KK Zadar 2026/2027

iadera
iadera
Potencijal za velika djela
Pristupio: 26.09.2013.
Poruka: 3.459
11. lipnja 2026. u 09:16

Još jedan detalj koji niko nije spomenija. Ovo je 1.finale u zadnja 4 koje je prošlo bez Dijana na klupi. Toni je majstor taktike i svaki put je uvjeren san ima rješenje za Jupu kad se izgubi. Da je bija tu vjv sad ne bi o ovome pričali uopće...

Ako se mene pita, ja bi njemu prvome da šansu na lito.

[uredio iadera - 11. lipnja 2026. u 09:17]
xxx01
xxx01
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 23.11.2009.
Poruka: 29.431
11. lipnja 2026. u 09:18

malaika1911 je napisao/la:

Povraće mi se od vašeg - zaslužila je Cibona.

Da je bilo normalno suđenje i ovu utakmicu bi im sudili barem 5-6 faula više o tehničkim da ne govorim. Ako je vama zasluženo i bolje kad protivnik mlati kad god stigne uz blagosov sudaca odnosno HNS-a onda vam svaka čast.

Do 5. utakmice nije ni trebalo doći.

Zato nam je košarka klupska i reprezentativna tu di je. Kad zaigraš u ABA ligi ili Europi ode sve kvragu. Ispala Cibone iz ABA lige (kupit će ulaz) pa Split a sljedeću će i Zadar.

Zaslužili smo.

Vidi cijeli citat


ne radi mozak ranom zorom najbolje, ima sinoc dobro sudenje pa se opet nije dobilo i onda razuman covk se pita, ko tu koga?

[uredio xxx01 - 11. lipnja 2026. u 09:19]
ZadarZadar65
ZadarZadar65
Potencijal za velika djela
Pristupio: 19.03.2020.
Poruka: 1.066
11. lipnja 2026. u 09:26

 

 

Moj neki osvrt zadnjih 3 sezone dok smo osvajali prvenstva:

 

- Nikad manje konkurentna liga, dovela je do nikad manjeg broja ljudi

 

- Jupe ima svojih mana, al s ovakvim igracima radia je cuda

 

- HKS je unistia kosarku sa trokruznim natjecanjima, pogotovo nama koji raubamo istih 6,7 igraca cilu sezonu

 

- Vidili smo za da za neki iskorak treba itekako vise novaca(nadam se da su toga u Gradu svjesni), a imamo sve preduvjete za to

 

 

 

 

Jucer jesmo izgubili, al ako ovo znaci da se liga pojacava, pocevsi od rivala nam, neka(jer bez jakih rivala, nema nista smisla)

 

Nadam se da je neki ludi bogati investitor bia sinoc bia na utakmici i vidia koju publiku imamo i da je svjestan da se tu isplati ulagati.

 

 

 

ZadarZadar65
ZadarZadar65
Potencijal za velika djela
Pristupio: 19.03.2020.
Poruka: 1.066
11. lipnja 2026. u 09:28

https://www.facebook.com/share/v/14jViM7QKcZ/

 

Evo kazu da su nam vratili za 86-u.

Badilj_Zd
Badilj_Zd
Željan dokazivanja
Pristupio: 25.01.2025.
Poruka: 317
11. lipnja 2026. u 09:44

Ja bi reka da smo se mi sami pobijedili,Cibona je i dalje u rangu Zaboka,Dubrave i ostalih (uz duzno postovanje.) Imali smo se priliku odvojit i privesti utakmicu kraju,nije islo,prvenstveno smo mi krivi

A svi koji smatraju Jupu krivim,jel on triba pogadat one otvorene trice,jel on triba skakat ispod kosa,jel on triba pogadat ona promasena slobodna bacanja (15) 

podstrana
podstrana
Željan dokazivanja
Pristupio: 25.08.2023.
Poruka: 346
11. lipnja 2026. u 10:29

ilfenomeno je napisao/la:

Kaze mi jos prije misec dana, jedan ugledan građanin, doktor, da smo Hajduk 2... jucer mi kaze sto san ti reka, ovo je dobro sto ce biti...

Vidi cijeli citat

Baš sam ovo htio spomenuti, bez da vrijeđam navijače Zadra (ili nedaj Bože stavljam sol na ranu). Nažalost, doktor je dao dobru dijagnozu... opaka je ta bezgranična ljubav koja zaslijepi čovjeka pa ne vidi dobro (ili ne tumači ispravno) neke stvari. Kad je Cibona dobila nas u polufinalu, napisao sam da HR košarku čeka duga dominacija Cibone i da će u sezonama ispred nas, i Zadar i Split biti osuđeni na borbu za prvog pratioca te možda povremeno neki kup. Volio bih da sam u krivu ali niti Zadar niti Split ne mogu financisjki parirati Zagrebu a u današnjem momčadskom sportu novac je sve (recentni primjer je npr vaterpolo: Tomašević je ulio hrpu para u Mladost i dok je tako, titule će ići na Savu - niti Jadran niti Jug tu neće moći previše).

Iskreno, nadam se da vas neće u potpunosti zahvatiti sindrom mog Hajduka i godine lutanja u prosječnosti bez vizije ili odlučnosti da se napravi dugoročna strategija. Jak Zadar i jak Split su garancija da HR košarka ne potone u amaterizam i da uspije zainteresirati neke nove klince da gađaju obruče po školskim igralištima. Držite se!

Dominik77
Dominik77
Željan dokazivanja
Pristupio: 14.04.2025.
Poruka: 188
11. lipnja 2026. u 10:34

Teško da novac može biti izgovor ove prošle Zadrove sezone. Uvjerljivo najveći proračun lige, a izgubili finale od Cibone koje je praktički bila u stečaju i koja uopće ne igra ABA ligu.

xxx01
xxx01
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 23.11.2009.
Poruka: 29.431
11. lipnja 2026. u 10:39

podstrana je napisao/la:

ilfenomeno je napisao/la:

Kaze mi jos prije misec dana, jedan ugledan građanin, doktor, da smo Hajduk 2... jucer mi kaze sto san ti reka, ovo je dobro sto ce biti...

Vidi cijeli citat

Baš sam ovo htio spomenuti, bez da vrijeđam navijače Zadra (ili nedaj Bože stavljam sol na ranu). Nažalost, doktor je dao dobru dijagnozu... opaka je ta bezgranična ljubav koja zaslijepi čovjeka pa ne vidi dobro (ili ne tumači ispravno) neke stvari. Kad je Cibona dobila nas u polufinalu, napisao sam da HR košarku čeka duga dominacija Cibone i da će u sezonama ispred nas, i Zadar i Split biti osuđeni na borbu za prvog pratioca te možda povremeno neki kup. Volio bih da sam u krivu ali niti Zadar niti Split ne mogu financisjki parirati Zagrebu a u današnjem momčadskom sportu novac je sve (recentni primjer je npr vaterpolo: Tomašević je ulio hrpu para u Mladost i dok je tako, titule će ići na Savu - niti Jadran niti Jug tu neće moći previše).

Iskreno, nadam se da vas neće u potpunosti zahvatiti sindrom mog Hajduka i godine lutanja u prosječnosti bez vizije ili odlučnosti da se napravi dugoročna strategija. Jak Zadar i jak Split su garancija da HR košarka ne potone u amaterizam i da uspije zainteresirati neke nove klince da gađaju obruče po školskim igralištima. Držite se!

Vidi cijeli citat

A sto jadran nebi plesnia mladost? Nije to uopce nerealno. Problem je sto ovih 9000 ljudi u dvorani puno vise gleda hajduka nego zadra i onda nije ni cudo sto su mentalitet od doli prinili i tu 

xxx01
xxx01
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 23.11.2009.
Poruka: 29.431
11. lipnja 2026. u 10:40

Dominik77 je napisao/la:

Teško da novac može biti izgovor ove prošle Zadrove sezone. Uvjerljivo najveći proračun lige, a izgubili finale od Cibone koje je praktički bila u stečaju i koja uopće ne igra ABA ligu.

Vidi cijeli citat

Nemoj pisat pizdarije jer zadar nema uvjerljivo najveci budzet, najveci je al to minimalna razlika u odnosu na split/cibonu

Kuki Route 66
Kuki Route 66
Željan dokazivanja
Pristupio: 16.05.2026.
Poruka: 547
11. lipnja 2026. u 10:43

Ne mogu, a ne pohvaliti se s 2 jučer ujutro na ovoj temi napisana komentara ☺️ ...najradije bi se nagradio ručkom za 2 osobe koji na kraju nitko nije osvojio. Nebitno kaj sam se zajebavao....

Kom. 1

Razvalit ćemo vas tako, jedno +7, da nebute znali ni kak vam se zove klub ni ko vam je bio trener zadnjih sezona. A koji nakon ovog poraza više nikad neće biti trener Zadra.
Heja, heja Cibosi ❤️🏀
a može i CŽV ❤️

 

Kom. 2

Večeras kad osvojimo naslov već znam kaj bu se pisalo na temi Zadra...


1. Suci, ...ka vam terma, vama i savezu, sve ste krivo odsudili! Od podbacivanja na dalje...
2. Vlado, koji k... ti igraš!!!???
3. Jupe, marš u onu stvar ti i tvojih 6 igrača s kojima igraš!
 

Jbš one koji ne kuže humor i zajebanciju. Pogotovo na svoj račun.
  • Najnovije
  • Najčitanije