Mario Hezonja

joke1505
joke1505
Mali dioničar
Pristupio: 20.01.2004.
Poruka: 7.539
28. studenog 2016. u 22:51
Kada već idemo s citiranjem forumaša, drago mi je da ste citirali baš te postove, recimo ovaj zadnji citat je od lika koji ima 200-njak upisa, ovaj koji ja stavljam je osoba koja godinama prati Orlando Magic čovjek sa "samo" 34290 postova na Orlandovoj temi.
I ovo ljepljenje i izbor postova dovoljno govori o tome kako se pojedini tu registriraju kako bi isključivo devalvirali Heza i naravno na neki način "svršavali" zbog situacija o kojoj pričamo ( a koja mene iskreno žalosti), kako se evidentno radi o osobi koja NBA smatra turnirom, kao što je i prethodni Trol to pisao, postavljam pitanje moderatoru, zbog čega si banirao ljude koji su se isprovocirali ovakvim likovima, a nisi evidentno spriječio dupla registriranja i trolanje, jeli krajnji cilj da se isključimo svi lijepo s ove teme i foruma, već ste jednom radili takve greške, pa evo izvolite sretno, još malo pa će svaki balavac registrirati se na 2-3 profila pa dok istišče prištiče jebavati nas, a tako lijepo je bilo bez Iuadale, bez D i onda se u isto vrijeme pojave obojica i razjebu temu i ljudi zbog njih dobiju ban i pobjegnu s ove teme. Nije problem kada mi pišu satko, sss, kit i ostala ekipa koja ne djeli slična mišljenja, ali su realni i ne izmišljaju ljudima stvari (Dobro kit se jednom zajebao), a druga stvar kada puštate da pojedinci evidentno i ciljano ruše svaku normalnu rapsravu na temi.
Još malo pa će me ubjediti da je ovaj Orlando ravan GSW i da je Hezonja ima fantastičnu šansu ovu sezonu

We have screwed the pooch in development. I said it last year. "Don't overreact when these kids have terrible games this year because of all the turnover/coaching changes, scheme changes, role changes, starter/bench roles." It takes time. To say we "gave them all the chances in the world" is hyperbole. Even Wiggins who scored 47 points recently is shooting 27% and 10% on threes over his last 5-6 games and he's been shoveled minutes like no other.

The big issue is we were extremely reluctant in a REBUILDING ERA to put our highest ceiling players in big-time situations to shoulder the load (babying them, in a sense) and now we're expecting them to be as consistent or even better than certain veterans on the team when that makes zero sense at all. How can we expect Gordon, Payton, Mario to be consistent when most of the rest of the team isn't doing that day in and day out? It's sort of like having your kids learn the piano and expecting the one who had the least amount of time with the instructor produce something that sounds like Beethoven. These players have talent, but they're not prodigies. Even if they turn out to be solid roleplayers like an Otto Porter type in his 4th year, that's extremely valuable to a team. We still don't know what any of these guys are because their development has been so uneven and it has fans clamoring for Rudy **** Gay and Brandon **** Knight.

In that sense, that's where I'm disappointed with Hennigan and management. I don't overreact when a 21 year old misses a bunch of shots but is trying his heart out. I overreact when I see no plan or structure in place for our future.

Dakle ovako razmišlja ozbiljan, rekao bi čak analitičar Orlanda, a ovako gore rezonira klinac s 200 postova pa tko voli neka odvaga
my favorite:Nash,Wade,Ginobili,Nowitzki,Duncan
j.s.veron
j.s.veron
Potencijal za velika djela
Pristupio: 26.08.2015.
Poruka: 2.106
28. studenog 2016. u 23:37
Jao ljudi !! ,, u što se tema pretvorila, u horror "rasprave",,,Ja sam otvorio iz fore Mario Hezonja 2 temu za "navijače" kako su prozvali neke, koji samo žele pratit i sudjelovat u raspravi o Hezovoj karijeri,,Što bi značilo da se to odnosi na sve koji
ne žele čitati komentare koje provociraju uzaludnu raspravu koliko je Hezonja dobar ili loš.,To mi je na razini Messi Ronaldo prepucavanje za maloljetne. Sada zapravo ponovo razmišljam o toj ideji.
[uredio j.s.veron - 28. studenog 2016. u 23:42]
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 23.10.2011.
Poruka: 10.239
28. studenog 2016. u 23:45
Ne razumijem sto joke i ostali mariovi fanovi misle?

da ce se povecanjem hezonjine minutaze gladni najesti, coravi progledati, a beskucnici okuciti?

tip je jednostavno limitiran - barem zasad! i odakle ta mitomanija da je on radnik u rangu drazena? 

nista nije popravio odkad je dosao u ligu, osim obrane, a i tu je daleko od elitnog, ali mu je sut propao ko grcka. 

sad kad se vrati meeks, mario ce igrati jos manje.
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 31.05.2012.
Poruka: 665
28. studenog 2016. u 23:52
Inače, kod nas je dosta forsiran taj mit o Draženu radniku. Da se ne shvati krivo, nije mit da je Dražen radnik, nego je mit da je jedini. Nisu Kukoč ili Rađa trenirali ništa manje. Svi respektabilni NBA košarkaši moraju uložiti jednako truda kao i svaki čovjek koji je u nekom drugom polju među najboljima na svijetu.
joke1505
joke1505
Mali dioničar
Pristupio: 20.01.2004.
Poruka: 7.539
28. studenog 2016. u 23:53
iguala je napisao/la:
Inače, kod nas je dosta forsiran taj mit o Draženu radniku. Da se ne shvati krivo, nije mit da je Dražen radnik, nego je mit da je jedini. Nisu Kukoč ili Rađa trenirali ništa manje. Svi respektabilni NBA košarkaši moraju uložiti jednako truda kao i svaki čovjek koji je u nekom drugom polju među najboljima na svijetu.
Vidi cijeli citat

Eto ga sad si ti Hezonju stavio u kontekst Dražena i ekipe....Nek nije do mene ovaj put...

my favorite:Nash,Wade,Ginobili,Nowitzki,Duncan
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 31.05.2012.
Poruka: 665
28. studenog 2016. u 23:55
joke1505 je napisao/la:

Eto ga sad si ti Hezonju stavio u kontekst Dražena i ekipe....Nek nije do mene ovaj put...

Vidi cijeli citat


Inače nisam. 
joke1505
joke1505
Mali dioničar
Pristupio: 20.01.2004.
Poruka: 7.539
28. studenog 2016. u 23:55
Usput, pošto sam čest gost Dubrovnika, Mario mi je zbog ovih bitki dužan bar jedno pivo, čisto da se upoznmo i nasamo razjasnimo sve ove neke nedoumice, majke mi ću mu mail poslati na kraju sezone....
my favorite:Nash,Wade,Ginobili,Nowitzki,Duncan
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 23.10.2011.
Poruka: 10.239
28. studenog 2016. u 23:57
iguala je napisao/la:
Inače, kod nas je dosta forsiran taj mit o Draženu radniku. Da se ne shvati krivo, nije mit da je Dražen radnik, nego je mit da je jedini. Nisu Kukoč ili Rađa trenirali ništa manje. Svi respektabilni NBA košarkaši moraju uložiti jednako truda kao i svaki čovjek koji je u nekom drugom polju među najboljima na svijetu.
Vidi cijeli citat


Pa nije mit. Nitko nije ni rekao da se on jedini odrice, ali pogledaj sto je Drexleri npr rekao za njega.

Imali su dva treninga dnevno i nakon prvog treninga su svi otisli kuci, Drazen ostao voziti biciklu 5 sati, kad su se ostali vratili, kaze mu Clyde, kad si došao, Drazen ga samo pogleda i kaze da uopće nije išao kući.

Navodno je bildao noge da igra bolju obranu.

Pa kad se ustajao prije zore i isao trenirati na Baldekinu...

Puno ljudi je za Drazena reklo da se takva radna etika rijetko viđa.
j.s.veron
j.s.veron
Potencijal za velika djela
Pristupio: 26.08.2015.
Poruka: 2.106
28. studenog 2016. u 23:58
iguala je napisao/la:
j.s.veron je napisao/la:
Jao ljudi !! ,, u što se tema pretvorila, u horror "rasprave",,,Ja sam otvorio iz fore Mario Hezonja 2 temu za "navijače" kako su prozvali neke, koji samo žele pratit i sudjelovat u raspravi o Hezovoj karijeri,,Što bi značilo da se to odnosi na sve koji
ne žele čitati komentare koje provociraju uzaludnu raspravu koliko je Hezonja dobar ili loš.,To mi je na razini Messi Ronaldo prepucavanje za maloljetne. Sada zapravo ponovo razmišljam o toj ideji.
Vidi cijeli citat


Ja sam pisao o mogućim trejdovima, o disbalansu o rosteru, davao prognoze za odredišta Vuča i Hezonje, a onda je došao Joke i počeo pisati o meni. Tako da je možda bolje da otvorimo temu o meni, pa da joke i ekipa ne zatrolaju sve ostale.
Vidi cijeli citat

Tamna polutka i svijetla polutka Hezonje 
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 31.05.2012.
Poruka: 665
29. studenog 2016. u 00:02
leonard cohen je napisao/la:


Pa nije mit. Nitko nije ni rekao da se on jedini odrice, ali pogledaj sto je Drexleri npr rekao za njega.

Imali su dva treninga dnevno i nakon prvog treninga su svi otisli kuci, Drazen ostao voziti biciklu 5 sati, kad su se ostali vratili, kaze mu Clyde, kad si došao, Drazen ga samo pogleda i kaze da uopće nije išao kući.

Navodno je bildao noge da igra bolju obranu.

Pa kad se ustajao prije zore i isao trenirati na Baldekinu...

Puno ljudi je za Drazena reklo da se takva radna etika rijetko viđa.
Vidi cijeli citat


Ima priča i s Kobeom gdje je netko ujutro došao na šuterski trening, a ovaj šutirao od dan prije. Uglavnom se uz sve vrhunske igrače veže neka slična priča. Ray Allen eto isto išao na šuterski jutro nakon osvojenog naslova. Mislim da je kod Dražena zbog tragične sudbine ta priča ispričana nešto više puta, pa se zbog toga dobija dojam da je jedinstven po tom pitanju.
  • Najnovije
  • Najčitanije