KK Zadar 2026/2027

mosa darza
mosa darza
Mali dioničar
Pristupio: 18.09.2013.
Poruka: 7.514
danas u 13:00

Ajmo 1amer 2vlado 3ramo 4amer 5vraneš zamjene krše, šare i naša dicaaaaaaa

johnwick
johnwick
Željan dokazivanja
Pristupio: 12.05.2026.
Poruka: 152
danas u 13:01

Vratite Njegovana , Perkovica , Buljana , Sikirica , D.Dreznjaka , Ramljak ostaje , Klarica , Torbarina , Mihailovic , dovedite crnu peticu , crnog beka sutera i jedinicu .....

Marino3101
Marino3101
Željan dokazivanja
Pristupio: 28.06.2018.
Poruka: 302
danas u 13:26

johnwick je napisao/la:

Vratite Njegovana , Perkovica , Buljana , Sikirica , D.Dreznjaka , Ramljak ostaje , Klarica , Torbarina , Mihailovic , dovedite crnu peticu , crnog beka sutera i jedinicu .....

Vidi cijeli citat

Hvala na savjetu

Šimun1007
Šimun1007
Željan dokazivanja
Pristupio: 13.01.2025.
Poruka: 109
danas u 13:26

Samo to od amera ds ne bude amer gegic haha

Marino3101
Marino3101
Željan dokazivanja
Pristupio: 28.06.2018.
Poruka: 302
danas u 13:31

Šimun1007 je napisao/la:

Samo to od amera ds ne bude amer gegic haha

Vidi cijeli citat

Sad se može i Gegić vratiti kad nema onog s kapom

mosa darza
mosa darza
Mali dioničar
Pristupio: 18.09.2013.
Poruka: 7.514
danas u 13:45

I službeno dijan bais i mandir pomoćni. Di je barančić ?

Ivan1990
Ivan1990
Željan dokazivanja
Pristupio: 19.12.2025.
Poruka: 106
danas u 14:07

Di je Tomislav Horvat za pomocnika?

ilfenomeno
ilfenomeno
Potencijal za velika djela
Pristupio: 11.12.2018.
Poruka: 1.293
danas u 15:43

mosa darza je napisao/la:

I službeno dijan bais i mandir pomoćni. Di je barančić ?

Vidi cijeli citat

Otiša "preko grane" na neko vrime

zazadarsvedogroba
zazadarsvedogroba
Nedokazan i sumnjiv
Pristupio: 20.06.2026.
Poruka: 23
danas u 16:01

ilfenomeno je napisao/la:

mosa darza je napisao/la:

I službeno dijan bais i mandir pomoćni. Di je barančić ?

Vidi cijeli citat

Otiša "preko grane" na neko vrime

Vidi cijeli citat

@ilfenomeno brate jel neko potpisa ili je blizu potpisa el znas nesto?

Iobit
Iobit
Potencijal za velika djela
Pristupio: 04.08.2024.
Poruka: 1.338
danas u 16:07

Možda bi bilo dobor zbog nedostatka hrvatskih igrača kvalitetnih razmisliti o povratku Aleksandra Bursaća, ima hrvatske papire, tako piše, a i ima veliko iskustvo kroz sistem fmp-a kasnije i Zadra i generalno jako dobro isskustvo košarkaškkko

  • Najnovije
  • Najčitanije