Samo jedan komentar na trenera - zašto je danas odličan Jambrović toliko na klupi? Sve do kraja.

Dok trener ne shvati pojam povjerenja u punu rotaciju i samu rotaciju tu nema sreće.

Mali dioničar
Pristupio: 08.06.2015.
Poruka: 5.153
30. prosinca 2023. u 18:00

Sramota od organizacije (to je za otkaz, ali kako niti nemamo direktora...), sramotna utakmica Božića, ozljeda Rame i slobodna bacanja.

kemp3
kemp3
Pristupio: 16.07.2016.
Poruka: 4.691
30. prosinca 2023. u 18:02

Ne znam kak vodstvu Zadra nije jasno da im treba barem 1 bek šuter, pogotovo ako ne misle da Klarica može ozbiljno participirat. Zapravo onda im trebaju 2.

burgerkingg
burgerkingg
Pristupio: 19.03.2023.
Poruka: 196

Bez Ramljaka, bez Bozica, gomila izgubljenih lopti, postotak trice za povracati, a slobodna bacanja jos gora... 38 minuta bili u igri. 1 od navedenih segmenta da je bio na razini i Zadar dobija protiv također očajne Budućnosti.

Jambrović odradio solidan posao u prvom poluvremenu da bi drugo poluvrijeme presjedio.

Također ne vidim zašto Klarica nije mogao dobit koju minutu više. Bar da je dobio 3-4 Vujačićeve minute

[uredio burgerkingg - 30. prosinca 2023. u 18:02]
ARIZIN
ARIZIN
Dokazano ovisan
Pristupio: 19.07.2012.
Poruka: 14.109

Jako loše vođena utakmica i glavni aduti danas još gori...Ne razumijem ako Drežnjak i Božić ne mogu pogoditi bunar zašto mali Klarica ne može na teren.

Ovaj Vujačić ima za 2 poena 27%, za tri poena 21% kroz sezonu i on je bek šuter ??

Jambrović di je nestao na klupi?

Davis zabio 2+1, ugrabio par skokova i donio taj skok na kraju, iznudio faul u napadu i kad je Zadru trebao skok nestao ???

E Jusupe Jusupe, ponavljaš stalno jedne te iste greške. Čim je Luki i Dariju loš dan čovjek zna kako će tekma završiti. Kaže im vjere na time-outu, a on prvi nema u ostatak rostera. Utakmica se izgubila kad je Mazalin izašao van, kasnije nije imao tko potegnuti na terenu.

Odtable
Odtable
Poruka: 410
30. prosinca 2023. u 18:05

Diletantsko vođenje utakmice i zbog toga već barem četvrti poraz ove solidne ekipe!