Mario Hezonja

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 24.11.2016.
Poruka: 91
28. studenog 2016. u 16:53
allen je napisao/la:
dosli navedeni pacijenti online..i odmah 10 minusa 
Vidi cijeli citat


Ocito ostali clanovi nisu zadovoljni kvalitetom tvojih upisa. Iskreno, nije tesko razumjeti zasto.
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 31.05.2012.
Poruka: 665
28. studenog 2016. u 16:58
Swagzim je napisao/la:
allen je napisao/la:
dosli navedeni pacijenti online..i odmah 10 minusa 
Vidi cijeli citat


Ocito ostali clanovi nisu zadovoljni kvalitetom tvojih upisa. Iskreno, nije tesko razumjeti zasto.
Vidi cijeli citat


Zanimljivo je usporediti raspravu prije dolaska tenisfana i raspravu nakon što je on počeo upozoravati na klonove i provokatore. Allen s druge strane je jedva dočekao da se može priključiti pljuvačini po pokojnom mumiji. Valjda je ovo sad razina na kojoj se dobro snalaze.
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 24.11.2016.
Poruka: 91
28. studenog 2016. u 16:58
tenis_fan je napisao/la:
allen je napisao/la:
dosli navedeni pacijenti online..i odmah 10 minusa 
Vidi cijeli citat


Ma ne brini. Jedan je već dobio ban neko vrijeme,a drugi zauvijek zato kaj je imao 2 profila pa sada misli da je pametan i da će nekoga isprovocirati iako je baš zbog svoje inteligencije popio ban.   Kao što sam već rekao,treba ih ignorirati,pogotovo Swagzima jer mu je ovo u najboljem slučaju 3. profil i kraj priče.
Vidi cijeli citat


Vjeruj mi da necu izgubiti niti sekundu sna radi tvog ignoriranja. I moram ti odati priznanje, jer si stvarno digao raspravu na vrhunsku razinu.
The Dream
The Dream
Potencijal za velika djela
Pristupio: 25.07.2016.
Poruka: 1.995
28. studenog 2016. u 17:30
Došlo je do toga da molim Marija Hezonju da odigra barem solidnu tekmu ( a to uključuje i trenera Vogela da mu da neke konkretne minute, jer jedno bez drugoga ne ide ) da ne gubimo vrijeme i živce svi skupa na prepucavanja kojih je u zadnje vrijeme sve više.

Zadnjih tjedana redovito otvaram temu nadajući se da su se stvari pomakle sa mrtve točke, i svaki put se razočaram.

Da su barem neke obećavajuće glasine ( sad se već hvatam za slamke ), a kad ono dominiraju postovi u stilu: Gdje si bio... kada je Mario zadnji put do tricu. :P

Ajde Mario, ovaj naivac i dalje vjeruje u tebe, trgni se :)
joke1505
joke1505
Mali dioničar
Pristupio: 20.01.2004.
Poruka: 7.540
28. studenog 2016. u 18:17
Jebemti baš je tema krenula u dobrom smjeru, otvorila se pitanja rostera, pokušavalo se analizirati Vogelovu karijeru i zbog čega je ušao ovako loše u sezonu (što je meni uvijek zanimljivo jer tu ima zaista sjajnih poznavatelja NBA košarke poput xaviera iz čijih postova nauči čovjek nešto). Otvorila se priča i o tradeu, baš sam fino posložio pretpostavke rasprave, da dođemo do toga zbog čega i Hez nije imao šansu poput drugih. Na koncu ne treba puno pametovati samo treba čitati Vogelove intervjue i gledati utakmice, ali jbg nemaju svi tu privilegiju League passa i onda se pojave 2-3 indijanca i krene opet priča u istom smjeru, ubjeđuju nas u nešto što nema veze s pameću, iguala diskutira o tome već 2 tjedna, a da nije pročitao Vogelovu izjavu kada je ovaj Heza poslao na klupu, ali njega to drži da nam objasni dvije stvari.
a) Hezonja je dobio šansu kod Vogela (molim lijepo gdje i kada i koliko je to jebenih minuta po utakmici bila njegova šansa, lik je odigrao 5 utakmica po 15-ak minuta i to je šansa- počinje mi nedostajati Skiles)
b) Za rezultat je jednako odgovoran Green kao i Hezonja, ali kako, kako jebemti onda je i Krušlin odgovoran za naš rezultat kao i Hezonja u Riu
Zašto se vraćamo na početke radi jednog lika koji evidentno piše s dva profila (isti stil, iste konstatacije....), zašto se ljudima impliciraju stvari, nitko nije ni slova rekao protiv francuza, a onda nam dođe tu netko i to nabaci kao temu, to nema veze s pameću, ovdje samo pokušavamo dokućiti tri stvari:
1. Zašto je Hezonja ušao loše šuterski i mjenjao mehaniku nakon onakve sezone (Ako je to Vogelov zahtjev onda mu jebem sve po spisku, glup je ko kurac, a onda benčira tipa zbog toga, ponavljam AKO, to vrijedi i za Hezonju ako je njegova odluka)
2. Zašto trener ne drži iste prinsipe i kriterije rekalibriranja kod ostalih igrača, ako je prvi zbog rezultata na odstrijelu bio Hezonja, kada će to biti netko drugi ( ili zaista sve počinje od one famozen izjave pa je ego povrijeđen)
3. Kako baš da velika večina igrača igra lošije nego prošle sezone i to mislim na igrače koji su bili u Orlandu, pa nije valjda da je isključiva krivica na njima, mora da je i do trenera nešto
I da zaključim Rezultat je mjerilo ove ekipe, rezultat im je očajan unatoč sjajnom rasporedu, a tu je najmanje kriv Hezonje, jednako kriv kao i Rudež, svatko ima pravo na svoje odluke, ali neka svatko i preuzima odgovornost svojih odluka
my favorite:Nash,Wade,Ginobili,Nowitzki,Duncan
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 31.05.2012.
Poruka: 665
28. studenog 2016. u 18:36
joke1505 je napisao/la:

a) Hezonja je dobio šansu kod Vogela (molim lijepo gdje i kada i koliko je to jebenih minuta po utakmici bila njegova šansa, lik je odigrao 5 utakmica po 15-ak minuta i to je šansa- počinje mi nedostajati Skiles)
b) Za rezultat je jednako odgovoran Green kao i Hezonja, ali kako, kako jebemti onda je i Krušlin odgovoran za naš rezultat kao i Hezonja u Riu
Zašto se vraćamo na početke radi jednog lika koji evidentno piše s dva profila (isti stil, iste konstatacije....), zašto se ljudima impliciraju stvari, nitko nije ni slova rekao protiv francuza, a onda nam dođe tu netko i to nabaci kao temu, to nema veze s pameću, ovdje samo pokušavamo dokućiti tri stvari:
1. Zašto je Hezonja ušao loše šuterski i mjenjao mehaniku nakon onakve sezone (Ako je to Vogelov zahtjev onda mu jebem sve po spisku, glup je ko kurac, a onda benčira tipa zbog toga, ponavljam AKO, to vrijedi i za Hezonju ako je njegova odluka)
2. Zašto trener ne drži iste prinsipe i kriterije rekalibriranja kod ostalih igrača, ako je prvi zbog rezultata na odstrijelu bio Hezonja, kada će to biti netko drugi ( ili zaista sve počinje od one famozen izjave pa je ego povrijeđen)
3. Kako baš da velika večina igrača igra lošije nego prošle sezone i to mislim na igrače koji su bili u Orlandu, pa nije valjda da je isključiva krivica na njima, mora da je i do trenera nešto
I da zaključim Rezultat je mjerilo ove ekipe, rezultat im je očajan unatoč sjajnom rasporedu, a tu je najmanje kriv Hezonje, jednako kriv kao i Rudež, svatko ima pravo na svoje odluke, ali neka svatko i preuzima odgovornost svojih odluka
Vidi cijeli citat


a) Bio je u stalnoj rotaciji čitavu predsezonu i prvih 8 utakmica sezone. U predsezoni je igrao i po 30 minuta, u sezoni 3 puta preko 20. To se zove prilika, ja ne znam što zapravo ti očekuješ, sigurnih 35 minuta barem 50 utakmica za redom, pa onda ako nejde promjena? Ne funckionira to tako, za nešto više od rotacije se treba izboriti, kako kroz treninge, tako i kroz utakmice, a  Hezonje je ove sezone bio užasan. 

b)Nikad, ali nikad nisam rekao da je Hezonja kriv za rezultate Magica, samo sam rekao da je Hezonja sam kriv za svoj tretman. Vratili smo se na početak jer je tenisfan uletio s mojim upisima od prije nekoliko dana ili tjedana, na koje sam odbio i odgovoriti. 

1) Mislim da nema promjena mehanike toliko veze s dosadašnjim lošim partijama. Siguran sam da bi Hezonju krenuo šut i da bi bio na probavljivim postocima da šutira puno više, problem je što očito u drugim segmentima živcira trenera i što si malo kvalitetnih šuteva kreira. Ignorira se činjenica da nije više rookie i da će mu se kako vrijeme prolazi sve manje toga tolerirati.

2) Kao što vidiš, trener isprobava svašta, ali očito je toliko nezadovoljan Hezonjom da mu neda priliku ni kad mu fali igrača. Sigurno neće istu taktiku koristit na veteranima, iako bi doduše bilo dobro da Greenu da malo odmora pošto je vidljivo da je ozljeđen. Siguran sam da će Hezonja dobivat priliku, na njemu je da je iskoristi, sigurno neće dobiti minutažu ako i u ono malo minuta griješi. 

3)A tko to igra lošije nego lani? Svi su uglavnom na istoj razini, neki i malo bolji nego lani, lošiji je jedino Vučević (izuzimam Hezonju tu),a zašto-objasnio ti je i Xavier. Nije tip centra kakvog Vogel traži, a Vogel očito nije dovoljno dobar trener da se prilagodi svakog situaciji. Vogel bazira igru na obrani, s time da mu obranu drži rim protector i voli imate teške centarske linije, ne voli baš modernu košarku s 4 brza i pokretljiva igrača. 
Vučević mu igra iz više razloga, jedan je što mu želi držati trade vrijednost (iako njemu kao dokazanom igraču to i nije toliko bitno), a drugi i važniji je što i nema nešto puno izbora oko centarske rotacije. Činjenica je da je Orlando napadački limitirana ekipa, koju god da petorku složiš, a dodatni je problem što 2 najbolja napadača igraju loše u obrani. Fourniera se još i može istrpit, ali ne možeš se nadat dobroj obrani ako ti centar pušta. 

[uredio iguala - 28. studenog 2016. u 18:39]
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 12.12.2015.
Poruka: 526
28. studenog 2016. u 18:37
Tema kao tema, od lošeg prema gorem :).

Čitam malo RealGM i neko generalno mišljenje na forumu je kako bi trebali "blow it up" i dati priliku mladim igračima da igraju i tankiraju. Očito nemaju više iluzija u dobru sezonu. Ono što je zanimljivo za ovu temu je da svi uključuju Marija u tu blow upanu ekipu.
Duje77
Duje77
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 16.06.2013.
Poruka: 23.719
28. studenog 2016. u 18:38
S obzirom da nisam gledao te mrvice koje Hezonji daje Vogel svake prijestupne, može li mi neki Tragic fanatik opisati tu unaprijeđenu mehaniku šuta?
Hala Madrid!
joke1505
joke1505
Mali dioničar
Pristupio: 20.01.2004.
Poruka: 7.540
28. studenog 2016. u 18:57
Ovako da te ne citiram ide prdugo:
1. 13,9 minuta u prosjeku je šansa, od toga vjerovatno pola u nebitnim momentima i nekoliko DNP utakmica, reci da se zajebaješ. Usput njegove najbolje dvije utakmice su upravo one kada je igrao preko 20 minuta i kada je uhvatio kontinuitet. Predsezona i šansa, mora da se šališ kao i uvijek pokušavaš ljudima koji nisu imali šansu gledati Orlandu podvaliti priču, izvrčeš, kao što si nas i prozvao za Vogelovu izjavu koju smo kao fazon "izmislili"
2. AKO, ponavljam AKO mu je taj isti trener sugerirao promjenu mehanike šuta onda bi valjda to trebao i istroiti, pa ne mjenja se mehanika šuta u jednoj jebenoj utakmici. To što pokušava s veteranma vidimo kako mu ide "sjajno" radi svoj posao naprosto "sjajno", a potez s Greenom je jedan od najglupljih jedne frašze i trenera uopće ove sezone, super evo dovest će ih Green za 15 miliona do 11 pozicije na istoku, istekne ugovor, sezona razvoja mlađih igrađa prođe i šta onda? Kako onda, potpisati Greena još jednu sezonu za 20 miliona...ma bravo ti valjda shvaćaš da zbog ovakvih stvari i jesu tu gdje jesu
3. Imati ovakav skor koji je značajno lošiji nego prošle godine nakon sjajnog rasporeda znači da tim igra lošije ili ćeš nas sada ubjediti da igra bolje??? Usput si popušio Oladipa, dalje "samo" Vučević igra lošije, zanimljivo "samo" to samo je prvi i najbolji napadač ekipe, Gordon izgleda bolje, reci da se zajebaješ, opet te tvoje sitne laži, Gordon je izgledao jako dobro krajem sezone, naravno tu je i Hezonja, to su već trojica. Dalje Payton nije ni sjena onoga s kraja sezone isto tako, a ako ćeš iskreno Francuz se prošle godine i trudio u obrani,valjda ganjao ugovor, ove godine je dobio loptu u ruke pa tu su brojke, a defanzivno je užasan. Klupa se ne može porediti jer je dosta izmjena tu se desilo, ali i klupa izgleda očajno. Još malo ubjedit ćeš nas da se radi o fantastičnoj play off ekipi, krasno i bajno je u Orlandu, ne znam samo što oni na Orlandovim forumima pizde da je ovo najgora ekipa ikada, a nije da nisu imali konkurenciju zadnjih par godina
my favorite:Nash,Wade,Ginobili,Nowitzki,Duncan
joke1505
joke1505
Mali dioničar
Pristupio: 20.01.2004.
Poruka: 7.540
28. studenog 2016. u 19:01
Duje77 je napisao/la:
S obzirom da nisam gledao te mrvice koje Hezonji daje Vogel svake prijestupne, može li mi neki Tragic fanatik opisati tu unaprijeđenu mehaniku šuta?
Vidi cijeli citat

Nemoj tako Hezonja nije iskoristio zadnjih 8 minuta, izgledao je tako loše, da su se u tom periodu vratili u utakmicu, bio je tako očajan da je zaslužio zbog veličanstvenih 8 minuta sjediti na klupi sljedeća 2 mjeseca, jebem ti da slučajno nisam pogledao svaku sekundu Marija Hezonje pomislio bih da je lik igraou petorci s 25 minuta u prosjeku i trošio 15 lopti po susretu, nedaj Bože tako nešto

my favorite:Nash,Wade,Ginobili,Nowitzki,Duncan
  • Najnovije
  • Najčitanije