Mario Hezonja

Kajser
Kajser
Potencijal za velika djela
Pristupio: 05.06.2006.
Poruka: 2.698
28. studenog 2016. u 02:22
Po mom misljenju , Vogel ce biti jedan od prvih 3 trenera koji ce dobiti metlu...
I to debelo pred All Star , oko Bozica
[uredio Kajser - 28. studenog 2016. u 02:23]
Ko vidi Nindžino lice i priča o tome, umreće u najstrašnijim mukama!
ginobili
ginobili
Potencijal za velika djela
Pristupio: 22.10.2016.
Poruka: 1.733
28. studenog 2016. u 02:34
Počinjem preispitivati Vogelovu stručnost.
Ne mislim tu na Marija. On sasvim sigurno bolje vidi Hezove trenutne mogućnosti od svih nas.
Ali, brate mili, on rotira cijelu utakmicu samo 8 igrača. Od kojih mu jedan šutira 0/11, a drugi 0/6. I ne uvodi nove igrače.
Čak ni Rudeža, koji bi svoj šut sigurno utrpao.
Daleko najgora ekipa. Ako ulove preko 20 pobjeda, ja ću biti iznenađen..

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 24.11.2016.
Poruka: 91
28. studenog 2016. u 02:58
Kajser je napisao/la:
Po mom misljenju , Vogel ce biti jedan od prvih 3 trenera koji ce dobiti metlu...
I to debelo pred All Star , oko Bozica
Vidi cijeli citat


Nema sanse. Dobit ce bar 2 sezone.

Medutim, GM-u se itekako ljulja stolica.
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 02.09.2015.
Poruka: 1.342
28. studenog 2016. u 03:02
Kako je to tocno Vogel "stvorio" PG13?
Kajser
Kajser
Potencijal za velika djela
Pristupio: 05.06.2006.
Poruka: 2.698
28. studenog 2016. u 03:30
Vogel ocito da trazi igru, trazi petorku, luta kao brod bez kormilara.
Da, tu GM ima ponajvecu odgovornost zbog igraca koji su na raspolaganju u rosteru, ali pobogu pa ne moze Fournier biti opcija br.1. Njega bolu ku.rac , potpisao ugovor od 80 mil, i sad nabija samu statistiku.
Tu i Vogel ima veliku krivicu
Ko vidi Nindžino lice i priča o tome, umreće u najstrašnijim mukama!
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 24.11.2016.
Poruka: 91
28. studenog 2016. u 04:41
Veyron je napisao/la:
Kako je to tocno Vogel "stvorio" PG13?
Vidi cijeli citat


Nisam rekao da ga je stvorio, nego da se pod njegovom paskom razvio u superstara. Sto je tu u opce sporno?

George je bio deseti pick drafta tako da ne mozemo sada gledati unatrag i tvrditi da je bio "sigurna stvar" poput Lebrona, Duranta, Davisa ili Duranta pa da kazemo da nije bitno tko ih je trenirao. Vogel je preuzeo momcad u Georgeovoj prvoj sezoni i pod njegovom vodstvom je George postao to sto je. Kome cemo odati priznanje za njegov razvoj ako ne Vogelu i Birdu koji ga je draftirao.
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 24.11.2016.
Poruka: 91
28. studenog 2016. u 04:44
Kajser je napisao/la:
Vogel ocito da trazi igru, trazi petorku, luta kao brod bez kormilara.
Da, tu GM ima ponajvecu odgovornost zbog igraca koji su na raspolaganju u rosteru, ali pobogu pa ne moze Fournier biti opcija br.1. Njega bolu ku.rac , potpisao ugovor od 80 mil, i sad nabija samu statistiku.
Tu i Vogel ima veliku krivicu
Vidi cijeli citat


A tko je trenutno spremniji biti opcija broj 1 od Fourniera? Eventualno Vucevic, ali ni njime ovdasnji forumasi bas nisu zadovoljni. Primjetio sam trend da se pljuje po svim igracima koji uzimaju minute/lopte Hrvatima u NBA. Treba jednostavno prihvatiti cinjenicu da je Mario trenutno znatno losiji igrac od Fourniera i da ga danas vjerojatno niti jedan ozbiljan trener ne bi pretpostavio Francuzu. 

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 19.08.2016.
Poruka: 2.677
28. studenog 2016. u 05:16
Ja mislio da cu bit prvi a vi i u tri ujutro nalupate 20 postova....

vogel usao u zonu ocaja... ponestaje mu opcija, i sto vise mixa to su rezultati gori....
danas ga gordon 0-12 i watson 0-6 unakazili... sutra mozda augustin il je francuz ponovo na redu.....,a znam sljedeci je payton sa sutem 2-14 i 7 TO....
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 19.08.2016.
Poruka: 2.677
28. studenog 2016. u 05:37
 

MARIO HEZONJA


SG/SF,
Orlando Magic

F
Mario Hezonja almost  got his chance back in the starting lineup. His reviews off the bench have been mixed and this season is quickly turning into a nightmare for the still-raw young forward. Hezonja has not taken the leap the Magic expected or hoped for from him, despite renewed confidence on the perimeter.

And when he struggles to defend, it is hard to find his value out there.

Hezonja missed a golden opportunity to wave his towel more eneretically. He stayed mostly with his ass glued to the bench even when Fournier finally did hit from behind the line. Moreover, instead of sharing a joyful moment with a teammate his facial expression was saying a thousand words. Or maybe just eight "Phew, I can do it from 29 feet easily". It was hard to find a reason to keep going to Gordon with the way this game went. Still, Vogel  forgot his confident Croat at the end of the bench, again.

This was a golden opportunity for Hezonja to reclaim his role on the team, and he flubbed it. Maybe giving him a bigger towel next time could help.

gle sta sam naso poslje danasnje tekme...

[uredio schizophrenic - 28. studenog 2016. u 06:13]
prekro
prekro
Mali dioničar
Pristupio: 14.01.2010.
Poruka: 5.575
28. studenog 2016. u 08:05
vidim Vogel je udario kriznu rotaciju...samo 8 igrača

DJ Augustin promoviran u startera...to je taj potez...a onda još CJ Watson 20 minuta...ludilo! ali zamislite koji je to očaj kod Vogela kad igra na kartu Augustinovog prangijanja

čak mislim da radi dobru stvar za Hezonju što ga ostavlja na klupi u ovom momentu...nekakve 3-minutne prilike ionako od njega neće napravit korisnog igrača, nego će ga dodatno ubit

Vogel očito pokušava sa veteranima pokrenut stvari, osmislit nešto suvislo...ako to ubrzo ne proradi, onda očekujem da novi reset i ubacivanje Hezonje u pristojnu ulogu od 20 minuta po utakmici (with licence to shoot, jel)

P.S. meanwhile in Phoenix, Booker se i dalje bjesomučno napucava (27 lopti dobio)...PHO gubi, ali će barem od toga dečka stvorit "ubojicu"...još ako Benderu daju minutažu u drugom dijelu sezone, razviju ovog Chrissa, već su složili bazu (+Bledsoe) koja ima smisla i budućnost
  • Najnovije
  • Najčitanije