KK Zadar 2026/2027

m5anjak
m5anjak
Potencijal za velika djela
Pristupio: 19.07.2018.
Poruka: 4.363
danas u 01:53

GrunfZd je napisao/la:

m5anjak je napisao/la:

U jednom trenutku je u HKS-u bila spomenuta opcija Jusup za izbornika. Ideja je promptno ušutkana jer se vjerovalo da se određeni broj igrača ne bi odazvao. Također određeni broj igraca (kvalitetnih) je odbijao doći u Zadar ne zbog lošeg osobnog iskustva s Jusupom, već zbog godina i godina po medijima preispitivanih razlaza s igračima gdje se nikad nisu javno ni obrazložili razlozi križanja pojedinaca iz rostera (ali ne s platnih lista).

 
Razumijem da cijenite Jusupa zbog svih rezultata, ali ne možete biti slijepi na njegov užasni karakter i ponašanje prema ljudima s kojima surađuje izuzev par odabranih, tu mislim i na igrače i na ljude u klubu i oko kluba. 

necu vam biti moderator ali otvorite temu Danijel Jusup jer očito imate jos dosta napisat na temu njega

Vidi cijeli citat

Stvarno ste više degutantni za čitati, koja hrpa govana se ode posrala po Jusupu, pa to je strašno. Ovim vašim "insajderskim informacijama" bi se trebali više ozbiljno pozabaviti moderatori.

Sigurno zbog toga nije nikad dobio šansu u REPKI, a ne zato jer onda ne bi mogli u stručnom stožeru biti veliki košarkaški stručnjaci Bariša Krasić, Mandir i ostala cibonaško - hdz-ovska gamad, a menadžeri ne bi mogli gurati razne talente kao recimo Krajnovića u reprezentaciju. 

 

 

Vidi cijeli citat

Misliš da se meni i ostalima ne gade ta govna i ovi stručnjaci u repki? 
A reci mi molim te sto sam ja tu posrao po Jusupu? 
nije istina da on otpiše 1/3 igrača iz nepoznatih razloga i to s igračima i upravom  ne iskomunicira?

I misliš da to ne utječe na stav ostalih igrača i ljudi na pozicijama o njemu? 

mozete se ljutit koliko hoćete ali znate svi sto velika većina igrača misli i priča o njemu.

GrunfZd
GrunfZd
Dokazano ovisan
Pristupio: 01.07.2014.
Poruka: 10.096
danas u 07:51

m5anjak je napisao/la:

GrunfZd je napisao/la:

m5anjak je napisao/la:

U jednom trenutku je u HKS-u bila spomenuta opcija Jusup za izbornika. Ideja je promptno ušutkana jer se vjerovalo da se određeni broj igrača ne bi odazvao. Također određeni broj igraca (kvalitetnih) je odbijao doći u Zadar ne zbog lošeg osobnog iskustva s Jusupom, već zbog godina i godina po medijima preispitivanih razlaza s igračima gdje se nikad nisu javno ni obrazložili razlozi križanja pojedinaca iz rostera (ali ne s platnih lista).

 
Razumijem da cijenite Jusupa zbog svih rezultata, ali ne možete biti slijepi na njegov užasni karakter i ponašanje prema ljudima s kojima surađuje izuzev par odabranih, tu mislim i na igrače i na ljude u klubu i oko kluba. 

necu vam biti moderator ali otvorite temu Danijel Jusup jer očito imate jos dosta napisat na temu njega

Vidi cijeli citat

Stvarno ste više degutantni za čitati, koja hrpa govana se ode posrala po Jusupu, pa to je strašno. Ovim vašim "insajderskim informacijama" bi se trebali više ozbiljno pozabaviti moderatori.

Sigurno zbog toga nije nikad dobio šansu u REPKI, a ne zato jer onda ne bi mogli u stručnom stožeru biti veliki košarkaški stručnjaci Bariša Krasić, Mandir i ostala cibonaško - hdz-ovska gamad, a menadžeri ne bi mogli gurati razne talente kao recimo Krajnovića u reprezentaciju. 

 

 

Vidi cijeli citat

Misliš da se meni i ostalima ne gade ta govna i ovi stručnjaci u repki? 
A reci mi molim te sto sam ja tu posrao po Jusupu? 
nije istina da on otpiše 1/3 igrača iz nepoznatih razloga i to s igračima i upravom  ne iskomunicira?

I misliš da to ne utječe na stav ostalih igrača i ljudi na pozicijama o njemu? 

mozete se ljutit koliko hoćete ali znate svi sto velika većina igrača misli i priča o njemu.

Vidi cijeli citat

Evo, baš mi je drago što ti ZNAŠ toliko igrača i što su ti ONI rekli da imaju takvo mišljenje o Jusupu, i što si ti došao na forum to podijeliti s nama. Bravo za tebe. 

Nothing changes nothing
GrunfZd
GrunfZd
Dokazano ovisan
Pristupio: 01.07.2014.
Poruka: 10.096
danas u 08:09

Btw, Ramljak produžio do 2028-e. 

Jel to Sportski direktor potpisao ili?🤭

Nothing changes nothing
Idemodalje
Idemodalje
Nedokazan i sumnjiv
Pristupio: 18.06.2026.
Poruka: 8
danas u 08:13

Ako je Ramljak potpisa onda ok da je to obavija Jurlina. Ako bude neki drugi potpis koji nam ne bude odgovara onda cemo postavljati pitanja zasto se direktor mijesa u posao sportskog direktora

ZD1010
ZD1010
Nedokazan i sumnjiv
Pristupio: 28.12.2025.
Poruka: 49
danas u 08:14

GrunfZd je napisao/la:

Btw, Ramljak produžio do 2028-e. 

Jel to Sportski direktor potpisao ili?🤭

Vidi cijeli citat

Bravo za direktora. Nije klasa Tkachenka, Buljevica ili Mekića, ali bar napokon na 2 godine za razliku od prošlog sportskog direktora 

Plavo Bili
Plavo Bili
Nedokazan i sumnjiv
Pristupio: 10.06.2026.
Poruka: 14
danas u 08:16

Eto još jednog pitanja za Jurlinu. 

 

Tko je i pod kojim financijskim uvjetima produžio ugovor sa kapetanom Ramom? 

fanat baštoni
fanat baštoni
Željan dokazivanja
Pristupio: 28.05.2020.
Poruka: 209
danas u 08:21

Ajmo još Vladu i Kršu od senatora što prije potpisati...

Znaš Me Znan Te
Znaš Me Znan Te
Nedokazan i sumnjiv
Pristupio: 30.10.2023.
Poruka: 37
danas u 08:21

Odgovor na sve to može biti jednostavan - isti oni koji su sportska pitanja rišavali i lani. 

El Comandante
jupeheroj
jupeheroj
Nedokazan i sumnjiv
Pristupio: 18.06.2026.
Poruka: 44
danas u 08:26

Jurlina i Kabić su sportski direktori

mosa darza
mosa darza
Mali dioničar
Pristupio: 18.09.2013.
Poruka: 7.506
danas u 08:33

jupeheroj je napisao/la:

Jurlina i Kabić su sportski direktori

Vidi cijeli citat

Što bi moglo poći po zlu ? 😅

  • Najnovije
  • Najčitanije