KK Zadar 2026/2027

LazialZD
LazialZD
Dokazano ovisan
Pristupio: 14.07.2011.
Poruka: 14.201
11. lipnja 2026. u 15:03

Jako zanimljiv odg Bilavera fansima

Sa dragom kod četiri kantuna, kroz tihu varoš proći bi zna, Na rivu il' uz Donat stari dok tiho, tiho sniva Zadar grad
Roro
Roro
Željan dokazivanja
Pristupio: 12.01.2025.
Poruka: 200
11. lipnja 2026. u 15:03

a) priče po raznim medijima kako je ovo Jupi zadnja sezona pred i za vrijeme finala. Ko je to odlučia? Zašto?

b) otvoreno navijanje komentatora za Cibonu na tv-u. Bez ikakve kritike prema sucima.

c) sudački kriterij koji je dopušta ufc zahvate (bez osude komentatora)

d) stiskanje ruke Rudeža sucima na kraju utakmice sa velikim osmjehom na njegovu licu

Šut može biti katastrofalan nakon što su ruke istrpile ufc udarce. Ljudske ruke imaju na kraju krajeva.

Ovako što se već događalo. Nije prvi put da smo namjerno, sistemski, izgubili finale. Previše slučajnosti da bi sve ispala samo teorija zavjere...

Ne vidim di ćeš naći trenera koji će ti obavljati bolji posa za ovaj buđet. Ako će se povećati buđet promjenom trenera, zašto ga nisi ili nećeš povećat Jupi?

Pričama o njegovoj smjeni na kraju sezone dok finale nije gotovo postaje očito da je KK Zadar ponovno posta područna ispostava HKS-a.... Jupe je uvik tija da ostanemo "svoji", da ne budemo pod ničijom kapom. To vrhuški u ZG-u ne paše. Oni žele poltrone i uliguzice.

Malo je reći da mi se košarka u Hrvatskoj i ljudi u njoj (Joke, novinari koji podilaze pitanjima, bez imalo stručnosti, Kabići, Jurline i sl.) gade.

Sve čestitke Jupi, igračima, navijačima. Napravili su maksimum koliko se moglo u ovim uvjetima. Za mene su najbolji u Hrvatskoj. Šampioni, unatoč službenom rezultatu.

Zadar_United
Zadar_United
Nedokazan i sumnjiv
Pristupio: 07.06.2026.
Poruka: 79
11. lipnja 2026. u 15:07

LazialZD je napisao/la:

Jako zanimljiv odg Bilavera fansima

Vidi cijeli citat


di se moze vidit odgovor?

Za Hrvatsku I Zadar svoj
Odi je košarka sve
Odi je košarka sve
Mali dioničar
Pristupio: 29.08.2017.
Poruka: 7.791
11. lipnja 2026. u 15:14

LazialZD je napisao/la:

Jako zanimljiv odg Bilavera fansima

Vidi cijeli citat

Što je reka?

Za najlipšu rivu,za Donat stari
ilfenomeno
ilfenomeno
Potencijal za velika djela
Pristupio: 11.12.2018.
Poruka: 1.280
11. lipnja 2026. u 15:24

Koliko cujen Šare bi se tija vratiti doma i nebi iša u Usa

Wrda
Wrda
Potencijal za velika djela
Pristupio: 07.11.2005.
Poruka: 1.255
11. lipnja 2026. u 15:31

Odi je košarka sve je napisao/la:

LazialZD je napisao/la:

Jako zanimljiv odg Bilavera fansima

Vidi cijeli citat

Što je reka?

Vidi cijeli citat


Otprilike da će i Županija pomoći ali samo kad Vlasnik postavi jasne ciljeve i politiku kluba.

https://www.facebook.com/josipbilaver/posts/pfbid02j2NLQ2XAmWMVN497axSQ6CPkd5aeB6PV2HuxcJQ15xkbtJ76EhP5Sg3oY9kgULpWl

 

[uredio Wrda - 11. lipnja 2026. u 15:33]
chempo987
chempo987
Željan dokazivanja
Pristupio: 10.10.2024.
Poruka: 158
11. lipnja 2026. u 15:35

Roro je napisao/la:

a) priče po raznim medijima kako je ovo Jupi zadnja sezona pred i za vrijeme finala. Ko je to odlučia? Zašto?

b) otvoreno navijanje komentatora za Cibonu na tv-u. Bez ikakve kritike prema sucima.

c) sudački kriterij koji je dopušta ufc zahvate (bez osude komentatora)

d) stiskanje ruke Rudeža sucima na kraju utakmice sa velikim osmjehom na njegovu licu

Šut može biti katastrofalan nakon što su ruke istrpile ufc udarce. Ljudske ruke imaju na kraju krajeva.

Ovako što se već događalo. Nije prvi put da smo namjerno, sistemski, izgubili finale. Previše slučajnosti da bi sve ispala samo teorija zavjere...

Ne vidim di ćeš naći trenera koji će ti obavljati bolji posa za ovaj buđet. Ako će se povećati buđet promjenom trenera, zašto ga nisi ili nećeš povećat Jupi?

Pričama o njegovoj smjeni na kraju sezone dok finale nije gotovo postaje očito da je KK Zadar ponovno posta područna ispostava HKS-a.... Jupe je uvik tija da ostanemo "svoji", da ne budemo pod ničijom kapom. To vrhuški u ZG-u ne paše. Oni žele poltrone i uliguzice.

Malo je reći da mi se košarka u Hrvatskoj i ljudi u njoj (Joke, novinari koji podilaze pitanjima, bez imalo stručnosti, Kabići, Jurline i sl.) gade.

Sve čestitke Jupi, igračima, navijačima. Napravili su maksimum koliko se moglo u ovim uvjetima. Za mene su najbolji u Hrvatskoj. Šampioni, unatoč službenom rezultatu.

Vidi cijeli citat


 

 

Znaci suci su krivi sto je Cibona pobijedila tri puta zadar. Nemojm zaboraviti da je Zadar u prethoden 2-3 sezone bila ekipa koja je igrala uvijek grubo i cvrsto. I sam je val kraljevic napisao da Zadru ne odgovara kada se na isti nacin igra protiv njih. Sta cemo s zabacivanjem glave od Zganeca, Kapuste i Mihailovica  koji prenaglasavaju kontakt. Istina cibona ima radovcica koji radi isto ali..... ne znam na kojoj je rudez sa smijeskom stikao ruku sucima mozda jedino nakon pete, inace je uvijek imao nesto za prigoviti sucu. Zadar je kosta umor jer nemogu 7 igraca igrati citavu sezonu dok drugi uzivaju na klupi. samo radi usporedbe pogledajte koliko igraca je igralo petu utakmicu Cibone ( 10 ako se ne varam sa najmanje 10 minita) te Zadar(7). takve stvari cine razliku na kraju sezone. istina da je cibona igrala jako cvrsto i agresivno ali nije da su ih igrali nasilno. Ovako napamet oke nesportski faul Cakaruna i Hepe u 5 utakmici su zaista bili nepotrebni. ali isto onaj udarac mihailovica u glavu robertsona i gle vidi krvi na licu. isto tako sjetite se koliko su igraci zadra dobili upozorenja ili tehnicke zbog simulacije.

Pape&Dida
Pape&Dida
Željan dokazivanja
Pristupio: 04.03.2026.
Poruka: 632
11. lipnja 2026. u 15:38

Zadar nikad nije igrao na ovakav nacin, trebalo bi napraviti kompilaciju sudackih "odluka" samo na Mihailovicu, mozda i ucinim to ako uhvatim volje

malaika1911
malaika1911
Mali dioničar
Pristupio: 08.06.2015.
Poruka: 6.339
11. lipnja 2026. u 15:46

Wrda je napisao/la:

Odi je košarka sve je napisao/la:

LazialZD je napisao/la:

Jako zanimljiv odg Bilavera fansima

Vidi cijeli citat

Što je reka?

Vidi cijeli citat


Otprilike da će i Županija pomoći ali samo kad Vlasnik postavi jasne ciljeve i politiku kluba.

https://www.facebook.com/josipbilaver/posts/pfbid02j2NLQ2XAmWMVN497axSQ6CPkd5aeB6PV2HuxcJQ15xkbtJ76EhP5Sg3oY9kgULpWl

 

Vidi cijeli citat


Političke floskule i klasična spika po kafićima o mladim igračima.

Što će ti veći budžet ka se nećeš boriti za trofej?

Odi je košarka sve
Odi je košarka sve
Mali dioničar
Pristupio: 29.08.2017.
Poruka: 7.791
11. lipnja 2026. u 15:48

ilfenomeno je napisao/la:

Koliko cujen Šare bi se tija vratiti doma i nebi iša u Usa

Vidi cijeli citat

Da. Kolko ja znam za sad bi dogodine zicer tribali bit Šare, Bičić, Mirčeta i Gulan

Za najlipšu rivu,za Donat stari
  • Najnovije
  • Najčitanije