joke1505 je napisao/la:
Ovako da te ne citiram ide prdugo:
1. 13,9 minuta u prosjeku je šansa, od toga vjerovatno pola u nebitnim momentima i nekoliko DNP utakmica, reci da se zajebaješ. Usput njegove najbolje dvije utakmice su upravo one kada je igrao preko 20 minuta i kada je uhvatio kontinuitet. Predsezona i šansa, mora da se šališ kao i uvijek pokušavaš ljudima koji nisu imali šansu gledati Orlandu podvaliti priču, izvrčeš, kao što si nas i prozvao za Vogelovu izjavu koju smo kao fazon "izmislili"
2. AKO, ponavljam AKO mu je taj isti trener sugerirao promjenu mehanike šuta onda bi valjda to trebao i istroiti, pa ne mjenja se mehanika šuta u jednoj jebenoj utakmici. To što pokušava s veteranma vidimo kako mu ide "sjajno" radi svoj posao naprosto "sjajno", a potez s Greenom je jedan od najglupljih jedne frašze i trenera uopće ove sezone, super evo dovest će ih Green za 15 miliona do 11 pozicije na istoku, istekne ugovor, sezona razvoja mlađih igrađa prođe i šta onda? Kako onda, potpisati Greena još jednu sezonu za 20 miliona...ma bravo ti valjda shvaćaš da zbog ovakvih stvari i jesu tu gdje jesu
3. Imati ovakav skor koji je značajno lošiji nego prošle godine nakon sjajnog rasporeda znači da tim igra lošije ili ćeš nas sada ubjediti da igra bolje??? Usput si popušio Oladipa, dalje "samo" Vučević igra lošije, zanimljivo "samo" to samo je prvi i najbolji napadač ekipe, Gordon izgleda bolje, reci da se zajebaješ, opet te tvoje sitne laži, Gordon je izgledao jako dobro krajem sezone, naravno tu je i Hezonja, to su već trojica. Dalje Payton nije ni sjena onoga s kraja sezone isto tako, a ako ćeš iskreno Francuz se prošle godine i trudio u obrani,valjda ganjao ugovor, ove godine je dobio loptu u ruke pa tu su brojke, a defanzivno je užasan. Klupa se ne može porediti jer je dosta izmjena tu se desilo, ali i klupa izgleda očajno. Još malo ubjedit ćeš nas da se radi o fantastičnoj play off ekipi, krasno i bajno je u Orlandu, ne znam samo što oni na Orlandovim forumima pizde da je ovo najgora ekipa ikada, a nije da nisu imali konkurenciju zadnjih par godina
Vidi cijeli citat
1. Dvije utakmice, od koje je jedna pušiona od 30 razlike nisu nikakva konstanta. Ne znam zašto se čitavo vrijeme ponavlja kako je Hezonja proigrao, kad nije. Biti članom rotacije u 15 utakmica za redom (da, predsezona je isto pokazatelj, nije da je to ljetna liga, a Hezonja je i predsezonu igrao loše) i igrati uglavnom od 15 do 30 je šansa. Da je igrao dobro, odnosno onako kako smo se svi nadali, danas bi imao 30 minuta.
2.Ne potpisuje trener igrače, trener radi s onime što ima i pokušava izvući najbolje iz ekipe. Ja ne vidim kojim bi on potezom Orlando doveo u playoff. S druge strane, ne vidim što je sporno u kažnjavanju mladih za loše igre. Što ti točno misliš da bi se desilo kad bi Gordonu, Hezonji i Paytonu dao garantiranih 35 minuta? Da li bi oni bili bolji igrači od Fourniera i Ibake recimo? I koliko bi trebalo da uopće postanu bolji, pošto je recimo Fournier tek malo stariji od Paytona. Biyomba isto. Zar je po tebi uvijek kriva ekipa ako neki igrač ne ispadne kako su se nadali? Da li je Cleveland kriv što je Irving ispao all star, a Bennett scrub? Fulali su u njegovu razvoju negdje? I što te točno muči u vezi Greenovog ugovora? Trebali su mu možda dati 75 na 5 kao Blazersi Crabbeu? Oni su ga uzeli na 1 sezonu upravo zato jer mu ne žele dati više, a treba im tu igrač. Nisu uspjeli dovesti koga su htjeli, pa su se morali zadovoljiti i njim.
3.Imaju lošiji sastav nego lani. Nisam rekao da Gordon izgleda bolje, tako da su to tvoje laži. Vučević nije toliko dobar da promijeniš sustav kako bi ugodio njemu. I ne možeš sad kategorički uzimati stvari, Gordon je na istom prosjeku ko lani, očito mu ne leži pozicija, ali ni povećana potrošnja, Payton je na istim brojkama ko lani, Fournier i na boljim. Ostao je dakle Vučević koji je objašnjen i ostao je Hezonja s dna klupe. Lani niste pisali da Fournier grize u obrani, čudno.
I zašto uporno izvrčeš riječi? I kakve veze na kraju imaju Orlandovi navijački forumu s ičim? Normalno da su nezadovoljni kad su razbili jezgru mladih i talentiraih igrača, ostavili one koji za sada izgledaju kao bust ili u najboljem slučaju role igrači, a doveli su tek igrača koji je realno 3-4 opcija. Tko uopće hvali poteze Orlanda?