m5anjak je napisao/la:
U jednom trenutku je u HKS-u bila spomenuta opcija Jusup za izbornika. Ideja je promptno ušutkana jer se vjerovalo da se određeni broj igrača ne bi odazvao. Također određeni broj igraca (kvalitetnih) je odbijao doći u Zadar ne zbog lošeg osobnog iskustva s Jusupom, već zbog godina i godina po medijima preispitivanih razlaza s igračima gdje se nikad nisu javno ni obrazložili razlozi križanja pojedinaca iz rostera (ali ne s platnih lista).
Razumijem da cijenite Jusupa zbog svih rezultata, ali ne možete biti slijepi na njegov užasni karakter i ponašanje prema ljudima s kojima surađuje izuzev par odabranih, tu mislim i na igrače i na ljude u klubu i oko kluba.
necu vam biti moderator ali otvorite temu Danijel Jusup jer očito imate jos dosta napisat na temu njega
Vidi cijeli citat
Stvarno ste više degutantni za čitati, koja hrpa govana se ode posrala po Jusupu, pa to je strašno. Ovim vašim "insajderskim informacijama" bi se trebali više ozbiljno pozabaviti moderatori.
Sigurno zbog toga nije nikad dobio šansu u REPKI, a ne zato jer onda ne bi mogli u stručnom stožeru biti veliki košarkaški stručnjaci Bariša Krasić, Mandir i ostala cibonaško - hdz-ovska gamad, a menadžeri ne bi mogli gurati razne talente kao recimo Krajnovića u reprezentaciju.
[uredio GrunfZd - 24. lipnja 2026. u 19:37]