smije, a tko ne smije ustati, što se mora na treningu, što se mora na utakmici itd. itd. itd. Ponavljam, ne tvrdim da tu i ego nije u pitanju, ali dozvoli i da je mogućnost da svi nemaju razumijevanja za "ćari - bari". Pogotovo ako se igrom slučaja dogodi poraz, pa ljudi budu nervozni. To je moj komentar i moje mišljenje. A neka drugi i dalje budu uvjereni da je "Dijan silno umoran od putovanja" i neka se sjete što su tada sve pisali u vezi Dijana. I naravno, neka slučajno ne zaborave spomenuti Erlića, Bilavera, Kabića, Gendu Franina, Gulana, Butića, Gunjevića, HDZ, Kradeze....
[uredio Blue white - 25. lipnja 2026. u 23:34]