joke1505 je napisao/la:
a) Hezonja je dobio šansu kod Vogela (molim lijepo gdje i kada i koliko je to jebenih minuta po utakmici bila njegova šansa, lik je odigrao 5 utakmica po 15-ak minuta i to je šansa- počinje mi nedostajati Skiles)
b) Za rezultat je jednako odgovoran Green kao i Hezonja, ali kako, kako jebemti onda je i Krušlin odgovoran za naš rezultat kao i Hezonja u Riu
Zašto se vraćamo na početke radi jednog lika koji evidentno piše s dva profila (isti stil, iste konstatacije....), zašto se ljudima impliciraju stvari, nitko nije ni slova rekao protiv francuza, a onda nam dođe tu netko i to nabaci kao temu, to nema veze s pameću, ovdje samo pokušavamo dokućiti tri stvari:
1. Zašto je Hezonja ušao loše šuterski i mjenjao mehaniku nakon onakve sezone (Ako je to Vogelov zahtjev onda mu jebem sve po spisku, glup je ko kurac, a onda benčira tipa zbog toga, ponavljam AKO, to vrijedi i za Hezonju ako je njegova odluka)
2. Zašto trener ne drži iste prinsipe i kriterije rekalibriranja kod ostalih igrača, ako je prvi zbog rezultata na odstrijelu bio Hezonja, kada će to biti netko drugi ( ili zaista sve počinje od one famozen izjave pa je ego povrijeđen)
3. Kako baš da velika večina igrača igra lošije nego prošle sezone i to mislim na igrače koji su bili u Orlandu, pa nije valjda da je isključiva krivica na njima, mora da je i do trenera nešto
I da zaključim Rezultat je mjerilo ove ekipe, rezultat im je očajan unatoč sjajnom rasporedu, a tu je najmanje kriv Hezonje, jednako kriv kao i Rudež, svatko ima pravo na svoje odluke, ali neka svatko i preuzima odgovornost svojih odluka
Vidi cijeli citat
a) Bio je u stalnoj rotaciji čitavu predsezonu i prvih 8 utakmica sezone. U predsezoni je igrao i po 30 minuta, u sezoni 3 puta preko 20. To se zove prilika, ja ne znam što zapravo ti očekuješ, sigurnih 35 minuta barem 50 utakmica za redom, pa onda ako nejde promjena? Ne funckionira to tako, za nešto više od rotacije se treba izboriti, kako kroz treninge, tako i kroz utakmice, a Hezonje je ove sezone bio užasan.
b)Nikad, ali nikad nisam rekao da je Hezonja kriv za rezultate Magica, samo sam rekao da je Hezonja sam kriv za svoj tretman. Vratili smo se na početak jer je tenisfan uletio s mojim upisima od prije nekoliko dana ili tjedana, na koje sam odbio i odgovoriti.
1) Mislim da nema promjena mehanike toliko veze s dosadašnjim lošim partijama. Siguran sam da bi Hezonju krenuo šut i da bi bio na probavljivim postocima da šutira puno više, problem je što očito u drugim segmentima živcira trenera i što si malo kvalitetnih šuteva kreira. Ignorira se činjenica da nije više rookie i da će mu se kako vrijeme prolazi sve manje toga tolerirati.
2) Kao što vidiš, trener isprobava svašta, ali očito je toliko nezadovoljan Hezonjom da mu neda priliku ni kad mu fali igrača. Sigurno neće istu taktiku koristit na veteranima, iako bi doduše bilo dobro da Greenu da malo odmora pošto je vidljivo da je ozljeđen. Siguran sam da će Hezonja dobivat priliku, na njemu je da je iskoristi, sigurno neće dobiti minutažu ako i u ono malo minuta griješi.
3)A tko to igra lošije nego lani? Svi su uglavnom na istoj razini, neki i malo bolji nego lani, lošiji je jedino Vučević (izuzimam Hezonju tu),a zašto-objasnio ti je i Xavier. Nije tip centra kakvog Vogel traži, a Vogel očito nije dovoljno dobar trener da se prilagodi svakog situaciji. Vogel bazira igru na obrani, s time da mu obranu drži rim protector i voli imate teške centarske linije, ne voli baš modernu košarku s 4 brza i pokretljiva igrača.
Vučević mu igra iz više razloga, jedan je što mu želi držati trade vrijednost (iako njemu kao dokazanom igraču to i nije toliko bitno), a drugi i važniji je što i nema nešto puno izbora oko centarske rotacije. Činjenica je da je Orlando napadački limitirana ekipa, koju god da petorku složiš, a dodatni je problem što 2 najbolja napadača igraju loše u obrani. Fourniera se još i može istrpit, ali ne možeš se nadat dobroj obrani ako ti centar pušta.
[uredio iguala - 28. studenog 2016. u 18:39]