Mario Hezonja

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 24.11.2016.
Poruka: 91
28. studenog 2016. u 20:26
Tradeovi Harrisa i Oladipa su po mome misljenju svakako pogreske Magica, ali time se zapravo otvorilo vise prostora za Hezonju koji to, na zalost, nije dobro iskoristio. Tako da bas i ne razumijem zaljenje Marijevih navijaca radi tih poteza.
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 24.11.2016.
Poruka: 91
28. studenog 2016. u 20:28
iguala je napisao/la:
Swagzim je napisao/la:
Tesko da ce netko poslati neku vrijednost za njega. Sta bi Magic uopce mogao izvuci? Recimo pick prve runde im nitko nece dati.

Jedino ako bude dio nekog veceg tradea.
Vidi cijeli citat


Ja vidim Portland kao moguće odredeište. Sigurno će trejdati za visokog, a istovremeno imaju dosta igrača na vanjskim pozicijama. Sad sam se sjetio da je Orlando i Harklessa poslao za pick 2. runde 2020.  Dečko 93. godište. Bilo bi ekstra da im ga Portland vrati za Vučevića i Magicov 5. pick iz 2015.
Vidi cijeli citat


U tom slucaju isto ne bi imao bog zna kakvu minutazu.
kemp3
kemp3
Mali dioničar
Pristupio: 16.07.2016.
Poruka: 5.595
28. studenog 2016. u 20:31
Collison (1y, veteran, igrao za Vogela) +Casspi (1y, nezadovoljni sa njim, a SF) / Hezonja + Payton 


Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 31.05.2012.
Poruka: 665
28. studenog 2016. u 20:33
Swagzim je napisao/la:


U tom slucaju isto ne bi imao bog zna kakvu minutazu.
Vidi cijeli citat


Pa ako ne napreduje, vjerojatno nigdje neće imati minutažu.
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 31.05.2012.
Poruka: 665
28. studenog 2016. u 20:42

You are being purposefully weird in 2016 to give Aaron Gordon 30 secs at PF but play Biyombo and Vooch together 15 minutes ( last night)


Problem je po meni taj što je momčad Magica užasno loše izbalansirana i jedino kad zapravo mogu igrati ono što bi Vogel htio je kad je Ibaka u igri. Biyombo i Vučević su manjkavi svaki u jednom smjeru, a Gordon kao PF slabo paše s bilo kojim od njih. Biyombom još donekle, Vučevićom nikako. Ali ne sumnjam da će tu biti još 100 različitih rotacija do kraja sezone. Ova situacija je zapravo odlična za Maria ako želi ugrabiti priliku, sigurno će bit pritiska da dobije minute i sve što mora je dokazivati se. Sezona je duga.

kit teller
kit teller
Mali dioničar
Pristupio: 18.09.2002.
Poruka: 6.425
28. studenog 2016. u 20:59
Ja se smijem kladit da će ga Divac igrača dovesti u Sacramento. Voli on dovest "zemu" (pa se malo i s tim hvalit).

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 31.05.2012.
Poruka: 665
28. studenog 2016. u 21:09
kit teller je napisao/la:
Ja se smijem kladit da će ga Divac igrača dovesti u Sacramento. Voli on dovest "zemu" (pa se malo i s tim hvalit).

Vidi cijeli citat


Ja se ipak nadam drugom scenariju, jer ako je Orlando disfunkcionalna sredina, bojim se što će tek navijači Hezonje misliti o cirkusu koji predvodi ludi Indijac i njegov GM koji jedva razumije pravila NBA poslovanja.
kit teller
kit teller
Mali dioničar
Pristupio: 18.09.2002.
Poruka: 6.425
28. studenog 2016. u 21:13
Komentar s RealGM:
"The common denominator with two coaches benching Hezonja is Hezonja and at some point we have to start holding the players accountable."
Ja bih samo rekao da je tu riječ o 5-6 trenera
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 31.05.2012.
Poruka: 665
28. studenog 2016. u 21:20
http://basketball.realgm.com/wiretap/244119/Nikola-Vucevic-Disagrees-With-Decision-To-Come-Off-Bench
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 24.11.2016.
Poruka: 91
28. studenog 2016. u 22:26
It should be noted that Jodie Meeks returned to practice two weeks ago, so I'm thinking if Fournier is moving to the 3 that we will be inserting Jodie Meeks in at the 2. 

Or maybe I'm wrong and we'll see CJ Wilcox get some time. He impressed me in preseason. I'm okay with Hezonja sitting on the bench, at this point he's not an NBA caliber player.

S RGM-a
  • Najnovije
  • Najčitanije