Nedokazan i sumnjiv
Pristupio: 27.01.2024.
Poruka: 23
15. ožujka 2024. u 12:51

Ja bi samo tija napomenuti da ce biti otvorena sva cetiri ulaza od 15:30 tako da ljudi dođite na vrime i uđite a ne doći 15 min do utakmice i srati da ste usli na poluvrimenu. U ostalom ako morete cekat na ulaz na Poljud uru morete i ovdi. Isto tako ko magarci stojite isprid Hakdukovog faan shopa i cekate karte po par sati pa morete lipo u red i na visnjik i cekat karte. Da se razumimo nemam nista protiv Hajduka ali imam protiv sminkera koji dodu na jednu utakmicu u sezoni i onda pisu po svim portalima da su cekali po ure na ulaz

xxx01
xxx01
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 23.11.2009.
Poruka: 21.438
15. ožujka 2024. u 13:13

nisan gleda olimpiju odkad im je matkovic posa al ovako u teoriji, mislim da ce biti izuzetno zajebano ako ovima voljni moment bude na razini jer imaju dobra rjesenja za nas switch u cobsu te omicu dok s druge strane, mi ih tesko mozemo napadati tamo di su najtanji trenutno defanzivno  a to je pick naravno jer omicu je to ogroman problem, medutim mozemo mu u tranziciji s mazalinom na pet raditi probleme i na taj nacin iskoristit njegovu sporost.

15. ožujka 2024. u 13:22

Primarno pobjeda za 5. misto i dokaz da se moremo potući sa njima za polufinale pa ko god ima prednost domaćeg parketa.

Sa dragom kod četiri kantuna, kroz tihu varoš proći bi zna, Na rivu il' uz Donat stari dok tiho, tiho sniva Zadar grad

Vidi cijeli citat

Ovo sto sam ja gledao zadnjih par utakmica, obrambeno su jako tanki. Neda im se. Cobs pogledom prati igraca. Nisu ni ostali nesto bajni. Onaj blentavi blazic se najvise trudi. Ali zato su napadacki zajebani. Svi osim omica su suteri. Ako se stisnemo u reket i otvorimo im sut za tri, gotovi smo.... trebati ce jebena obrana sutra za biti u igri....

GrunfZd je napisao/la:

A sta sam nesto krivo napisa mozda. Sramota pogledaj prodaju karata 24sata do najbitnije utakmice ove sezone. Sramotno malo... Ali zato kad stize Zvezda evo '' navijaca''

xxx01
xxx01
15. ožujka 2024. u 15:24

liquid sun je napisao/la:

Ma i s matkovicem su bili tanki a kamoli ne sad s omicem al ponavljam mi nismo ekipa koja je opasna priko picka, tako da bi mi mogli odgovarati omicu tj cedeviti, barem sto se tice napada na postavljenu obranu medutim s druge strane ko sto san vec napomenia, tranzicijski smo mocni i to pogotovo s mazalinom na 5 pa bi na taj nacin mogli iskoristit omicevu "brzinu". E pa zato i kazem da bi oni u teoriji tribali imati rjesenja za nas switch jer omic ledima igra dosta dobro te nece biti lako drzati ga bez pomoci, pogotovo kad ga preuzme vanjski igrac.

GrunfZd
GrunfZd
15. ožujka 2024. u 17:25

Evo ja ne čekam na Poljudu ulaz uru vrimena. Ne stojim ko magarac isprid Hajdukovog fan shopa i čekam karte par sati.

Pretplatnik sam otkad je dvorane na Višnjiku, i zadnji put sam doša 45 minuta prije utakmice da bi uša u dvoranu 5 minuta prije početka.

I kome ti sad to tu pišeš i govoriš? Koliko je takvih ode na forumu što si ti napisa? Imamo modernu dvoranu sa 4 ulaza od kojih su degenerici otvorili 2, a ja bi triba ko u Jazine 2 ure prije doći. Aj leći sinko.

19darza65
19darza65
Željan dokazivanja
Pristupio: 13.05.2021.
Poruka: 302
15. ožujka 2024. u 17:56

Imamo 4 ulaza ali niko ne kuzi da na svakom ulazu ima po dva ulaza ali jebiga nesposobni su. Uopce se ne mora povecavat broj redara jer mislim da jednostavno nije potrebno ovako i onako stoje ka zalevena cvica nego prije pocetka utakmice ih sve stavit na ulaz u dvoranu da se prije uđe. Cim pocne utakmica ti redari se šalju u dvoranu na svoja predviđena mista i to je kraj price vrlo jednostavno. To rade svi moguci redari u svim većim gradovima i stadionima.