KK Zadar 2026/2027

LazialZD
LazialZD
Dokazano ovisan
Pristupio: 14.07.2011.
Poruka: 14.189
jučer u 12:37

Iduća vijest koju očekivan ( a i logika mi sugerira odlaskom Jupe ) je da i proračun prve momčadi ide gori.

 

Omladinski pogon, Dijan (ili neki drugi pomoćni ), veći proračun i još samo triba izaći ime sportskog d. da se napravi krug svega što se u prošloj sezoni zazivalo. 

[uredio LazialZD - 23. lipnja 2026. u 12:38]
Sa dragom kod četiri kantuna, kroz tihu varoš proći bi zna, Na rivu il' uz Donat stari dok tiho, tiho sniva Zadar grad
birzebbuga
birzebbuga
Nedokazan i sumnjiv
Pristupio: 18.06.2026.
Poruka: 16
jučer u 12:46

Ako Ramljak i Mihailović ostanu, uz Šaru iza kojeg stoji manager i savez, te najavljena tri Amerikanca i barem jednog Slovenca kojeg će Modrić dovesti jer je to njegovo domaće tržište, nema nikakvog mjesta za domaće mlade igrače, osim čekanja na ozljede i rezultat od +/- 20 razlike. Prema najavama očekivalo se deset domaćih igrača i dvojica sa strane s ulogom osigurača. Kako sada stvari stoje Torbarini, Bičiću, Mirčeti i ostalima se loše piše. Čak i da ostanu u sastavu čeka ih klupa i nezadovoljstvo jer će jedan baš biti guran, dok njih čekaju ostaci i garbage time. Ne bi čak niti to bio problem da najave nisu bile sasvim suprotne. Nisam baš siguran za Klaricu. Mislim kako će se njemu kroz neko vrijeme suptilno poručiti kako je super momak, ali da bi za njegovu karijeru bilo dobro malo promijeniti okolinu. Treba napraviti mjesta za Amerikance i Slovence.

Nemam ništa protiv malog Berama, ali suštinski se ništa ne mijenja od vremena kada je Vidaković vodio omladinski pogon i ujedno bio trener jedne od selekcija. Jedno ime se zamijenilo drugim. Drago mi je što su poslušali savjet i odustali od plaćanja stanova, hrane i prijevoza za Tesline učenike iz zagrebačkog bazena koji su trebali spasiti zadarski omladinski pogon. Nisam oduševljen prethodnom suradnjom novog voditelja omladinskog pogona s Vujčićem, jer s njim uvijek ide određena ''prtljaga'', ali recimo da je negdje ipak morao početi.  

xxx01
xxx01
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 23.11.2009.
Poruka: 29.401
jučer u 12:48

Osobno bi u ovom smjeru pokusa ici jer kad vec idemo gurat mlade, onda ginemo s njima i nemaju mi tu nekog smisla ni vlado ni ramljak vise

1. Amer profilno ala gibson iz cedevite, mirceta

1/2. Sare

2/3. Glas, klarica

3. Perkusic, gulan

4. Gabric, colak recimo profilno

5. Amer profilno ala onaj smith iz mornara ko se sica, neka grdosija ala loncar ili kreso ljubicic

KotaTornado
KotaTornado
Željan dokazivanja
Pristupio: 21.06.2024.
Poruka: 363
jučer u 12:50

xxx01 je napisao/la:

Osobno bi u ovom smjeru pokusa ici jer kad vec idemo gurat mlade, onda ginemo s njima i nemaju mi tu nekog smisla ni vlado ni ramljak vise

1. Amer profilno ala gibson iz cedevite, mirceta

1/2. Sare

2/3. Glas, klarica

3. Perkusic, gulan

4. Gabric, colak recimo profilno

5. Amer profilno ala onaj smith iz mornara ko se sica, neka grdosija ala loncar ili kreso ljubicic

Vidi cijeli citat

Ovo je roster za ispasti iz Abe 🤣

xxx01
xxx01
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 23.11.2009.
Poruka: 29.401
jučer u 12:53

Kakvo ispadanje iz abe? Pa da smo imali jednog glasa ove sezone, lagano bi bili prvaci... glas i dva amera na krucijalnim pozicijama su garancija kvalitete, tomislav gabric takoder za ovu razinu i vise nego dobar jos domaci sa vrhunskim karakterom i iskustvom, za saru san vec pisa sto mislin... jer ideja je igrati moderno sto podrazumijeva brzo, sa ranim sutevima a ovo je okvirno ekipa za takvu kosarku, plus guramo mlade je naslovni slogan ove nove ere bez jusupa pa san i na to obratia pozornost

[uredio xxx01 - 23. lipnja 2026. u 12:57]
zazadarsvedogroba
zazadarsvedogroba
Nedokazan i sumnjiv
Pristupio: 20.06.2026.
Poruka: 16
jučer u 12:58

xxx01 je napisao/la:

Osobno bi u ovom smjeru pokusa ici jer kad vec idemo gurat mlade, onda ginemo s njima i nemaju mi tu nekog smisla ni vlado ni ramljak vise

1. Amer profilno ala gibson iz cedevite, mirceta

1/2. Sare

2/3. Glas, klarica

3. Perkusic, gulan

4. Gabric, colak recimo profilno

5. Amer profilno ala onaj smith iz mornara ko se sica, neka grdosija ala loncar ili kreso ljubicic

Vidi cijeli citat

brate lagano bi ispali sa ovom ekipom

Mljet
Mljet
Željan dokazivanja
Pristupio: 09.03.2026.
Poruka: 237
jučer u 13:03

Ne znan za buđet, bit će nešto mrvicu veći. 

Šare DA za dolazak, ali pod uvjetom da igra 2/3.

Point forward sheme. 

Na playa ni pod razno. 

xxx01
xxx01
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 23.11.2009.
Poruka: 29.401
jučer u 13:05

Sare nije krilo

xxx01
xxx01
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 23.11.2009.
Poruka: 29.401
jučer u 13:06

zazadarsvedogroba je napisao/la:

xxx01 je napisao/la:

Osobno bi u ovom smjeru pokusa ici jer kad vec idemo gurat mlade, onda ginemo s njima i nemaju mi tu nekog smisla ni vlado ni ramljak vise

1. Amer profilno ala gibson iz cedevite, mirceta

1/2. Sare

2/3. Glas, klarica

3. Perkusic, gulan

4. Gabric, colak recimo profilno

5. Amer profilno ala onaj smith iz mornara ko se sica, neka grdosija ala loncar ili kreso ljubicic

Vidi cijeli citat

brate lagano bi ispali sa ovom ekipom

Vidi cijeli citat

Od koga? Borca iz cacka i slovana iz bratislave? Ubodi s amerima i ovo je dosta dobra ekipa za ovu razinu

[uredio xxx01 - 23. lipnja 2026. u 13:06]
Mljet
Mljet
Željan dokazivanja
Pristupio: 09.03.2026.
Poruka: 237
jučer u 13:06

birzebbuga je napisao/la:

Ako Ramljak i Mihailović ostanu, uz Šaru iza kojeg stoji manager i savez, te najavljena tri Amerikanca i barem jednog Slovenca kojeg će Modrić dovesti jer je to njegovo domaće tržište, nema nikakvog mjesta za domaće mlade igrače, osim čekanja na ozljede i rezultat od +/- 20 razlike. Prema najavama očekivalo se deset domaćih igrača i dvojica sa strane s ulogom osigurača. Kako sada stvari stoje Torbarini, Bičiću, Mirčeti i ostalima se loše piše. Čak i da ostanu u sastavu čeka ih klupa i nezadovoljstvo jer će jedan baš biti guran, dok njih čekaju ostaci i garbage time. Ne bi čak niti to bio problem da najave nisu bile sasvim suprotne. Nisam baš siguran za Klaricu. Mislim kako će se njemu kroz neko vrijeme suptilno poručiti kako je super momak, ali da bi za njegovu karijeru bilo dobro malo promijeniti okolinu. Treba napraviti mjesta za Amerikance i Slovence.

Nemam ništa protiv malog Berama, ali suštinski se ništa ne mijenja od vremena kada je Vidaković vodio omladinski pogon i ujedno bio trener jedne od selekcija. Jedno ime se zamijenilo drugim. Drago mi je što su poslušali savjet i odustali od plaćanja stanova, hrane i prijevoza za Tesline učenike iz zagrebačkog bazena koji su trebali spasiti zadarski omladinski pogon. Nisam oduševljen prethodnom suradnjom novog voditelja omladinskog pogona s Vujčićem, jer s njim uvijek ide određena ''prtljaga'', ali recimo da je negdje ipak morao početi.  

Vidi cijeli citat

Nitko nije najavljivao 12 Zadrana u ekipi. To su gluposti. 

Jedan do dva su dosta da stječu iskustvo i sljedeće godine preuzimaju veću ulogu. Tako se to radilo uvik. 

Sad sljedi traje formiranje ekipe... 

 

  • Najnovije
  • Najčitanije