Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 23.11.2009.
Poruka: 21.460
06. veljače 2024. u 21:40

Ma ljudi ostavite se rjesavanja zvezde jer mi ako gori ostavimo muda na terenu, nema boga da budemo na razini u kupu jer ocigledno je da odredenim pojedincima triba predah i po meni jusup mora izuzetno kalkulirati sa minutazom u ove dvi utakmice ovaj tjedan

Vidi cijeli citat

Nema sanse da ce jupe lagano kontra zvezdane, na kraju krajeva i split ima buducnost tako da u istim smo govnima.

LazialZD
LazialZD
Pristupio: 14.07.2011.
Poruka: 9.684
06. veljače 2024. u 21:51

Bili nam mili izbornik izaša u susret pa odgodia utakmicu u petak 😅

Sa dragom kod četiri kantuna, kroz tihu varoš proći bi zna, Na rivu il' uz Donat stari dok tiho, tiho sniva Zadar grad
krševan
krševan
06. veljače 2024. u 21:52

Nakon kupa su 2 tjedna pauze, odmarati ce onda... sad triba stisniti zube i odraditi to do kraja.

[uredio krševan - 06. veljače 2024. u 21:55]
xxx01
xxx01
06. veljače 2024. u 21:54

krševan je napisao/la:

I nismo bas, oni kuci u subotu a mi u gostima u nedilju navecer a kup u cetvrtak pa ti vidi

krševan
krševan
06. veljače 2024. u 21:59

Ma ok, tri dana pauze je ok... ramo i bozic tribaju utakmica... umor se nekako najvise vidi na lakicu i dreznjaku, nek ih postedi protiv dinama i bice to ok. I u kupu cemo moci koristiti malo vecu rotaciju nego u abi, skrpace se to nekako...

Slipi Putnik je napisao/la:

Zvezda ima zalgiris 9. To je njima utakmica sezone iako ni ako dobiju vjerojatno nece uci u play in. Ali ako popuse tamo moguce da slijedi raspad.

Steta sto imamo ovu glupu utalmicu s Dinamon izmedju jer igraci su vidno umorni, da je nema bija bi i optimist za zvezdaru

Jusup triba skroz odjebat rezultat u ovom tjednu jer u suprotnom nece biti dobro u splitu

Pisa san o tome prije. Pobjednicki mentalitet. Ne ides na utakmicu kalkulirati jupe nije takav sportas i bolje da nije.

Obicno kad se izlazi iz ozljede igracu tribaju minute. Zato bi ja ramu drza 15-20 min i protiv dinama. Bozic i maza posteda. Ostali ovisno o rezultatu.

Igrati protiv najjacih je najveci motiv ako drzis o sebi i protiv zvezde nema kocenja, a i nismo bez sansi

krševan
krševan
06. veljače 2024. u 22:02

Cak je i jupe otisa do navijaca na kraju, onda znas koliko je ova pobjeda bila teska i koliko nam znaci.

krševan
krševan
06. veljače 2024. u 22:04

Slazem se, lako moguce da zvezdana udje u drugoj brzini u utakmicu, imaju zalgirisa par dana prije. Nema labavo...