15. ožujka 2024. u 18:41

xxx01 je napisao/la:

GrunfZd je napisao/la:

Dado Pršo je napisao/la:

Ja bi samo tija napomenuti da ce biti otvorena sva cetiri ulaza od 15:30 tako da ljudi dođite na vrime i uđite a ne doći 15 min do utakmice i srati da ste usli na poluvrimenu. U ostalom ako morete cekat na ulaz na Poljud uru morete i ovdi. Isto tako ko magarci stojite isprid Hakdukovog faan shopa i cekate karte po par sati pa morete lipo u red i na visnjik i cekat karte. Da se razumimo nemam nista protiv Hajduka ali imam protiv sminkera koji dodu na jednu utakmicu u sezoni i onda pisu po svim portalima da su cekali po ure na ulaz

Vidi cijeli citat

Bolje bi ti bilo da nisi ništa napisa.

A sta sam nesto krivo napisa mozda. Sramota pogledaj prodaju karata 24sata do najbitnije utakmice ove sezone. Sramotno malo... Ali zato kad stize Zvezda evo '' navijaca''

Evo ja ne čekam na Poljudu ulaz uru vrimena. Ne stojim ko magarac isprid Hajdukovog fan shopa i čekam karte par sati.

Pretplatnik sam otkad je dvorane na Višnjiku, i zadnji put sam doša 45 minuta prije utakmice da bi uša u dvoranu 5 minuta prije početka.

I kome ti sad to tu pišeš i govoriš? Koliko je takvih ode na forumu što si ti napisa? Imamo modernu dvoranu sa 4 ulaza od kojih su degenerici otvorili 2, a ja bi triba ko u Jazine 2 ure prije doći. Aj leći sinko.

Jebote grunfe sto si zestok🤣🤣🤣

A jebate dođe lik i mrtav ladan kaže da sam ja sam sebi kriv za onaj debakl, kako mi neće tlak odma na 3 iljade skočiti.

15. ožujka 2024. u 20:06

Pa naglasio je da će biti otvorena 4 ulaza što znači da se nije referirao na tu utakmicu već većinu ostalih gdje dobar dio navijača sjedi u kafiću 10 minuta do utakmice i onda se čudi što je zagužvalo na ulazu. Bio sam na par utakmice i ove i prošle sezone (cibona, Zvezda i slični jači protivnici) gdje sam bez problema ušao 30-45 minuta prije početka, ali se uredno ulazilo do kraja prve četvrtine.

malaika1911 je napisao/la:

Tocno to... To nema veze sa onim debaklom. Ja sam tu utakmicu dosa uru prije i usa normalno ali svi moji su dosli iza mene 10min i upali u kolaps. Ja govorim opcenito da je sramota da naprave red od 200m isprid kucica za karte 10min do pocetka i onda seru da nisu usli do poluvrimena. Sinki kartu mos kupit u tisku, getaldusu, feliksu online, isprid dvorane evo vec dns i ti dodes 10min do pocetka i ocekujes da nema guzve da ces samo skupit kartu i uc nonsalnatno

Upravaodlazi
Pristupio: 13.11.2019.
Poruka: 270
15. ožujka 2024. u 21:28

Fansi su svakakvi al da njih nema kurac bi napunili dvoranu protiv zvezde partizana i buducnosti pa vi pivajte

Iz mora se rodila, lipoton dušu mi vezala...

16. ožujka 2024. u 00:31

Realno ne bude li bar tih 5+ tisuca smisno malo i porazavajuce za takozvani grad kosarke, s obzirom na tablicu i i direktnu borbu za potencijalno 4 misto,stanje i koliko momci ginu i izvlace maksimum tj Jupe iz njih...subota 5 popodne pa ne znan sto nam jos triba..

[uredio Mr.Sime Odouk - 16. ožujka 2024. u 00:36]