Mario Hezonja

joke1505
joke1505
Mali dioničar
Pristupio: 20.01.2004.
Poruka: 7.540
28. studenog 2016. u 08:35
prekro je napisao/la:
vidim Vogel je udario kriznu rotaciju...samo 8 igrača

DJ Augustin promoviran u startera...to je taj potez...a onda još CJ Watson 20 minuta...ludilo! ali zamislite koji je to očaj kod Vogela kad igra na kartu Augustinovog prangijanja

čak mislim da radi dobru stvar za Hezonju što ga ostavlja na klupi u ovom momentu...nekakve 3-minutne prilike ionako od njega neće napravit korisnog igrača, nego će ga dodatno ubit

Vogel očito pokušava sa veteranima pokrenut stvari, osmislit nešto suvislo...ako to ubrzo ne proradi, onda očekujem da novi reset i ubacivanje Hezonje u pristojnu ulogu od 20 minuta po utakmici (with licence to shoot, jel)

P.S. meanwhile in Phoenix, Booker se i dalje bjesomučno napucava (27 lopti dobio)...PHO gubi, ali će barem od toga dečka stvorit "ubojicu"...još ako Benderu daju minutažu u drugom dijelu sezone, razviju ovog Chrissa, već su složili bazu (+Bledsoe) koja ima smisla i budućnost
Vidi cijeli citat


Sve si napisao ovim postom to je ta razlika između franšiza koje znaju što žele u budućnosti i ovih što će još dugooo biti na dnu svoje konferencija, a ako uspiju nekim slučajem dohvatiti play off, to će im biti ravno tituli

my favorite:Nash,Wade,Ginobili,Nowitzki,Duncan
joke1505
joke1505
Mali dioničar
Pristupio: 20.01.2004.
Poruka: 7.540
28. studenog 2016. u 08:49
No idemo redom vidim da ovdje se pomalo izbjegava analiza rada trenera u do sadašnjem dijelu. Dagle prije svega da zaključimo kako Vogel iza sebe ima respektabilnu karijeru, kakoje uglavnom smatran jako dobrim i razvojnim trenerom, je da je bilo odrđenih problema i u Pacersima, ali evo možemo se složiti da smo svi u odnosu na Skilesa mislili da je upgrade, no da vidimo dosadašnji učinak i realizaciju ciljeva u Orlandu
1) Prvi i osnovni cilj mu je bio play off i sve mu je podređeno tome, već nakon 15 utakmica više manje je vidljivo da će to biti teško dostižan cilj , dakle cilj broj 1 je nakon 15 utakmica doveden u pitanje
2) Razvoj mlađih igrača je trebao biti cilj broj 2. Redom naš mladac mu je uglavnom u DNP statusu bez prave šanse, Gordon izgleda očajno i uporno i uporno se gura na 3 iako svaki navijač vidi da to ne ide, Payton je pod kritikama i pritiskom rezultata prebačen na klupu kao i Gordon vjerovatno kada se Green vrati i sada zbog DJ Drkenzija ide na poziciju 2. Bez ikakve dileme ni T od traga njegove reputacije razvojnog trenera
3) Dizanje cijene Vučeviću ( ovo sad nagađam), Vučko izgleda lošije nego ikada, ni sjena onog njegovog napadačkog potencijala pod Skilesom, sada ga je gurnuo i na klupu, totalno nejasno što trener i franšiza žele od svoga prvog igrača
4) Konstatna igre i petorke ne da ne postoji nego toliko je lutanja da su tri petorke promjenjene u 15 utakmica, ne zna se više ni kakva je ulog pojedinog igrača. osmi francuza i Ibakesvi su izgubili svoje prave uloge, ne postoji ni ideja rotacije, skračuje se pa se mjenja rotacija, totalna pogubljenost u kadru rekao bi anarhija
5) trenutni rezultat, Skiles je imao fine brojke u ovo doba prošle godine za razliku od Vogela, a tek mu sada kreće pakleni raspored.
Dakle činjenice govore drugačije i Vogel je pogubio definitivno konce, nema ideju kako dalje ,luta s ulogama ipetorkama, a sa ovim Dj Drkenzi i Green 15 miliona za godinu fazonom bome opasno je ugrozio i reputaciju ozbiljnog trenera. Trenutno u ekipi vlada totalni raspašoj i svi jedva čekaju trade i igrači se potajno nadaju tome.
Toliko o ekipi, a što se Heza tiče, samo se nadam da individualno radi ozbiljno, šansa će doći na bilo koji način,uostalom svaku 5 utakmicu po 8 minuta i super,čisto da pojedini mogu reči da je dobio šansu i staviti mu istu odgovornost kao ostatku ekipe 
my favorite:Nash,Wade,Ginobili,Nowitzki,Duncan
Kajser
Kajser
Potencijal za velika djela
Pristupio: 05.06.2006.
Poruka: 2.698
28. studenog 2016. u 09:21
@Swagzim Puno bolja opcija je bila da se igra više pomera preko Vučevića , koji je prošle sezone igtrao jako dobro ofanzivno, nego prema Fournier-u. Šta je sa njim ove sezone , stvatno mi nije jasno.   Meni  Fournier čak i nije loš kao igrač , ali ni slučajno opcija br.1 ofanzivno. 
Nije da branim Hezonju, ali mlad igrač 2ga sezona , zaledjen na klupi , a ekipa gubi li gubi..... 
A Vogel je totalno izgubio kompas. Traži petorku , menja startere i opet ne ide..... Zadnjih 3-4 utakmica, meni igledaju kao čista panika Vogela i ekipe oko njega ( mislim na pomočnike). Nisam siguran da ima veliku podršku GM-a koji je sam po sebi usr.ao stvar .
Nije ružičasta budučnost za Magic ni slučajno.

Na dugom roku Magic mislim da su baš sj.ebani . Ibaka ( koji je nesumnjovo njihov najbolji igrač ove sezone) će jako verovatno potpisati za nekog kontendera za veliki novac ( postaje ovo ljeto Unrestricted) i tu se vidi cjela glupost Oladipovog trade. 
Da Skilles nije imao sjajan rezultat prošle godine, ali je bar razvijao Paytona i Hezonju, koliko toliko....
Ovaj se je pogubio.
Ko vidi Nindžino lice i priča o tome, umreće u najstrašnijim mukama!
joke1505
joke1505
Mali dioničar
Pristupio: 20.01.2004.
Poruka: 7.540
28. studenog 2016. u 09:39
Kajser je napisao/la:
@Swagzim Puno bolja opcija je bila da se igra više pomera preko Vučevića , koji je prošle sezone igtrao jako dobro ofanzivno, nego prema Fournier-u. Šta je sa njim ove sezone , stvatno mi nije jasno.   Meni  Fournier čak i nije loš kao igrač , ali ni slučajno opcija br.1 ofanzivno. 
Nije da branim Hezonju, ali mlad igrač 2ga sezona , zaledjen na klupi , a ekipa gubi li gubi..... 
A Vogel je totalno izgubio kompas. Traži petorku , menja startere i opet ne ide..... Zadnjih 3-4 utakmica, meni igledaju kao čista panika Vogela i ekipe oko njega ( mislim na pomočnike). Nisam siguran da ima veliku podršku GM-a koji je sam po sebi usr.ao stvar .
Nije ružičasta budučnost za Magic ni slučajno.

Na dugom roku Magic mislim da su baš sj.ebani . Ibaka ( koji je nesumnjovo njihov najbolji igrač ove sezone) će jako verovatno potpisati za nekog kontendera za veliki novac ( postaje ovo ljeto Unrestricted) i tu se vidi cjela glupost Oladipovog trade. 
Da Skilles nije imao sjajan rezultat prošle godine, ali je bar razvijao Paytona i Hezonju, koliko toliko....
Ovaj se je pogubio.
Vidi cijeli citat

Ovo je jedna od največih zabluda Orlanda, s ovakvom dugoročnom strategijom koju grade preko francuza to je čisti prosjek ekipa, nedovoljno ni za play off. ovdje si samo zaboravio što će se desiti s Greenom 15 miliona vrijednim likom kada istekne godišnji ugovor, a uzeo je jako bitne minute i gordonu i Hezonji, sada kada DJ Drkenzi uzme minute Paytonu, vidiš da su Vogelove procijene i odluke dugoročno katastrofalne. Da ne pričam da Vučko jedva čeka odlepršati, a i Ibaka bi mogao
[uredio joke1505 - 28. studenog 2016. u 09:39]
my favorite:Nash,Wade,Ginobili,Nowitzki,Duncan
Duje77
Duje77
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 16.06.2013.
Poruka: 23.719
28. studenog 2016. u 09:54
Boli me dupe za Tragic i Vogela, ali stvarno treba znati popušiti četiri u nizu, i to tri zadnje doma od Wizardsa, Sunsa i Bucksa.

Bar se sad iskristaliziralo da Scott ipak nije toliko loš trener kako smo laprdali u prvoj sezoni, niti je Vogel nekakav genije i omnipotentni spasitelj koji će od Tragica napraviti PO momčad, od Gordona all star igrača, preporoditi Hezonju itd.
[uredio Duje77 - 28. studenog 2016. u 09:54]
Hala Madrid!
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 31.05.2012.
Poruka: 665
28. studenog 2016. u 09:59
xavier je napisao/la:
Koliko ja znam, ne postoji službena definicija riječi "veteran" u NBA ligi tako da se koristi za različite stvari, ali obično se odnosi na igrače koji više nisu na rookie ugovorima.

Uglavnom, prilično drugačije značenje od onog kako obično doživljavamo tu riječ.
Vidi cijeli citat


Mislim da sam negdje naletio negdje da je 8 ili više sezona, odnosno, da se nakon 7. sezone dobije status veterana, ali ne mogu naravno to iskopat. To je škakljivo sada definirat naravno, jer neki iz Europe dođu s 30.
Isto je nezahvalno i po ruki ugovoru, pošto bi neke s 23 nazivali veteranima, a ove iz 2. runde ponakead već i s 20. Možda je čak imalo kakve veze s prijašnjim kolektivnim ugovorom, a kako je novi na snazi, više nema pa ne mogu ni izguglat. Nemam pojma.
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 04.05.2014.
Poruka: 851
28. studenog 2016. u 10:11
iguala je napisao/la:
xavier je napisao/la:
Koliko ja znam, ne postoji službena definicija riječi "veteran" u NBA ligi tako da se koristi za različite stvari, ali obično se odnosi na igrače koji više nisu na rookie ugovorima.

Uglavnom, prilično drugačije značenje od onog kako obično doživljavamo tu riječ.
Vidi cijeli citat


Mislim da sam negdje naletio negdje da je 8 ili više sezona, odnosno, da se nakon 7. sezone dobije status veterana, ali ne mogu naravno to iskopat. To je škakljivo sada definirat naravno, jer neki iz Europe dođu s 30.
Isto je nezahvalno i po ruki ugovoru, pošto bi neke s 23 nazivali veteranima, a ove iz 2. runde ponakead već i s 20. Možda je čak imalo kakve veze s prijašnjim kolektivnim ugovorom, a kako je novi na snazi, više nema pa ne mogu ni izguglat. Nemam pojma.
Vidi cijeli citat


Ma nemaju tu godine nikakve veze, Prigioni je s 35 bio rookie...nisam ni ja siguran sto oni smatraju veteranom ali mi isto u glavi zvoni da su to svi igraci koji odrade rookie ugovor
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 19.08.2016.
Poruka: 2.677
28. studenog 2016. u 10:37
Ja znam šta je za mene veteran... ak mu znam spelovati cijelo ime, znam mu broj dresa i vidio sam ga tri puta na hajlajtsima ili na shaqovom showu....
[uredio schizophrenic - 28. studenog 2016. u 10:40]
xavier
xavier
Moderator
Pristupio: 11.09.2012.
Poruka: 22.557
28. studenog 2016. u 11:14
iguala je napisao/la:
xavier je napisao/la:
Koliko ja znam, ne postoji službena definicija riječi "veteran" u NBA ligi tako da se koristi za različite stvari, ali obično se odnosi na igrače koji više nisu na rookie ugovorima.

Uglavnom, prilično drugačije značenje od onog kako obično doživljavamo tu riječ.
Vidi cijeli citat


Mislim da sam negdje naletio negdje da je 8 ili više sezona, odnosno, da se nakon 7. sezone dobije status veterana, ali ne mogu naravno to iskopat. To je škakljivo sada definirat naravno, jer neki iz Europe dođu s 30.
Isto je nezahvalno i po ruki ugovoru, pošto bi neke s 23 nazivali veteranima, a ove iz 2. runde ponakead već i s 20. Možda je čak imalo kakve veze s prijašnjim kolektivnim ugovorom, a kako je novi na snazi, više nema pa ne mogu ni izguglat. Nemam pojma.
Vidi cijeli citat


Pa njima je sasvim svejedno imaš li 23 ili 30 godina, bitno je jedino koliko NBA sezona imaš iza sebe.

Prvu godinu si rookie, bez obzira dolaziš li sa 19 ili 25, drugu si sophomore, a neki igrače već nakon toga počnu nazivati "veteranima".
MCOIS
baloncesto
baloncesto
Potencijal za velika djela
Pristupio: 01.02.2016.
Poruka: 1.135
28. studenog 2016. u 11:21
Lako je bilo u Pacersima dok si iza sebe imao kosarkaskog boga koji je stvorio ekipu na pickovima, a nije imao nikad pick ispod 10.mjesta na draftu i kroz tradeove u kojima ti dovede igrace od kojih imas koristi.. sad kad si prepusten sam sebi u kaoticnoj fransizi s debilnim vlasnicima i gm koji se pogubio skroz ce se vidjeti koliko vrijedis..

Payton i nije igrac nego za klupu, ovakav play bi mogao proci u 90-im u danasnjoj kosarci nema sanse. Gordon na trojci nema sta traziti, nema sut, kosarkaska inteligencija je upitna, a ovi ga ne znaju koristiti na nacin na koji je iskoristiv. S tim da se u njegovoj igri ne vidi nikakav napredak, i dalje je sirov.

Fransiza koja pomisli da im Fournier moze biti prva opcija i ne zasluzuje nego tovariti na dnu konferencije. Covjek je uspio imati +/-, minus 67 u jednom tjednu. A da ne govorim da dovedes Ibaku koji je u silaznoj putanji vec zadnje dvije sezone, Greena koji se nakon okc nigdje nije zadrzao dulje od dvije sezone i indijanca Augistinea. Uz sve to preplatis jebeno drvo na temelju hypea u jednom playoffu.

  • Najnovije
  • Najčitanije