Mario Hezonja

joke1505
joke1505
Mali dioničar
Pristupio: 20.01.2004.
Poruka: 7.540
28. studenog 2016. u 19:03
taura je napisao/la:
Tema kao tema, od lošeg prema gorem :).

Čitam malo RealGM i neko generalno mišljenje na forumu je kako bi trebali "blow it up" i dati priliku mladim igračima da igraju i tankiraju. Očito nemaju više iluzija u dobru sezonu. Ono što je zanimljivo za ovu temu je da svi uključuju Marija u tu blow upanu ekipu.
Vidi cijeli citat

Ma neeeeee, nije valjda, ti sigurno griješiš, mora da su svi na RealGM istinski navijača Orlanda u krivu, griješe, debelo griješe, pa Iguala kaže da svi osim Vučevića igraju bolje kako je to moguće

my favorite:Nash,Wade,Ginobili,Nowitzki,Duncan
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 31.05.2012.
Poruka: 665
28. studenog 2016. u 19:18
joke1505 je napisao/la:
Ovako da te ne citiram ide prdugo:
1. 13,9 minuta u prosjeku je šansa, od toga vjerovatno pola u nebitnim momentima i nekoliko DNP utakmica, reci da se zajebaješ. Usput njegove najbolje dvije utakmice su upravo one kada je igrao preko 20 minuta i kada je uhvatio kontinuitet. Predsezona i šansa, mora da se šališ kao i uvijek pokušavaš ljudima koji nisu imali šansu gledati Orlandu podvaliti priču, izvrčeš, kao što si nas i prozvao za Vogelovu izjavu koju smo kao fazon "izmislili"
2. AKO, ponavljam AKO mu je taj isti trener sugerirao promjenu mehanike šuta onda bi valjda to trebao i istroiti, pa ne mjenja se mehanika šuta u jednoj jebenoj utakmici. To što pokušava s veteranma vidimo kako mu ide "sjajno" radi svoj posao naprosto "sjajno", a potez s Greenom je jedan od najglupljih jedne frašze i trenera uopće ove sezone, super evo dovest će ih Green za 15 miliona do 11 pozicije na istoku, istekne ugovor, sezona razvoja mlađih igrađa prođe i šta onda? Kako onda, potpisati Greena još jednu sezonu za 20 miliona...ma bravo ti valjda shvaćaš da zbog ovakvih stvari i jesu tu gdje jesu
3. Imati ovakav skor koji je značajno lošiji nego prošle godine nakon sjajnog rasporeda znači da tim igra lošije ili ćeš nas sada ubjediti da igra bolje??? Usput si popušio Oladipa, dalje "samo" Vučević igra lošije, zanimljivo "samo" to samo je prvi i najbolji napadač ekipe, Gordon izgleda bolje, reci da se zajebaješ, opet te tvoje sitne laži, Gordon je izgledao jako dobro krajem sezone, naravno tu je i Hezonja, to su već trojica. Dalje Payton nije ni sjena onoga s kraja sezone isto tako, a ako ćeš iskreno Francuz se prošle godine i trudio u obrani,valjda ganjao ugovor, ove godine je dobio loptu u ruke pa tu su brojke, a defanzivno je užasan. Klupa se ne može porediti jer je dosta izmjena tu se desilo, ali i klupa izgleda očajno. Još malo ubjedit ćeš nas da se radi o fantastičnoj play off ekipi, krasno i bajno je u Orlandu, ne znam samo što oni na Orlandovim forumima pizde da je ovo najgora ekipa ikada, a nije da nisu imali konkurenciju zadnjih par godina
Vidi cijeli citat


1. Dvije utakmice, od koje je jedna pušiona od 30 razlike nisu nikakva konstanta. Ne znam zašto se čitavo vrijeme ponavlja kako je Hezonja proigrao, kad nije. Biti članom rotacije u 15 utakmica za redom (da, predsezona je isto pokazatelj, nije da je to ljetna liga, a Hezonja je i predsezonu igrao loše) i igrati uglavnom od 15 do 30 je šansa. Da je igrao dobro, odnosno onako kako smo se svi nadali, danas bi imao 30 minuta. 

2.Ne potpisuje trener igrače, trener radi s onime što ima i pokušava izvući najbolje iz ekipe. Ja ne vidim kojim bi on potezom Orlando doveo u playoff. S druge strane, ne vidim što je sporno u kažnjavanju mladih za loše igre. Što ti točno misliš da bi se desilo kad bi Gordonu, Hezonji i Paytonu dao garantiranih 35 minuta? Da li bi oni bili bolji igrači od Fourniera i Ibake recimo? I koliko bi trebalo da uopće postanu bolji, pošto je recimo Fournier tek malo stariji od Paytona. Biyomba isto. Zar je po tebi uvijek kriva ekipa ako neki igrač ne ispadne kako su se nadali? Da li je Cleveland kriv što je Irving ispao all star, a Bennett scrub? Fulali su u njegovu razvoju negdje? I što te točno muči u vezi Greenovog ugovora? Trebali su mu možda dati 75 na 5 kao Blazersi Crabbeu? Oni su ga uzeli na 1 sezonu upravo zato jer mu ne žele dati više, a treba im tu igrač. Nisu uspjeli dovesti koga su htjeli, pa su se morali zadovoljiti i njim.


3.Imaju lošiji sastav nego lani. Nisam rekao da Gordon izgleda bolje, tako da su to tvoje laži. Vučević nije toliko dobar da promijeniš sustav kako bi ugodio njemu. I ne možeš sad kategorički uzimati stvari, Gordon je na istom prosjeku ko lani, očito mu ne leži pozicija, ali ni povećana potrošnja, Payton je na istim brojkama ko lani, Fournier i na boljim. Ostao je dakle Vučević koji je objašnjen i ostao je Hezonja s dna klupe. Lani niste pisali da Fournier grize u obrani, čudno.
I zašto uporno izvrčeš riječi? I kakve veze na kraju imaju Orlandovi navijački forumu s ičim? Normalno da su nezadovoljni kad su razbili jezgru mladih i talentiraih igrača, ostavili one koji za sada izgledaju kao bust ili u najboljem slučaju role igrači, a doveli su tek igrača koji je realno 3-4 opcija. Tko uopće hvali poteze Orlanda?
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 31.05.2012.
Poruka: 665
28. studenog 2016. u 19:22
joke1505 je napisao/la:
Duje77 je napisao/la:
S obzirom da nisam gledao te mrvice koje Hezonji daje Vogel svake prijestupne, može li mi neki Tragic fanatik opisati tu unaprijeđenu mehaniku šuta?
Vidi cijeli citat

Nemoj tako Hezonja nije iskoristio zadnjih 8 minuta, izgledao je tako loše, da su se u tom periodu vratili u utakmicu, bio je tako očajan da je zaslužio zbog veličanstvenih 8 minuta sjediti na klupi sljedeća 2 mjeseca, jebem ti da slučajno nisam pogledao svaku sekundu Marija Hezonje pomislio bih da je lik igraou petorci s 25 minuta u prosjeku i trošio 15 lopti po susretu, nedaj Bože tako nešto

Vidi cijeli citat


Pa tko to ima garantirano bez da ičime zasluži? Nitko u NBA nema garantiranu minutažu, a kamoli 21-godišnji prospekt koji još ništa nije odigrao.
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 24.11.2016.
Poruka: 91
28. studenog 2016. u 19:27
Vogel je najavio da Fourniera planira koristiti kao Small Forwarda. Moguce je da je tu odluku donio, jer se Meeks uskoro vraca pa bi njega mogao gurnuti na SG. Meeks je dobar i pouzdan suter sto je Magicu uzasno potrebno. Nadajmo se da ce Mario dobiti jos jednu priliku prije nego sto se Meeks ustabili.

Inace, sljedeci draft je prilicno dubok, a najveci talenti igraju pozicije 1-3. Moglo bi biti zeznuto ako Magic doista i zavrsi s jednim od najgorih omjera, a Mario se u meduvremenu ne nametne.
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 27.07.2008.
Poruka: 16.087
28. studenog 2016. u 19:59

Mario neće dočekati kraj Trade deadlinea u dresu Orlanda.

Neznam kakav su talent GM i treneri Magica vidjeli u njemu, i što su očekivali od njega, ali očito je da mu nisu dali, niti će mu u budućnosti pružiti nekakvu realnu šansu za igru i razvoj, pa će stoga vjerojatno željeti spasiti što se spasiti može i pokušati ga "unovčiti" putem trejda u neku od momčadi koja još uvijek smatra da Hezonja može postati solidan NBA igrač (naravno ako takva postoji).

[uredio Papa Bear - 28. studenog 2016. u 20:00]
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 24.11.2016.
Poruka: 91
28. studenog 2016. u 20:18
Tesko da ce netko poslati neku vrijednost za njega. Sta bi Magic uopce mogao izvuci? Recimo pick prve runde im nitko nece dati.

Jedino ako bude dio nekog veceg tradea.
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 07.07.2015.
Poruka: 2.360
28. studenog 2016. u 20:20
anketa sa reddita:

Hey Magic fans, about a week ago I posted a survey here. 217 people responded and here are the results.

  • Aaron Gordon won the voting for favorite player getting 39.63% of votes, in second was Elfrid Payton who got 16.59%, and Evan Fournier was in third receiving 13.82%.

  • Fournier was voted best player on the team with 39.63% of votes, Nikola Vucevic was second at 33.18%, and Serge Ibaka was in third with 14.75%.

  • Jeff Green was voted least favorite player on the team at 34.58% of votes, Ibaka was second at 10.28%, and C.J. Watson was in third with 9.35%.

  • Arinze Onuaku was voted worst player on the team at 41.31%, Stephen Zimmerman was in second at 18.78%, and Mario Hezonja was in third at 14.55%.

  • When graded on a scale of 1-10 Frank Vogel got an average rating of 7.25.

  • The Heat were selected as least favorite team with 23.58% of votes, Golden State was second at 18.87%, and Cleveland was in third at 13.21%.

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 27.07.2008.
Poruka: 16.087
28. studenog 2016. u 20:20

Poznavajući struku i menadžment Magica, vjerojatno će upakirati Hezonju i Paytona za nekog ishlapjelog veterana na bekovskim pozicijama (koji će biti po Vogelovom ukusu).

Kako god bilo, meni je pomalo žao za vidjeti da određene ekipe nemaju strpljenja odraditi proces rebuildinga do kraja i kako treba, nego počnu prodavati svoje mlade talente, te dovoditi prosječne veterane koji će uzimati mladima minutažu, a franšiza od njih neće imati nikakve dugoročne koristi, niti će je oni ikada dovesti do nekakve visoke razine potrebne za napad na titulu.

[uredio Papa Bear - 28. studenog 2016. u 20:23]
Duje77
Duje77
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 16.06.2013.
Poruka: 23.719
28. studenog 2016. u 20:24
Gordon i Hezonja za Terryja se čini kao dobar trade, potpuno u duhu franšize.
Hala Madrid!
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 31.05.2012.
Poruka: 665
28. studenog 2016. u 20:25
Swagzim je napisao/la:
Tesko da ce netko poslati neku vrijednost za njega. Sta bi Magic uopce mogao izvuci? Recimo pick prve runde im nitko nece dati.

Jedino ako bude dio nekog veceg tradea.
Vidi cijeli citat


Ja vidim Portland kao moguće odredeište. Sigurno će trejdati za visokog, a istovremeno imaju dosta igrača na vanjskim pozicijama. Sad sam se sjetio da je Orlando i Harklessa poslao za pick 2. runde 2020.  Dečko 93. godište. Bilo bi ekstra da im ga Portland vrati za Vučevića i Magicov 5. pick iz 2015.
[uredio iguala - 28. studenog 2016. u 20:27]
  • Najnovije
  • Najčitanije