Ante Đugum je napisao/la:
LazialZD je napisao/la:
Ovaj spominje Golemca, mora da ce taj doci nakon Olimpije i Dubai u Zadar raditi za "sitnis" i u ogranicenom budzetu
Vidi cijeli citat
Dolazi Golemac generali daju šušku, tankerska se siti da ima dionice i napadamo abu...
Naravno da je ovo zajebancija i nerealno ali što nam drugo ostaje nego se zajebavati i sanjati...
Vidi cijeli citat
Eto, ta dva poteza koja si spomenia, je budžet od nekih 3-4 milje i postajemo konkurentna eurokup, liga prvaka ekipa. Dvorana svaku utakmicu 5000 + ljudi, uz razne sadržaje i dodatne sponzore, budžet samo raste.
Vrlo jednostavno zar ne hah. Tribaju lovu dat samo drugi največi dioničar i biznismen zbog kojeg po grada može letit u zrak, pa el, bilo bi lipo da nešto i da
[uredio mosa darza - 12. lipnja 2026. u 15:07]